Огляд каталогу
- 581 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 581 результатів
Перегляньте вишукано у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 581 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 258,247 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вишукано з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бровари, Буча та інших міст.
“Атмосфера приємна, привітний та професійний персонал! 27.08 робив процедуру чоловічого манікюру у майстра Олени, все дуже гарно, акуратно та професійно) Дякую вам❤️”
“Супер якість та оперативність. Буду радити іншим:)”
“Їжа - смачно і не за всі гроші світу. Атмосфера - сімейна, дружня. Одним словом - рекомендую!”
“Дякую велике за такий вечір, дуже классно поїв. Дякую за такий сервіс!!! Більше всього мені сподобалось гарне ставлення офіціантів до людей, та Хапачури по Аджарські!!! Дякую велике”
“Люблю цей заклад і є його давнім клієнтом. Кожного разу він залишає дуже приємне враження. Знаю цю мережу з Франції й особливо люблю Paul у Парижі. Paul на Ярославовому Валу нічим йому не поступається. Якщо ви хочете свіжий, якісний круасан на вершковому маслі — вам сюди. Тут чудова випічка, смачні тістечка й неперевершений крем-брюле. Атмосфера спокійна та затишна. Окремо відзначу дуже смачну каву та сніданки. Півгодини–година тут — і ви ніби опиняєтеся в Парижі. Кухня справді гідна. Заклад однаково підходить як для відвідування наодинці, так і парою. Тут приємно й для спокійних ділових зустрічей. _______________________________________________________________ love this place and have been a loyal guest for a long time. Every visit leaves a very pleasant impression. I know this chain from France and especially love Paul in Paris. Paul on Yaroslaviv Val is just as good. If you want a fresh, high-quality croissant made with butter — this is the place to go. The pastries are excellent, the desserts are delightful, and the crème brûlée is superb. The atmosphere is calm and cozy. I especially recommend their delicious coffee and breakfasts. Half an hour or an hour here — and you feel like you’re in Paris. The cuisine is truly worthy. The café is equally suitable for visiting alone, as a couple, or for relaxed business meetings. I rate it 5 out of 5 and always return with pleasure.”
“Я сама в шоці від кількості різноманітних конструкторів... Ви- молодці! Асортимент постійно розширюється і з'являються неочікувані речі. Це дійсно круто! Наразі для мене найкращий дитячий магазин. Так тримати!”
“Дуже приємний заклад. Ми з чоловіком куштували бульйон качка локшина - це вау. Як це смачно, насичений та цікавий смак, а як зігріває)) куштували качку по пекінські та шанхайські. Теж дуже сподобалось. З напоїв для мене було вау матча кокос лайм наче, освіжає, не приторний. Дівчата офіціанти дуже приємні) Коли бронювали столик дозволили прийти з собачкою - це одразу топ”
“Обійшли майже всі обувні на позняках, години півтор шукали , зручні для прогулянок жіночі сапожки та водночас теплі. І тільки тут змогли підібрати те, що сподобалось по співвідношенню: ціна,якість, зовнішній вигляд. Вибір не поганий, великий зал, консультанти на місці.”
“Дуже смачно! Їмо тут вже 9ий рік, всією родиною! Рекомендую це кафе! І моя любов, то сирний крем суп з креветками, неймовірний!)))) Ціни дуже приємні! Душевне, сімейне кафе!”
“Чудове місце зі смачною кавою. Обслуговування на дуже достойному рівні, завжди усміхнені і привітливі.”
“Ірина та Катя, нереально круті дівчата. Відверті, піклуються, я завдяки їм почав приходити до вашого закладу! І окреме дякую за каву!!! Це просто супер, вона мега справжня”
“Смачне меню,привітний персонал,затишна атмосфера”
“Обухівська піца від Олівас переплюне любу піцу від Києва до Львова!!! Реальний захват! Все на совість і без зауважень.)))”
“Дуже привітливий колектив, завжди підкажуть та допоможуть, бариста робить дуже смачну каву і с посмішкою, що в наш час велика рідкість. Заклад дуже сподобався, обов'язково приїду ще”
“Вже сама наявність у Княжичах маркету відомої мережі "Фора" є внеском у цивілізацію села. "Фора" і "Каштан" на старій кінцевій - магазини сучасного рівня обслуговування де можна купити все за нормальними цінами. Зразок для інших магазинів.”
“Дуже смачний фаст-фуд за помірну ціну. Бургери ресторанні і відкриття корн дог, велика сосиска на паличці в клярі. Швидко готують. Рекомендую.”
“Найсмачніша кава тут! Вже багато років смакуємо каву в цій кав'ярні.”
“Дууже добра шаурма. Свіжі продукти, багато соусу і ціна топ. І чистота, рекомендую!”
“Дуже гарне затишне місце, з приємним обслуговуванням. Приходили з дітьми, відпочили в гарній атмосфері. Марина, що обслуговувала нас, має правильний підхід до дітей, попереджає що холодне що гаряче.”
“Непоганий заклад, з смачною кухнею. Мені тільки рис не сподобався. Ціни нормальні, обслуговування швидке та приємне.”
“Непоганий готель за свою вартість. Заселили швидко, адміністратор на рецепції пояснив усе детально. Номер простенький, але чистий, ліжко зручне. Було трохи шумно з вулиці, але вікна добре ізолюють. Сніданок смачний, подають у невеликому залі. Wi-Fi працює без перебоїв. Місце підійде для нетривалого перебування.”
“Велике різноманіття одягу на будь який смак”
“Дуже смачні та свіжі суши. Як раз була акція (чорна п'ятниця) 27.11.25 сет із 4 видів роду по 8 шт. Дуже вигідно. Замовили салати з оріховим соусом, та напої. Окрема подяка Івану( нас обслуговивал) Манери: Він був надзвичайно ввічливим, усміхненим та привітним протягом усього часу. Комунікація: Іван спілкувався тактовно, не був нав'язливим, але завжди був поруч, коли це було потрібно. Створення атмосфери: Він допоміг створити приємну та комфортну атмосферу для відпочинку. Всім раджу суші СУШІЯ Є знижки при замовленні -10%(на самовивоз)”
“Хоч і інтер'єр у даному кафе доволі простенький, але персонал дуже привітний, а кухня тут однозначно "на висоті"! Якщо ви хочете смачненько поїсти і доволі затишно провести час, однозначно рекомендую всім дане місце!”
“Готель відмінний, обслуговування супер, ціни доступні. Дівчата все покажуть і розкажуть, куди сходити, де поїсти і т.д.”
“Навчаюся майже два місяців, є що сказати, дуже подобається тут навчання!!! Викладачі тут топові!”
“Реально,це сама вкусніша піцца яку Я їв ,вже користуюсь пару років цвєю піцерією,більше 10 тис,витратив,але не жалкую!”
“Дуже смачно готують. Приємна атмосфера і чудове обслуговування. Всім рекомендую це місце.”
“Дуже круті локальні суші. Замовляли раніше нінджасуші і багатолосося, ці от не гірші точно. Великий вибір і все по місцю.”