Огляд каталогу
- 581 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 581 результатів
Перегляньте вишукано у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 581 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 258,247 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає вишукано з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бровари, Буча та інших міст.
“Відмінний заклад. Дуже смачна кухня, Привітні та ввічливий персонал. Великий вибір тістечок та смачненького. Зручно випити кави та попоїсти зранку перед роботою.”
“Були 27.02.2021 смачні роли. Замовили сет на 4 рола з лих 2 гарячі роли. Зробили швидше запланованих 15 хв. Єдиний мінус то лиш мало місця. Розраховано на те що ви замовите з собою. Але на сьогодні в Магелані єдиний заклад де можна поїсти смачні роли. + в карму приємній дівчині, що була за стійкою обслуговування.”
“Чим мені подобається Шульц, так це тим, що грають музиканти завжди на класному рівні незалежно від гурту. Можна просто прийти і послухати виконання світових хітів на високому рівні. За це окрема подяка.”
“Дуже смачна їжа. Гарне приміщення, мені все сподобалося. Святкували день народження подруги. Я закохалася в красу фонтана”
“Такий собі містечковий невеличкий маркет Є все, що може терміново знадобитися й навіть більше”
“Дякую велике за вашу роботу) з хлопцем замовляємо у вас набори на особливі дати, завжди лишаємось задоволені. Особливо смачні сети "сенсей" та "двоє в Кіото". Дуже раджу”
Наші магазини Галя Балувана – це магазини справжніх домашніх напівфабрикатів. Нашою особливістю є те, що кожен може побачити процес приготування страв на власні очі, адже цехи розташовані безпосереднь...
“Дякую команді Фори , що в Боярці по вул. Франка по - перше, що взагалі є цей магазин , бо дуже не вистачало раніше в ці локації міста, по - друге: всі дівчата - працівниці - привітні і позитивні ! Окрема вдячність- пані Наталі на м'ясо- рибному відділі за доброзичливість і розуміння- завжди дасть пораду у виборі , а посмішка на обличчі повністю обеззброює поганий настрій в кінці робочого дня! Рекомендую!”
“Будемо ще замовляти. Дуже сподобалися бургери)”
“Місія Pakistan House Ukraine полягає в тому, щоб представляти всі пакистанські подарунки Україні не тільки пакистанцям, але і людям усіх націй.”
“Будматеріали за низькими цінами.”
“Замовляю постійно піццу, сьогодні замовила суші. Суші гігантські і неймовірно смачні!! Велике дякую вам! Бажаю підтримувати такий сервіс завжди!))”
“Просто смачна українська кухня! Щедрі порції, густа окрошка, м'ясо подають прямо з вогню! Дуже сподобалась робота офіціянтки, доброзичлива, не нав'язлива. Від відвідування закладу лишилось враження простоти і домашнього затишку.”
“Ринок Феофанівський.Люблю за чудову молочку в середу і суботу.Там же можливо заказати курочку та яйця.Люблю постійних продавців із села із свіжими овочами,фруктами ,а також різносолами,постійного продавця м'яса Сергія із смачнючим салом,завжди свіжим хлібом і великим вибором в хлібному ларьку..Ціни на ринку помірні і кожен знайде за чим прийшов.”
“Постійно беру тут пиво! Все круто”
“Дуже атмосферно та файно. Курьери поспішають вчасно та коректні. Їжа смачна та витримує свій рівень, причому дуже високий. Як для нашої країни, то вище середнього. Оформлення гарне, є фірмовий стиль. Дякую за обслуговування.”
“Це місце продажу раків номер один. Різного розміру, завжди живі! Привозить навіть на адресу.”
“ВЗУТТЯ ДЛЯ НАТХНЕННЯ! Саме так я можу описати свої емоції від цього взуття. Вона, можу сказати з упевненістю, зроблена на славу! Хороші матеріали, відмінний зовнішній вигляд, зручність у носінні - просто хочеться одягнути і не знімати. У шоу-румі можна підібрати модель на свій смак. Адже модельний ряд завжди оновлюється! А якщо раптом не вдалося, то ввічливі та приємні майстри із задоволенням знімуть мірки та пошиють вам взуття «на замовлення». Адже, що може бути краще взуття пошитого «по нозі»?!! Найцікавіше, що на взутті справа не закінчується ... Тут Ви завжди можете підібрати аксесуари зі шкіри на додаток або для завершення свого образу! Я залишився ДУЖЕ задоволений! І ЦЕ ТІЛЬКИ ПЕРШЕ ВРАЖЕННЯ!!!”
“Дуже вдячні Ірині Леонідівні Бобрової!”
“Випадково потрапила в цю кав'ярню і можу з упевненістю сказати, що кава смачніша я не пила!!! Хлопці молодці,5 зірок))”
“Смачну каву і божественні макаруни!”
“Купівлею залишилися задоволені. рекомендую”
“Несподівано низькі ціни як для такого невеличкого закладу”
“Приїжджали в гості до родичів до Києва і щоб нікого не бентежити вирішили скористатися готелем Перлина, оскільки вона була зовсім поряд. Досить затишне місце, приємні ціни, особливо як для столиці. Великий плюс, що є холодильник і мікрохвильова піч, а також недалеко супермаркет, де можна купити продукти.”
“Найкраща піцерія у всій Україні. Побувавши в декількох містах України можу чітко сказати, ця точка одна з найкращих. Піца завжди смачна та тепла, чекати взагалі не доводиться все робиться оперативно. Персонал привітний та радий допомогти з вибором. Кухар, мастер своєї справи, як і касир. Завжди радий повернутися у це місце щоб ще раз відчути вайб”
“Вже не перший раз беремо шашлик і завжди смачний. Печена картопля гарно доповнює мʼясо :). Дякуємо хлопці за привітність та смачний шашлик :)”
“Прекрасне кафе! Відволікає від атмосфери лікарні. Батько лежав на БСП, відвідували його там щодня і обідали в цьому закладі, завжди смачно! Зараз спостерігаю вагітність на Запорожця, також заходжу пообідати, або поснідати в кафе цієї мережі. І знову ж таки: атмосфера приємна, їжа завжди смачна, чисто, охайно! Супер! Шкода що біля мого офісу немає такого закладу.”
“Борщ просто чудовий, як з дитинства. Вареники з картоплею та деруни теж дуже смачні. Великі гарні тарілки, зручно, що можна взяти їжі, скільки хочеш, на вагу. Персонал ввічливий, уважні. Вийшло 200+грн я перепитала, чи зважили вареники, які були вже в мене на підносі, сказали ой ні, точно давайте. (Хоча могла не казати) Вийшло 300+, а вже потім вдома в телефоні побачила, що зняло 400+... Хоча на калькуляторі чи табло, не пам'ятаю, що там було, було 300+ і ціну називали ~ 350. Ніби ціни не кусючі, я ще спочатку зраділа, що стільки їжі відносно недорого, сметани багато, що теж радує. Але треба бути уважним.”