Огляд каталогу
- 1,246 Всього бізнесів
- 3.2 Середній рейтинг
- 77% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 1246 результатів
Перегляньте врач у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,246 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.2/5 на основі 188,920 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає врач з таких міст як Київ, Біла Церква, Бровари, Ірпінь, Бориспіль та інших міст.
“Улюблена клініка нашої сімʼї) Катерина Іванівна Черкас наша сімейна лікарка, компетентна, уважна, привітна. Діти йдуть до неї із задоволенням, мій дворічний син, який після державної поліклініки взагалі не підпускав до себе лікарів, на третій візит до Катерини просився сам зі словами «мама я вдарив ніжку, мені треба до лікаря» ❤️ Оцінка 100 з 10”
“Лікар Чуб Сергій Леонідович. Здається, я знайшла свого мамолога! Лікар уважний, емпатичний, особисто поцікавився прогресом мого лікування по телефону і вийшов на роботу у свій вихідний ради мого повторного огляду. Дуже вдячна і дуже рекомендую!”
“Дуже сподобався сервіс клініки. Після огляду у дитини одразу взяли аналізи необхідні для призначення коректного лікування. Ввічливий персонал. Олена Арнольдівна - дуже уважна лікарка, яка підтримує звʼязок протягом лікування. Дитина швидко пішла на поправку. Сподіваюсь на швидке і повне одужання. Щиро дякую за підхід до маленького пацієнта!”
“Була на прийомі у дерматолога Ковальчук Лариси Михайлівни. Хочу поділитися своїм враженням. Дуже уважний і компетентний спеціаліст, сподобалось що лікар не нав'язувала зайвих процедур а чітко розповіла що справді потрібно у моєму випадку. Рекомендую цього лікаря всім, хто шукає професійного та чуйного дерматолога!”
“Лікуюсь в Добробуті на Святошино у ЛОР лікаря Квасніцький Ігор Борисович.Хочу виразити велику подяку за високий професіоналізм,чуйність,уважність,людяність до хворих.Ігор Борисович перший лікар на моєму не маленькому житті,який так досконало виконує прийом і обслуговування хворих.Ось такі лікарі повинні бути у всих галюзях медицини.Велике дякую,Вам ЛІКАРЮ!”
“Лікар Бансал Алла Вікторівна чудовий лікар-професіонал. Все детально розповіла і пояснила. І до того ж ще дуже чуйна людина. Я задоволена своїм візитом і вашим сервісом.”
“Дуже вдячна лікарям Осадчуку Р.В та Джулай Д.В. Професійно та якісно. Рада що потрапила саме до вас! Процвітання та вдячних пацієнтів!”
“Вже третій раз з великим задоволенням приїздимо на рентген до Smart medical центр на Мінській. Це відділення я знайшла через безбар’єрність входу в приміщення, де проводять рентген. Бо інший вхід на Мінській жахливо неінклюзивний (кут нахилу пандуса більше 30 градусів). Але нижче я хочу розповісти з захопленням, як волонтер, який допомагає воїну після важкого поранення в процесі лікування, з яким задоволенням ми користуємося цим відділенням. Ми пересуваємося на кріслі колісному. З цим проблеми- запаркуватися, так, щоб залишити машину і годину займатися рентгенами. Щоб без бордюрів піднятися на тротуар і під нормальним кутом заїхати до приміщення. і в приміщенні без сходинок та підвищень. З самим рентгеном є проблема, в деяких лікарнях треба для рентгена вертикально стояти. чи в ліфти не влазить крісло по ширині, чи платформа не опускається. Тут все зручно, окрім паркування (як повезе) - ми приїхали в неділю о 8 ранку - тому нам дуже повезло. У нас були проблеми записатися за пару днів, бо ми не знали коли відключатимуть світло, а як відключать світло, - ми не спустимося і не піднімемося додому. Нам оператор при записі дозволила зробити два записа (на ранок і обід), щоб вгадати. На відміну від інших закладів, де я пробувала раніше записатися. Ми якраз потрапили ідеально на ранок, і ще встигли повернутися додому, А обідній запис відмінили. Апарат рентгена - мобільний, тобто воїн сидів на кріслі колісному, а апарат рухався до тіла, а не навпаки. Якості портативного апарата нам було достатньо, нам важливо було взагалі кудись потрапити. А потрапили ми до неймовірно уважного обслуговування від адміністраторки Олександри, всестороння консультація, увага та повага. Нас вчергове вгостили кавою, і ціна рентгену вийшла дуже доступна. І просто топовий лікар, який робив саме дослідження. Максимальна повага і про гідність. Цьому лікарю можна довірити найцінніше-воїна та ветерана)) Але, на жаль, не запам’ятала ім’я. Є проблема, як у всіх закладів в невеликих приміщеннях, з інклюзивним wc, поручнями та тримачами для милиць. але якість послуг, які ми отримали, перекрила цю маленьку незручність.”
“Лікар Бансал Алла Вікторівна чудовий лікар-професіонал. Все детально розповіла і пояснила. І до того ж ще дуже чуйна людина. Я задоволена своїм візитом і вашим сервісом.”
“Була у лікаря-узд Чілібій Ірина Володимирівна, дуже задоволена - лікар дуже уважна, обстеження провела на вищому рівні, видно, що професіонал своєї справи. Медичний центр рекомендую - чисто, охайно, приємний персонал. Буду ще звертатися обов'язково.”
“Хочу розповісти про мій візит до даної клініки. Прийшов в свій час, зустріли, детально розповіли як лікуватися і видали детально розписане заключення що і як наносити на шкіру. Лікувала Пєшкова Ірина Русланівна, до речі дуже привітна і приємний лікар. Не дуже люблю взагалі медичні установи і краще не потрапляти але якщо треба вже то Sensavi рекомендую. Всім мирного неба!”
“Ходжу сюди вже більше 5 років, мені дуже подобається обслуговування. Роблю тут епіляцію, чистки, пілінги. Видалення судин лазером рекомендую, робиться на апараті люмека. Трохи боляче, але процедура того варта, результат в мене був після першого разу. Дуже подобається дерматолог Ірина та главлікар Катерина Олександрівна.”
“Дуже задоволена лікуванням у лікаря-гінеколога-хірурга Анатолія Миколайовича Шкути. Консультація була детальною, уважною та зрозумілою. Лікар відповідально поставився до мого стану, усе пояснив. Проводили операцію — гістероскопію, все пройшло дуже добре. Клініка справила чудове враження: чисто, ком-фортно, персонал ввічливий і уважний. Окрема подяка анестезіологу Дмитру Сергійовичу Сухомовському за підтримку та детальні пояснення — це дуже допомогло впоратися з тривогою під час операції. Рекомендую клініку та команду спеціалістів. Професіоналізм і ставлення тут на високому рівні ❤️”
“Зверталась до Піхотинської Вікторії не лише за лазерною депіляцією, а й за консультацією з дерматології. Лікар допомогла підібрати догляд для проблемної шкіри,дала зрозумілі рекомендації. Приємно, коли косметолог- це в першу чергу лікар.”
“Вперше була у Катерини — і залишилась під приємним враженням. Її спокійний голос і тактовність зняли всю тривогу. Прийшла з приводу частих запалень, а виявилося, що проблема була глибше. Лікування вже почали, і я бачу результат. Приємно, що лікарка не просто лікує, а супроводжує, наче старша сестра.”
“Дуже вдячні лікарю Олександру Кардонову за вдало проведену операцію, за консультації та допомогу у вирішенні наших проблем! Рекомендуємо лікаря!”
Центр «Clover» — це спеціалізований простір подології, подіатрії та косметології в Дарницькому районі Києва, поруч із проспектом Миколи Бажана. Тут поєднують медичний підхід і сучасні протоколи догляду, щоб допомагати дорослим і дітям із проблемами стоп та шкіри.
Стоматологія MacDent розташована на вулиці Автозаводській в Оболонському районі Києва та орієнтується на сімейний підхід до лікування зубів. Клініка приймає дорослих і дітей, роблячи акцент на уважній комунікації та комфорті під час візиту.
Центр Подологии Аревик Ашигянц. Кинезиолог, остеопат, нутрициолог в Киеве — салон краси у Київ. Основні напрями: манікюр, педикюр та чоловічі стрижки та догляд за бородою.
Центр краси та здоров’я з ЕМС-тренуваннями, косметологією і масажем. Відвідувачі відзначають професійний підхід і результативні процедури догляду.
AirDOC — клініка алергології та імунології, розташована в Оболонському районі Києва на проспекті Героїв Сталінграда. Заклад орієнтований на сучасну діагностику та лікування алергічних і імунних станів у комфортному міському форматі, з можливістю отримувати допомогу як очно, так і дистанційно.
“Дуже приємні враження після клініки,все на вищому рівні,гарний сервіс! Часто приходиться робити УЗІ,довіряю тільки лікарю Бутенко. Вона найкраща!”
“Доброго дня! Сьогодні була в клініці Медогляд+ Зайшовши взяти довідку для водія, я звикла що в інших мед.закладах це займає 5-10 хв, вимірявши тиск , завжди все підписують і я далі біжу по своїх справах. А саме в Медогляд+ мене розпитали про всі скарги, виміряли тиск і так як тиск був підвищений , то мені запропонували зробити ЕКГ, перевірили зір і я відчула що дійсно переймаються моїм здоров'ям. Хочеться щоб побільше було таких закладів, які не просто підписували бумажкі, а дійсно переймалися станом своїх пацієнтів. Завдякі звичайному медогляді , я зверну більшу увагу на своє здоров'я! Дякую!”
“Хороша клініка ,чудові лікарі та персонал. Окремо хочу подякувати дитячому хірургу, ортопед-травматологу Губіну Миколі Івановичу за його кваліфіковану допомогу та добре серце. Прекрасний дитячий лікар , який не тільки вправно виконує свою роботу, а ще й дуже приємна та добра людина.”
“Я потрапила на прийом до дерматолога-хирурга Татарчук Марини Володимірівни. Мене вразив високий професіоналізм та увага до паціентів. Марина Володимірівна не тільки допомогла з тією проблемою з якою я прийшла, а ще виявила іншу, більш важливу і небезпечну проблему вчасно! Завдяки Марині Володимірівни я маю оптимізм щодо майбутнього. Моя вдячність безмежна!”
“Потрапили до лікаря ортопеда-траматолога Губіна М.І. випадково і були приємно вражені. Дитина зламала руку не перший раз, звичай лікарі дивилися тільки місце перелому. Але це не про Миколу Івановича. Він оглянув дитину повністю, навіть перевірив наявність поставу і плоскостопість. Проявив індивідуальний підхід до дитини, був уважний до кожної деталі. Надав корисні консультації, не давив термінологією, а пояснював все простими словами, що навіть дитині було зрозуміло. Ну а почуття гумору, це приємний додатковий бонус, яким може похизуватися не кожен професійний лікар. Дядя Коля, дякуємо!”
“Лікувався в стаціоні цієї клініки. Дуже гарне відношення фахівців до пацієнтів. За час перебування було відчуття наче я в якомусь європейському санаторії, а не в лікарні. Дуже сподобався комплексний підхід до лікування і тепле відношення починаючи від головного лікаря до санітарок. Дякую вам велике!”
“Хочу подякувати за чудову роботу медичного центру "Невромед". Були з дитиною на нічній ЕЕГ. Персонал дуже привітний, лікарі уважні, все пояснили доступно. Процедура пройшла легко, результати отримали швидко. Дуже задоволені сервісом та ставленням. Рекомендуємо цей центр усім, хто шукає якісну медичну допомогу!”
“Минулого тижня зверталася в ЛДЦ "Адоніс" в м. Обухів. Обслуговування на найвищому рівні. Висока кваліфікація персоналу. Велика подяка лікарю терапевту Осмусі Олені Миколаївні, старшій медичній сестрі Тетяні Борисівні, зав. лабораторією Зубову Дмитру Олександровичу. Найкращий медичний заклад в м. Обухов.”
“Звертався до хірурга Бойнозарова Фарруха.Все зробив професійно!Особливо сподобалось,коли вводив наркоз-я навіть не відчув,коли відбувся укол! Дякую!”