Огляд каталогу
- 251 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 71% З фото
Знайдено 251 результатів
Перегляньте гальма у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 251 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 20,443 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає гальма з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Вишневе, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Дуже круто, кругом чисто і вічливі люди.”
“Обслуговування на вищому рівні. Надали якісну необхідну допомогу в ремонті автомашини. Я задоволений і в подальшому буду користуватись послугами цієї СТО. Всіх з Новим 2020 роком і Різдвом Христовим. Здоров'я, благополуччя і миру !”
“СТО гарне, завжди знаходять в чому проблема і гарантовано ліквідують її. Відносно не дорого. Завжди є чек на зроблені роботи. Рекомендую. В Києві користуюся тільки їхніми послугами.”
“Дякую працівникам тих станцій за якісне та швидке обслуговування!”
“Audi80,1991г, клинили задн.супорта тросики ручника урвища. на тих СТО де ремонтувався-відмовилися перебирати супорта: зрозумійте, машина стара, там все згнило, купіть нові супорти або норм. дізнався, б/в =2500грн/шт, нові-свавілля ціни на sto-support зробили всю роботу за 5 годин. По 450грн за рем.супорта +ремкомплект (гумки)+торм.циліндри(рідні поржавіли)+прокачування торм.системи +заміна тросиків ручн.гальма =2100грн все працює, старенька 《живіше за всіх живих》 ...до речі "автоклад" підвів із ремкомплектами, продали не те, що потрібно. Майстер "sto-support" врятував, за 1годину у суботу(!!!)привезли від постачальника те,що треба було. (А машинка а цей час висить на підйомнику) В автокладі я чекав 5 днів. 5+”
“Гарне СТО, китайський автопром найкраще ремунтують ТУТ!!!”
“Допомагають військовим, рівень сервісу найвищий. Пунктуальні та ввічливі.”
“Нормальне СТО. По термінах виконання слово тримають, все, що потрібно було - зробили, ціни помірні. Буду звертатись надалі.”
“Декілька років тому купував у Києві Peugeot 2008 і пригнав до них на повну діагностику. Знайшли всі проблеми по ходовій, також зробили повну комп'ютерну діагностику. Все обійшлося в адекватні гроші і за рахунок цього був значний торг по машині.”
“Хлопці дуже професійні і добре розбираються в ТНВД”
“Автоелектрик Андрій, найкращі рекомендації та велика подяка, за 15 хвилин розібрався із проблемою, вирішив питання, дав рекомендації. Дякую. рекомендую”
“Сподобався сервіс. Закупили і встановили запчастини, поварили лонжерони,”
“Робив вчора тут машину. Зроблено все на найвищому рівні, без проблем. Ремонт обійшовся недорого в порівнянні з іншими СТО на котрих я бував. Вони цілком заслуговують на 5/5 зірок”
“Рекомендую !!!!!Адекватні ціни і якість в обслуговуванні”
“На початку листопада 2021 року трапився неприємний інцидент, а саме потрапив у невелику ДТП, у якій пошкодив передню частину автомобіля (Opel Vivaro 1.9). Природно постало питання пошуку сервісу з оцінки та проведення ремонту. Шукав СТО, дзвонив і питав і що дивувало, так це те, що на багатьох СТО мені вартість робіт та ремонту озвучували по телефону, не бачачи пошкоджень ;) І ось, за порадою друга, який обслуговується на "Планеті", я звернувся по телефону. На дзвінок відповів керуючий/менеджер Олег Миколайович (Олег, міг неправильно назвати посаду, бо точно не знаю, вибачте), який запросив відвідати їхню станцію і все оцінити. Буквально за годину мене прийняли. Одразу впало в око, що машину дивилися багато фахівців, в результаті було знайдено та озвучено проблеми, не пов'язані з ДТП. Хочу наголосити на наявності великого досвіду роботи з такими автомобілями, як у мене. Співробітники дуже добре знають автомобіль. Після оцінки збитків та діагностики (безкоштовної та без зобов'язання ремонтуватися у них) ми зайнялися підбором запчастин (я хотів все під заміну: бампер, підсилювач бампера, радіатор) і домовилися, що заженемо машину на СТО, коли приїдуть усі основні запчастини. Хочу зазначити, що Олег особисто займався підбором запчастин та регулярно інформував мене в телефонному режимі та у Вайбері з фотографіями про запчастини, які він знайшов. Я або давав добро, або не давав добро на їхнє придбання. Були надані абсолютно всі чеки, а не від ліхтаря ціни озвучувалися. За мірками ДТП моя аварія була "подряпиною", проте треба було фарбувати капот і витягувати підсилювач бампера, щоб зняти. Хочу відзначити наявність станції стапеля, тобто. професійне обладнання для відновлювальних робіт. Жодної кустарщини у вигляді молотка і зубила. Професійне обладнання – це добре, але наявність професіонала, який з цим обладнанням працює – безцінно! І ось, хочу окремо відзначити майстра Кобу, який справді професіонал і, крім того, очевидно, що любить свою роботу:) Тому все виходить! Він врахував і виконав усі мої додаткові "хотілки" (встановив захисну сітку від каміння на бампер для захисту радіатора, і відполірував фари), Олег знайшов чудовий новий бампер. Машина виїхала зі станції у кращому стані, ніж була до ДТП. Хочу наголосити, що наявність слова "сервіс" у назві компанії - це не просто частина назви. Роботи були виконані під ключ, мене пригощали кавою під час відвідування та постійно інформували про хід робіт. Мені дзвонили та писали в месенджерах. Олег практикує ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД, що для мене було сюрпризом, бо досвід відвідування різних, зокрема офіційних, сервісів у мене великий, але такого ніде не бачив. Зважаючи на те, що був на СТО вперше, впевнений, що так ставляться до всіх клієнтів. Однозначно підписуюсь під усіма позитивними відгуками, всім рекомендую і надалі обслуговуватимусь тільки тут! Усіх вітаю з наступаючим 2022 роком та бажаю безаварійного досвіду. А якщо така неприємність, все ж таки, станеться, то ви знаєте, де вам допоможуть :) Компанії та її співробітникам бажаю процвітання та благополуччя. З вдячністю, Сергій (Opel Vivaro).”
“Звернулися з питаннями покраски та встановлення бампера. Зробили все за тиждень. Якісно і вчасно. Приємно було спілкуватися з Ярлславом. Хлопці професіонали. Рекомендуємо!”
“У мене хонда акорд побував на різних сто ніхто вирішити мою проблему не зміг по бідній суміші і нестабільній роботі двигуна пропонували міняти запчастини методом тику, вирішив приїхати до Андрія вирішив мою проблему за 5 хв. я йому дуже вдячний майстер своєї справи тепер обслуговування проводитиму тільки у нього, і ніде більше! Реально раджу.”
“Купив новинку насос високого тиску. Спсибі що добавили його в асортимент”
“Дуже досвідчені фахівці, швидко знайшли причину несправності.”
“Взагалі я не залишаю відгуки, але тут я був настільки задоволений якістю та швидкістю обслуговування, що все ж таки вирішив поставити 5 зірок. Ціни абсолютно адекватні!”
“Оце я називаю сервіс. В мене жодного разу не БМВ, на жаль, а старенька renault kangoo, яка вже досить багато бачила. Лопнув патрубок антифрізу, він вилився, двигло перегрілося... патрубок знизу, дістати можна тільки з підйомнику. Це був найближчий сервіс. Зателефонували "на удачу", бо думали, що відмовлять. Але ж хлопці сказали - приїзджайте, подивимось. Подивилися і зробили за півгодини, взяли дуже маленьку суму, як на мене, бо, звісно, рідних запчастин в них на мою шкарабанку в наявності не було, тому прийшлося проявити фантазію. Але ж машина їде і не гріється. Тому дуже вдячна хлопцям за оперативну допомогу і хороше ставлення, не дивлячись на те, що я жодного разу не віп клієнт.”
“Гарний шиномонтаж. Вже кілька років користуюся іх послугами, ще жодного разу не розчарували. Працюють швидко. Роман (власник) комунікабельна і чесна людина.”
“Неодноразово обслуговувалася на СТО, прям захотілося написати відзив вдячності, бо завжди йдуть на зустріч і допомагають. Приємний привітний персонал, професійно обслуговують авто, оперативно усувають всі поломки. Рекомендую.”
“Супер швидко допомогли завести авто коли сіла батарея. Рекомендую”
“Відірвав собі вихлоп катаючись бездоріжжям. Хлопці за добу зібрали і приварили новий, тепер машина мурчить. Дуже дякую :)”
“Пробили трубку задньої пічки.Витік весь антифриз.Самі з іншого міста.Звернулись на сто бо були найближче до нього о 17.00.Все зробили.Дякую велике!”
“Зверталася до KivAuto для ремонту свого авто – залишилася дуже задоволена! Майстри уважні, все пояснили зрозуміло і нічого зайвого не нав’язували. Роботу виконали швидко та якісно, ціни адекватні. Приємно, що до клієнтів ставляться з повагою, навіть якщо ти не дуже розбираєшся в автомобілях. Тепер знаю, куди звертатися, якщо знадобиться ремонт! Рекомендую!”
“Зробив ТО, все зроблено якісно і без затримок !”
“Доброго дня, після придбання авто БМВ Х3 з Америки, як зазвичай потрібно було повністю обслужити. Звернувся до цього СТО. Був приємно вражений швидкістю і якістю роботи, цієї команди. По двигуну поміняли цепки (БМВ-ки знають), всі масла і рідини, відреставрували рейку, передивились ходову. Рекомендую до обслуговування ваших авто.”
«АЛЬФА-СЕРВІС» — автосервіс у Києві, куди звертаються, коли потрібен надійний ремонт без зайвих зволікань. Розташований у Солом’янському районі на вулиці Патріарха Мстислава Скрипника, сервіс зручний як для місцевих водіїв, так і для тих, хто проїздом у столиці.