Баул
“Отличный магазин) Бываю как минимум раз в неделю =) Часто попадаются новые, качественные вещи с бирками)”
Знайдено 11 результатів
“Отличный магазин) Бываю как минимум раз в неделю =) Часто попадаются новые, качественные вещи с бирками)”
“Корисний магазин з турботливим персоналом. Навіть телефонували, аби дізнатись мою думку про якість обслуговування. Почувши, що асортимент недостатній, сказали, що будуть розширювати і справді почали це робити. Втім, все одно не завжди можна знайти усе потрібне”
“Великий вибір та велика розмірна сітка. Продавці не нав'язливі, ввічливі та уважні. Рекомендую!”
“пишу відгуки рідко але це найкращий магазин! Якісна форма все вчасно. Всім рекомендую!”
“Магазин Gerry Weber залишив дуже приємні враження. Одяг чудової якості, і головне – лекала зроблені так, що речі дійсно добре сідають. Вибір досить великий, є як повсякденні варіанти, так і щось для особливих подій. Персонал завжди привітний і готовий допомогти, але без нав'язливості, що дуже ціную. Зайти сюди – завжди задоволення, бо знаю, що знайду щось стильне та водночас комфортне.”
“Непоганий торговельний центр. Ідеально підійде для мешканців ЖК”
“Хороший магазин, якість на рівні.”
“Невеличкий закуток з величезним вибором фасонів та кольорів. Продавці охоче допоможуть обрати розмір та колір. Піти звідси без обнови майже не можливо.”