Огляд каталогу
- 31 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 31 результатів
Перегляньте гаряча вода у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 31 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 8,748 відгуків та оцінок.
“Вже багато років користуюсь їхніми послугами, надзвичайно задоволена, чистота ідеальна.Плюс послуга трансфер до/з аеропорту, це супер”
“Ми зупинились в готелі з двома малими дітьми. І хоча він позиціонується як бізнес готель, нам підійшов ідеально. Місце дуже зручне. Є укриття. Ціна/якість відмінна!”
“Обслуговування а хостелі на найвищому рівні,завжди чисто прибрано,спокійно, з увагою до мешканців...не завадило би змінити мову на державну ,на інструкціях.Особлива подяка Світлані Вікторівні....раджу цей хостел.”
“Дуже класні глемпи. Все чисто, свіжо. Для собачки навіть окремий рушник видали та тарілочки)) Персонал дуже привітний. Хороше розташування, недалеко від Києва. Поруч є кафе «Колиба» дуже приємні ціни там. Окрошка 165 грн, салат «Цезар» 240 грн. Тому, можна замовити їжу і йти на пляж) Обов’язково повернемося ще)”
“Все сподобалось, чистота смачна їжа, привітний колектив.”
“Були приємно вражені гостинністю, комфортом та чистотою в готелі. Приємні адміністратори, красивий інтер'єр, зручне місце розташування. Будемо ще зупинятись та рекомендувати своїм друзям та знайомим.”
“Сьогодні виїхала з цього чудового готелю. Перебувала тут 5 діб. Вибрала готель випадково, бо мамі робили операцію в інституті ендокринології. Готель знаходиться в пішій доступності до нього. Я була дуже здивована чистотою у номері, білосніжними рушниками і постіллю. Особливо приємно,що у вартість проживання врахований дуже смачний сніданок. А ще я проживала на цокольному поверсі,тобто як в укритті, тому коли у місті було дуже гучно,то у номері було ледь чутно і було відчуття безпеки. Тому якщо вам дуже лячно, то можна бронювалти саме такі номери. Тут думають про безпеку і комфорт гостей. До речі ціна на номери досить бюджетна,не за всі гроші світу. Дякую за комфортні та безпечні умови проживання! Бажаю цьому готелю процвітання і адекватних гостей.”
“Нещодавно відпочивали з друзями, дуже тихе та мальовниче місце. Ми у повному захваті. Це місце створене для відпочинку. Спокійно, затишно, по-сімейному. Будиночок у якому ми проживали чистенький, охайний із зручними спальними місцями та хорошим санвузлом. У будиночку є всі зручності: холодильник, електричний чайник, набір посуду, мікрохвильовка, стіл та стільці. Єдине немає кухні, але якщо розраховувати на мангал меню, або готувати у мікрохвильовці, то все ок. Загальне враження від відпочинку - рекомендую відпочинок для тих, хто любить природу, тишу та красу!!!”
“Дуже чудовий готель. Не так давно зупинявся з дружиною (мандруємо країною, самі з Миколаїва). Неймовірні враження від місця і від персоналу, який робить буквально ВСЕ, аби люди відчували себе затишно. Немає слів. 5 зірок”
“Дорогий хостел, поздоровляю, ви прекрасні! Я навіть відтягувала зранку момент виселення, скільки могла))) - тут так здорово полежати у ліжечку і попити чай, як вдома, чесне слово! Селилась у своєму ж місті - ходила на футбольний матч ліги чемпіонів, закінчувався пізно, простіше було переночувати біля стадіону, аніж ловити таксі. І що я вам скажу - я не помилилась: таксі коштувало дорожче. Хостел знаходиться у найкозирнішому місці, яке тільки можна уявити - самісінький центр. Правильно писали у відгуках - з вікна й справді видно Олімпійський стадіон, не малесенький вдалині, а нормально так видно, під боком. Хостел невеличкий, затишний (займає велику квартиру). Скрізь чистота і порядок. Постіль чистесенька, напрасована - я такої у хостелах реально ще не бачила. Є кухня з мікрохвильовкою і великим холодильником, чашки-ложки, безкоштовні чай-кава-цукор. Лежав навіть виноград у тарілці. Гостям дають їхні власні запечатані тапки! Звукоізоляція прекрасна, звуки вулиці чути дуже приглушено. Можете гуляти аж до ранку - видають магнітний ключ від дверей в парадне. Найбільша прикраса костелу - його люди. Дякую білявій Ксюші. «Ви поспішаєте, давайте я вам застелю постіль», «Як ви спали? Не змерзли?» - і багато таких сердечних нюансів. Я в шоці, чесно! От такою має бути гостинність. Хостелом дуже задоволена - гарно мене прийняли, обігріли. Дякую і від душі рекомендую!”
“Не хочу прибиратися до дрібниць, бо глобально наш відпочинок був чудовий! 4 ночі ми провели у готелі Борисфен. Сніданки чудові, басейн - чистий, ми самі бачили, як його чистили. Завжди йдуть на зустріч: нагріти свою їжу у мікрохвильовці, набрати безкоштовно питної води, принести з бара лід, бо дитина вдарилася і треба щось прикласти. В готелі було тихо, але тут вже як пощастить з сусідами, холодильник, кондиціонер, телевізор - все працює. Гаряча вода є, напір гарний. Вода, це єдиний нюанс і то, не залежить від готелю - дуже пахне залізом, мій купальник чомусь з білого став іржавого кольору, думаю, від води. Але труби - не до готелю. Так, готель не новий, але зроблений зі смаком і чистий. Раджу для затишного відпочинку!”
“Гарні чисті кімнати. Ванна кімната також чиста. Працівники привітні. Все сподобалось”
“Дуже задоволені що зробили вибір іменно в цьому готелі Я б радше сказав не в готелі а дома .Домашня атмосфера чуйні господарі постійно турбувались про нас. Чистота ідіальна .рекомендуємо дякуємо за гостинність.”
“Це чудове місце розташування між Майданом та історичним районом Подолу. Прямо на Адривському узвозі, де історична брукована вулиця, історичні будівлі та кіоски ремісників, що продають свої вироби. Поруч ресторани, музеї, бари та все, що вам може знадобитися. Чіндзю — чудовий господар. Завжди швидко відповідає на повідомлення, ввічливий та корисний. Я продовжив своє перебування там після першого тижня. Вони мають різну якість номерів, від дуже простих до більш розкішних з краєвидом. Я обов’язково повернуся сюди і можу сказати тільки хороші речі про своє перебування.”
“Були тут вночі на кілька годин, щоб поспати перед поїздкою на потязі о 4 ранку. В номері було 12 ліжок, але крім нас нікого не було. Чисто, тихо, спокійно. Туалет і душ на поверсі. Можна попросити, щоб вас розбудили о певній годині. Гарний варіант відпочити перед поїздкою.”
“Готель має дуже чудове місце розташування біля ТЦ та метро дуже комфортно, на рецепшені дуже милі Пані також можна попросити кастоульку на пельмені або інше купували на 2 номер на 19 поверсі все в чудовому стану чистенько та є чай,цукор прибори, чайник плита та інше, за свою ціну сервіс та номер чудовий!”
“Хороший хостел на одну ніч. Знімали окремий номер на 3-х = 700 грн”
“У житті все можливо, як і в "Чистому камені"”
“Доброго дня підкажіть актуальний номер як зав'язатись”