Огляд каталогу
- 224 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 224 результатів
Перегляньте грилі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 224 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 102,950 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає грилі з таких міст як Київ, Бровари, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Перший раз спробувала бельгійські вафлі з лососем, дуже цікавий хід від шеф-кухаря. Дуже смачно, сніданок вдався! Хочеться ще) Рекомендую!”
“Добрий день. Сьогодні відвідали Ваш ресторан. Все,що замовили було дуже смачно. Дякуємо Оксані , дівчинці,яка обслуговувала наш столик. Дякуємо кухарям за смачну їжу. Єдине,не вистачило в другому залі колонок,щоб було чутно Вашу чарівну музику)))”
“Святкували день народження все сподобалося, офіціантки дуже привітно зустріли, обслуговування на найвищому рівні, все дуже смачно, гостям все дуже сподобалося, наступний день народження святкуватимемо тут, а може і колись і весілля, бажаю ресторану процвітання та багато щасливих гостей”
“Заходжу майже завжди, як буваю у Бучі, дуже смачна їжа, та дуже класний персонал. Окрему увагу приділяю пасті, яка в закладі на високому рівні, та крем супи, які зайняли окреме місце у моєму серці разом з яблучним фрешем. Також знаю, що багато людей хвалять піцу, але сам їв лише декілька разів, але цього вистачило, аби погодитися з думкою інших. Локація теж дуже зручна, дістатися туди не викликає проблем. Поруч є іграшкові магазини для дітей, кінотеатр для сімей та спортзал. Ціни в закладі дуже дипломатичні, тому можна смєло водіть малу, співвідношення ціна/якість - 10/10. Рекомендую цей заклад для відвідування, задля смачної їжі, хорошого сервісу і спокійної вечірньої атмосфери.”
Ресторан «Суліко» в Білій Церкві пропонує шикарну атмосферу та смачні страви. У меню можна знайти дорадо на грилі, мідії в мушлях, шашлик та салат з баклажанами. Обслуговування тут на найвищому рівні, а офіціанти завжди уважні.
“Атмосфера класс , домашній вайб , душевно !! Офіціант Марина І Ольга дуже привітні за сервіс 5 , якщо довге очікування завжди попередять і пояснять чому !! Рекомендую чача хаус для душевних спокійних поседілок !”
“Дуже чисто та комфортно, в номері трохи душно, кондиціонер на прохолодне не дуже хоч на вулиці і не сильно тепло. Персонал привітний та кваліфікований. У вартість номеру входить екскурсія до стайні з кіньми, які мабуть найбільше вразили)”
“Купую тут люля стабільно раз на 2 тижні, не надоїло, очікуваний результат завжди, беру один гострий і один негострий люля з собою. Інколи беру ще кебаб в булці - теж чудовий.”
“Відмінний заклад, гарні ціни, приємний персонал і майже завжди гарний контингент. Атмосферне місце. Рекомендую”
“Смак відмінний. Мені дуже понраивлось.сподобатися”
“Кухня супер, раніше можна типа самому смажити та робити асорті, а зараз....”
“10 вересня 2025року зустрічалися з подругами в «Хаті рибака» Чудова тераса на воді, смачна кухня - все пройшло прекрасно! Хочу відмітити гарний сервіс закладу, надзвичайно смачну їжу і неймовірно затишну атмосферу. Ти ніби відриваєшся від міського руху і метушні і поринаєш в місце яке наповнене спокоєм а вода заспокоює і надає сил. Вдячні офіціантці Нахшун - за її посмішку, приємне та професійне обслуговування , поради при замовленні та вміння створити чудову атмосферу Нахшун! Супер! Дякуємо за приємний вечір! Дякуємо за атмосферу та затишок! Саме завдяки Вам проста вечеря перетворилася на свято! Обов’язково прийдемо в це чудове місце”
“Це не для тих хто мріє про ресторани якісь там, це просто класна домашня кафешка з шашликом, все було дуже смачно, а ціни взагалі дууууже супер як на сьогодні ! Також можно і доставку доречі замовити !”
“Гарне місце для щоденних обідів. / Дуже смачні супчики. Є і "яскраві" і дієтичні страви. Можна вплинути на меню в майбутньому - організовано зворотній зв'язок.”
“Дуже смачні обіди, вартують своїх грошей, брала Норвежський суп і салат з креветками це було дуже смачно”
“Смачна кухня, просторий зал, гуляли до останнього гостя. Продукти (вже запаковані у судки) забрали наступного дня.”
“Дуже класне місце. Шаурма дуже смачна, а зі свинини просто бомба. Рекомендую спробувати! Обслуговування також на хорошому рівні. Персонал привітний та уважний.”
“Дивовижне місце , затишне наче в середені самої прекрасної природи. Чудові ставки з форелью де гралися діти мені запам'ятались найбільше. Раджу відвідати”
“Затишнe місце, швидко і смачно . Офіціант Софія дуже привітна, зробила корисні і якісні рекомендації з вибору страв . Cafe для всієї родини!”
“Gremio Grill в ТРЦ РЕСПУБЛІКА гарний заклад із смачними бургерами. Особливо смачний бургер із солоною карамеллю. Правда будьте готові заплатити трішки більше ніж поруч у сусідньому ЮДЖИН БУРГЕР, але це різні бургери, щоб порівняти -- скуштуйте самі.”
“Прекрасні хлопці, бургери найсмачніші у світі, а кофеєї.....мммм...”
“Дуже смачно і не мало важливо. що ввічливі продавці! Рекомендую!”
“Дуже смачна шаурма мені дуже сподобалося все купуватиму там за дуже гарною ціною і смачна шаурма мені все сподобалося ставлю 5 зірки”
“Не раз там був дуже смачно, швидко а головне не труївся. Рекомендую”
“смачна шавуха за прийнятними цінами :)”
“найсмачніша шаурма, яку я пробував у києві: м'ясо соковите, просмажене, лаваш не розвалюється. У свій час працював поруч тому щовечора заходив і продавець навіть мене запам'ятав, вітався, говорили з ним про всяке. відмінне місце загалом, щиро рекомендую.”