Огляд каталогу
- 224 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 224 результатів
Перегляньте грилі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 224 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 102,950 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає грилі з таких міст як Київ, Бровари, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Буча та інших міст.
“Найкрутіша кав'ярня у нас у ПК. Постійно п'ю каву!”
“Дякую за нереально смачні бургери! Котлети просмажені на вогні просто щось, брав з куркою, з телятиною не сподобалося, оскільки трапляються кістки. Солодкуваті овочі на грилі разом з крильцями в пюре манго це перше, що потрібно спробувати. Дякую хлопцям молодці) 28.09.2021”
“Місце, в якому відносно швидко готують смачні і ситні бургери за досить доступною ціною. Рекомендую їсти бургер не одразу після того, як його подали, а дати котлеті всередині трошки "відпочити" Їв бургер "New York", з додатковими соусом картоплею та колою, чек вийшов 128 гривень. За свої гроші - прекрасне місце. А ще там приємний персонал :)”
“Смачні обіди, не дорого, привітний персонал”
“Дуже дякую Дойоби, за те що ви є! Це надзвичайно свіжі і смачнющі роли! Замовляємо вже в четверте, і кожного разу вся родина у захваті. Ви найкращі!!! Лише шкода, що більше немає точки на лівому березі.(((((”
“Брали з собою шашлик, люля кебаб, лаваш та соус. Мега смачно і соковито! Однозначно раджу.”
“Звертаю увагу що адреса змінилася, потрібно пройти трохи нижче по вулиці номер дома 81, традиційно одна з самих смачних у Києві!)”
“Все сподобалось, смачна їжа, гарне обслуговування, класний кальян Дуже затишно ввечері”
“Ще до того, як В'єт кухня стала Мейн стримом, цей ресторан вже пропонував традиційні страви В'єт кухні, і досі тримають марку: фо бо і нім були на ура, cam on ban!”
“Прекрвсне кафе, приємний персонал, круті акції і пропозиції, а саме головне дуже комфортно і смачно, замовили сирний бургер, це просто "божественно", дужеее смачно, сиру було дуже багато!Також смачні крильця!”
“Смачні бургери, але узвар не смачний”
“Смачно відсвяткували день народження. Ребеця всих видів - дуже смачні. Потрібно зайти ще)”
“Акція до Дня народження - дюжина устриць в подарунок супер! Дякую! Все як завжди смачно і гарне обслуговування.”
“Було смачно, швидко, і дуже рибно... Бронювали місце на терасі, але через вітер там сидіти було не дуже комфортно (нас пересадили без проблем, пощастило, що були вільні місця. Також в доступі є пледи) Але погода ніяк не вплинула на позитивні враження від відвідування... Страви смачні, а в цей вечір ще й пригощали пінцою з морепродуктами. (Неймовірно ніжна і вершкова... З начинки креветки, кальмари, восьминоги і сир. Морепродукти не резинові, дуже приємні на смак) Загалом залишились дуже приємні спогади про вечір.”
“Ввічливий і привітний персонал. Смачне приготування страв. Шашлик сподобався. Готують на вугіллі. Ціни прийнятні – київські, але підйомні. Можна замовити їжу на певний час. Найголовніший плюс цього закладу в тому, що якщо раптом захотілося шашлику, то просто приходиш, замовляєш, платиш гроші і їси, а не паришся з маринівкою, дровами, багаттям, не провалюєшся димом і не витрачаєш час. Підсумок – рекомендую.”
“Випадково натрапили на це місце та не пошкодували: дуже смачна шаурма, але сулугуні в лаваші то окреме задоволення) Бажаю успіху та багато вдячних відвідувачів))”
“Чудова кафешка з неймовірним смаком! Піца просто відмінна, навіть коли стає холодною, то зберігає свій свіжий та кайфовий смак. Салат Цезар бомба, равіолі теж рекомендую А атмосфера закладу - 12+”
“Тут завжди смачний бульйон. Непоганий вибір меню. Продукти зазвичай свіжі та все добре приготоване. Порції невеличкі, проте можна взяти кілька окремих страв, щоб більше різного спробувати. Єдине, що у більшості основних страв не вистачає смаку, але це відноситься до всіх закладів il Molino.”
“Користуємось послугами кафе не один рік, завжди привітний персонал і смачна кухня за приємною ціною, рекомендуємо.”
“Робила замовлення на доставку - ребра, крила, гриби та кукурудзу. Привезли навіть завчасно, щоб не спізнитися, бо навігація показувала затори. Однак поки діло дійшло до столу - всі страви були гарячими! Упаковано добре, на смак - це дуже смачно! Дякую за смачну їжу та гарний сервіс! Рекомендую!”
“У свій День народження вирішили під вечір завітати з сім’єю до Шаурма Tbiisuri — і це стало чудовим завершенням святкового дня! Друзі, неймовірні враження! З перших хвилин вразила щира привітність персоналу — хлопці справді молодці! Особливо хочеться подякувати за увагу до дітей: мій дев’ятирічний син з цікавістю спостерігав за приготуванням шаурми через прозоре скло — для нього це було маленьке шоу. А коли йому ще й подарували барбарисовий напій — щастю не було меж! Тепер про головне — шаурма. УВАГА — це дійсно смачно! Велика порція, на вибір різні соуси, все свіже, соковите, ароматне. І, що найголовніше, в кожному шматочку відчувався справжній дух грузинської кухні. Окремо хочеться згадати фасад закладу: поруч — прапори Грузії та України. Це дуже зворушливо і символічно — знак поваги та єдності між нашими народами. Щиро дякуємо Шаурма Tbiisuri за смачний вечір і гарні емоції. Обов’язково повернемося ще!”
“дуже смачна їжа, красива атмосфера та доброзичливі офіціанти”
“Все дуже гарно, цікава і креативна подача страв, смачно Широкий вибір страв на різний смак Обслуговування на рівні”
“Замовляємо доставку з Sushi7 вже не вперше — і щоразу все на найвищому рівні! Суші завжди свіжі, смачні й акуратно упаковані. Замовлення приїжджає вчасно, кур’єри ввічливі та приємні у спілкуванні. Дуже зручно, що можна легко оформити замовлення онлайн. Окремий плюс — якісні інгредієнти й стабільно висока якість. Sushi7 — це наш улюблений варіант для смачного вечора вдома!”
“Гарне кафе, як для сімейного відпочинку так і для романтичної зустрічі. Привітний персонал і смачна кухня.”
“Дуже смачні, запашні й завжди привітно обслуговують. Хочеться повертатися знову й знову) Й недаремно у них написано: "Повернемо людству віру в чебуреки". Так і є, повернули й запевнили, що, дійсно, є якісні та смачні чебуреки)”
“Кав'ярня невеличка, є пара столиків на вулиці аби посидіти поряд. А так взагалі to go. Кава смачна, є рослинне молоко. Вибір десертів непоганий.”
“Навіть не думайте брати більше однієї ЦІЛОЇ ПОРЦІЇ, бо вас звідти будуть бульдозером тягнути! Ціни класні, за 118 грн наївся так, що ледве встав, але приходити треба раніше, тоді більше вибір)”
“Відвідали цей ресторан вперше і залишились у захваті! Атмосфера дуже затишна, персонал привітний та уважний. Страви ну дуже смачні! Завітавши до ресторану одразу пожалкували що попередньо не зарезервували , на терасі не було вільних столів і нам запропонували стіл в залі ресторану , в перспективі що все ж знайдеться стіл на терасі , в чому ми дуже сумнівались , ми з подругою замовили одразу , так як були дуже голодні ,а чоловіку запропонували стейкі при тому що офіціант приніс дуже багато різних на вибір і я не розуміла в чому різниця , але чоловік при такому виборі мабуть засумнівався один чи два стейка він одужає ,,, Замовивши , так як ми вже змирились з тим що на терасі нам не вдасться повечеряти , до нас підійшла адміністратор і запропонувала стіл на терасі який тількі що звільнився ! В цілому , це був неймовірний вечір , дякую друзям що рекомендували , та закладу за уважність та якість ! До зустрічі !”