Огляд каталогу
- 520 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 520 результатів
Перегляньте гурман у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 520 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 232,399 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає гурман з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Крюківщина та інших міст.
“Чудове місце!!! Я здивований - йому два роки, а я нічого не чув про нього!! Дуже смачно і дуже демократичні ціни. Чудовий вибір вина!! Два квеврі. Треба їсти хачапурі по-мігрельські, чебурєкі, грузинський "банош". Пити ркацителі.”
“Атмосферний заклад зі своєю кухнею”
“Дуже затишно та цікаво. Якщо Ви знаєтесь на віскі - це місце для Вас. Не дешево, але то того варто. Їжа вишукана та смачна. Супер професійний сомелье. Людей не дуже багато, в принципі столик можна не бронювати.”
“Все чудово! Спасибо большое за смачну їжу і прекрасне обслуговування!”
“Живемо неподалік даного пункту води, беремо тут регулярно воду, всім задоволені, дякую!”
“Вітаю! Смачне лате, капучіно і дитяче какао. Окрема любов-то макарунс. Куштували з динею і малиною, вишня/шоколад і полуничний/ з чимось ( не пам'ятаю). Звісно, все суб'єктивно. Єдине, більше року війна, а в кав'ярні звучала російська естрада. Не дуже приємно. Не знаю, чи радіо, чи в записі, але факт. Але рекомедую спробувати. І звісно, приємне обслуговування)”
“Хочу поділитись своїм досвідом про похід в даний заклад, була сьогодні там, кава неймовірна. В цьому закладі окрім смачної кави, є крута атмосфера та класний сервіс, кудрява дівчинка дуже приємна та сюди хочеться повертатися”
“У цьому кафе готують неймовірно смачні обіди з душею! Замовляємо тут регулярно – завжди свіже, апетитне й дуже смачно. Рекомендую всім!❤️”
“рідко лишаю відгуки,але смак страв здивував.Замовляла на доставку Борш,Цезар з креветками,гавайська піцца та млинці .Пакування дуже акуратне та сучасне.Не жаліють боксів та опрятно все виглядає.Порціі великі,що дуже порадувало.Порція борща дуже велика і ситна.До борщу дуже смачні пампушки щ часником і намазка з сала.Смак приголомшливий.Всі страви свіжі та смачні.Дуже рекомендую і тепер нарешті я знайшла доставку поруч яка буде достойною .Дякую вам !”
“Дуже смачно. Були і в закладі і замовляли їжу на самовиніс( доставки немає), але все гарно упаковано. Класна атмосфера, смачно, гарний персонал. Дуже смачні спеціалітете, хінкалі, баклажани, пахлава. Також є гарна дитяча кімната. Додаю відгук, замовляємо часто на самовиніс, пакування супер, смак теж.”
“Гарна кав'ярня зі смачною кавою та їжею. Для навчання тут багато розеток з подовжувачами та є настільні лампи. Атмосфера приємна та затишна”
“Спеціально приїжджаємо сюди з Позняків, щоб насолодитися найсмачнішою кавою на Лівому березі. Рекомендую спробувати усі авторські версії напою. Насолода!”
“Дуже приємне місце, смачна кухня і надзвичайно привітне обслуговування”
“Пиво Varvar Dragons milk - це чистий кайф!!! Це пиво має бути на світовому рівні, достойна заміна Гінесу, дуже кльове поєднання якісного темного пива і приємної гостроти. Пишаюся, шо український крафтовий виробник створює такий продукт”
“Дуже смачна піца з морепродуктами. Багато начинки, висока якість. Роли також смачні.”
“Нещодавно відкритий ресторан ізраїльської кухні братів Гусовських. Затишний, хоча досить просторий. Готують смачно, сподобалось все що куштували: піта, хумус, бабангуш і т.д. Обслуговування на звичному гарному рівні. Ціни - трохи вище середнього.”
“Дуже цікавий інтер'єр. Смачні страви. Приємне обслуговування. Ціни вже ресторані. Поїсти коштує десь 300 грн.”
“Я висловлюю свою вдячність і задоволення від надзвичайно гарного обслуговування, яке я отримав у вашому чудовому закладі. Відвідавши кав'ярню, я залишився враженим і переконаним, що бариста дійсно прагне надати найкращий досвід своїм клієнтам. По-перше, я хотів відзначити якість обслуговування, яку я отримав. Бариста(дівчина) був надзвичайно привітним, уважним і доброзичливим. Вона виявилась досить кваліфікованим та знаючим свою роботу, з легкістю відповідала на мої запитання, рекомендувала найкращі напої і була завжди готова допомогти. Це підвищило моє задоволення від відвідування кав'ярні. Крім того, хочу відзначити атмосферу, яка панує у закладі. Чудовий дизайн і затишна обстановка створюють приємну ауру, в якій можна розслабитися і насолодитися своїм часом. Зручні меблі, приємна музика та приємний аромат кави створюють чудову атмосферу, яка сприяє відпочинку та релаксації. Нарешті, я б не міг не згадати про якість кави та інших напоїв, які пропонують. Кожен ковток кави був справжнім задоволенням. Смак і аромат кави були просто чудовими, що свідчить про вміння готувати каву з максимальною увагою до деталей. Було також приємно бачити широкий вибір напоїв і смаколиків у меню. Загалом, хочу подякувати за таке чудове обслуговування та створення чудового місця, де можна провести час і насолодитися якісною кавою. Буду рекомендувати вашу кав'ярню всім своїм друзям і знайомим.”
“Дуже гарний магазин! Приємний персонал, обслуговування на найвищому рівні! Надзвичайно смачні суші!!! Обов'язково ще повернусь за покупками не один раз!”
“Чудові працівники зали, щиро намагаються допомогти. Магазин з великим вибором товарів, чистий. Зручно, що знаходиться прямо біля метро.”
“Доброго дня. Хочу висловити велику подяку за найсмачніший шашлик! М'ясо просто тане в роті, це щось неперевершене! Соуси до м'яса, теж дуже смачні, особливо Такемалі. Замовляли також пироги з м'ясом та хачапурі. Все просто супер! Замовляйте, не пошкодуєте.❤️❤️❤️❤️”
“Почула від подруги про це місце і вирішили відвідати з чоловіком, були дуже звидовані сервісом і смаком страв!”
“Нешаблонні рецепти, цікаве поєднання інгредієнтів. Роли з магновим соусом - взагалі бомба. І найголовніше – правильно зварений рис. Знижки за самовивіз та промокоди - додатковий плюс! Сподіваюсь, ви не зіпсуєтесь як інші... P.S. Почали робити доставку у паперових контейнерах замість пластикових. І роли не псуються, і екологічно. Молодці!”
“Найкраща тераса в Києві❤️❤️❤️ А також привітний персонал, лояльні до дітей, до людей. Сервіс чудовий. А вид! Цей дах зриває дах! Щира рекомендація!”
“Відвідали заклад в ТЦ Городок і були приємно вражені сімейною атмосферою, для дитина є ігрова кімната-це великий+. Нас обслуговувала дуже приємна офіціант-Катерина, завжди вчасно підходила, радила страви..Дякуємо за гарну атмосферу і смачну їжу!прийдемо ще))”
“Звичайно! Ось короткий відгук українською для Google Maps: Затишний ресторан у стилі американського лофту. Дуже смачні соковиті бургери, великий вибір кетчупів і соусів. Привітний персонал і приємна атмосфера. Рекомендую для дружніх зустрічей і вечерь.”
“Відмінне місце с затишною, домашньою атмосферою, яку підкреслює рудий вусань, смачною кухнею і музикою в розслаблюючому тембрі. Офіціант Людмила, це окремий шарм цього чудового закладу ! З першої хвилини спілкування з нею наша компанія вирішила, що ми залишаємося в цьому ресторані і не на мить про це не пошкодували! Кухня- відмінна, вибір страв і напоїв на будь який смак, а хінкалі з червоною рибою, які Людмила нам запропонувала, взагалі були гастрономічним відкриттям! Дуже дякуємо за позитив і смакоту!”
“Були тут з дружиною, замовляли кролик і лосось, а на десерт фірмове семіфреддо. Все швидко приготували і було дуже смачним.”
“Безперечно затишне місце з приємним інтер'єром. Цікава розстановка столиків: є на будь-який смак і диванчики, і стільці, і місця на підвищеній платформі. Місце симпатично прикрашене до свята 14 лютого, проте штучні пелюстки троянд на підвіконні трохи зайві і здешевляють загальну картину. Приємний і люб'язний персонал, хороше обслуговування. Кухня, як завжди на висоті. Дуууже смачна рибка з чорним різотто. Можна завітати як самому, так і з компанією. Непоганий варіант для побачення. Хочеться повертатися=)”
“Хочеться побільше закладів які так добре ставляться до тварин! Дякую вам)”