Огляд каталогу
- 42 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 42 результатів
Перегляньте гід київ у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 42 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 71,023 відгуків та оцінок.
“Фахівці Інклюзивно-ресурсного центру №4 Дніпровського району висловлюють щиру подяку екскурсійному агентству "Русь тур" за чудову організацію екскурсії. Особливу вдячність хочемо висловити екскурсоводу Жанні, яка провела екскурсію надзвичайно цікаво та доступно. Її професіоналізм і вміння залучати до історії справили неймовірне враження на всіх учасників. Дуже цінуємо вашу працю та чекаємо на нові спільні подорожі!”
“Називають "будинком з хімерами", але в ньому навіть меньше хімер, ніж в деяких інших будівлях по вулиці :)”
“Замовляла салат із печінки, дуже смачно, гарна атмосфера, приємна жінка-адміністратор) в закладі в когось було День народження, так гарно привітали)”
“Просто фантастичне за енергетикою та красою місце. Я була у будній день, зранку, людей майже не було. Вся ця краса, тиша та неперевершені види міста з постаментів. Територія музею ідеально спланована та доглянута. Статуя зблизька справляє дивне враження: не віриться, що щось таке монументальне та міцне існує і ти дивишься на неї власними очима”
“Обожнюю це місце! Кава у вас неймовірно смачна. Особлива подяка баристі Каті – вона просто чарівниця! Завжди привітна, усміхнена і знає, як зробити ідеальну чашку кави. Тут завжди приємно провести час і насолодитися чудовою кавою з десертом. Обов’язково завітайте, не пошкодуєте!”
“Давно хотів побувати на цій історичній місцевості. Очікував більше сміття і нариків, в реальності виявилось не так сумно. Так, сміття де-не-де трапляється, але мало. Зустрічав лише велосипедистів, закохані пари, сім'ї і просто збирачів польових трав. Не знаю, може просто пощастило)))) Що сподобалось, то це те, що цей парк не дуже "урбанізували". Максимум зелені, протоптаних стежечок, а не асфальту і бетону (хоча вони тут теж трапляються). Загалом, якщо хочете прогулянку по лісу в спекотний день та ще й з цікавими, наповненими історії та містики, місцями, то це саме те, що вам треба. Місце для відпочинку, як всієї родини, так і самотужки. Як на велосипеді, так і пішки.”
“Неймовірно затишне та атмосферне місце. Їжа та кава були дуже смачними, навіть були веганські опції. Власниці - дуже милі дівчата) пахне якось магією та домом❤️”
“Дуже рада, що змогла відвідати цей музей. Обов'язково брати екскурсію, інакше просто не зрозумієте і не відчуєте атмосферу. Окрема подяка екскурсоводу Тетяні, час пролетів так швидко у її захопливій розповіді. І тут навіть не тільки про життя Булгакова (і сім'ї Булгакових), як про цю сторовинну садибу, про Київ ХХ століття, про тамтешні устрої міста, про київську інтеліґенцію. Варто відвідати! Бажаю музею розвитку і продовжувати зберігати ту неймовірну історичну атмосферу, що тут панує.”
“Відповісти Відгук Prosto Visa 2 жовтня 2019, 11:17:44 Сьогодні отримав позитивний результат. Візу у Британію мені відкрили. Хочу висловити слова великої подяки працвникам агенства ПРОСТО VISA. До виконання своєї роботи вони відносяться відповідально, добросовісно і професійно. Підтвердженням цього є мій випадок. Спочатку я звернувся до візового центру 2eu. Телефонували мені тільки тоді, коли їм треба було переахувати кошти. Самому приходилося узнавати в якому стані йде підготовка документів, коли запишуть на подачу документів. При передачі мені копій документів у візовому центрі виявилося що деякі копії взагалі відсутні...Наслідок-відмова у візі. Зразу почав шукати інше агенство і по відгуках зупинився на агенстві Просто VISA. І цього разу не помилився...Зацікавило те, що працівники агенства постійно вимагали у мене надання різних довідок, досконало вивчили мій стан доходів, майна, проживання. На протязі 2-х тижнів що готувалися мої документи (знаючи що я отримав відмову) працівники агенства по декілька раз на день узгоджували мої довідки та мої дані. В день призначеної подачі мені не передали документи на подвір'ї візового центру і залишили сам на сам, а передали в приміщенні і підтримували мене до мого часу заходу в залу подачі....Наслідок такої клопіткої роботи працвників агенства зі своїми клієнтами - незважаючи на відмову на початку вересня де готували документи інше агенство, 27 вересня я отримав візу в Британію. Словами не можу передати своє задоволення. Велике спасибі працівникам ПРОСТО VISA за відповідальне відношення в підготовці документів своїх клієнтів. Хто читає моє повідомлення раджу всім звертатися до цього агенства...Тут відповідальні працівники. З повагою і вдячністю Василь Тимошенко”
“Головна площа Києва, що пройшла кілька етапів розвитку. У XIX столітті тут були залишки Лядських воріт, згодом площа стала адміністративним центром (Думська площа). За радянських часів мала назви Радянська, Калініна, Жовтневої революції. У 1991 році перейменована на Майдан Незалежності. Була центром ключових подій: Помаранчевої революції (2004) та Революції Гідності (2013–2014), які визначили європейський курс України. Сьогодні – символ свободи та національної ідентичності.”
“Чудове місце для роботи, чудова кава, і шикарнючий песик тусить поряд❤️”
“хороший музей з великою колекцією експонатів, місце у яке хочеться повернутись потім.”
“Смачна кухня, уважні офіціанти, свіже пиво... Все, що потрібно для затишку...”
“Орендую авто в компанії близько півроку, в принципі, всім задоволений. Ціна середня, стан авто шикарний, менеджер лояльний))”
“Гарний і кваліфікований персонал. Приділяють максимум уваги, попри нехватку часу через велику загруженість. Уважні і привітні продавці. Місто Вишневе.”
“Знову відкрито. Знову смачне пиво та снеки. Нові власники, одного з яких я знаю 23 роки. Гарні люди, смачне пиво, тихе місце з історією, а тепер ще й правильна музика грає . Чого ще треба...”
“Зробили перше замовлення донечці на 8 років, кульки та квіти!! Все зробили дуже гарно, підібрали навіть по кольору квіти та кульки. Дуже хвилювалася за квіти, щоб не зів'явші були(( але вони приїхали як тільки з квіткового магазину, Доставка супер квіти їдуть у ємності з водою, доставка вчасна! Кульки то взагалі супер!! Дякую за свято! Буду вас рекомендувати!!!”
“Відкрили його для себе цього літа коли шукали де можна охолонутись у спеку і не їхати за місто на якийсь водойом. Це просто ідеальний варіант для міста! Реально міський пляж як його називають, тільки без піску і води з річки)))))))) Локація топова – прям на ВДНГ, добиратись зручно звідусіль. Ми на метро їздили, потім трошки пройтись – і ти вже на місці. Паркінг теж є якщо на машині. Басейнів там два! Один більший для дорослих, другий менший спеціально для діток. Це прям мега зручно коли приходиш з дітьми – вони плескаються в своєму басейні де безпечно і неглибоко, а ти можеш спокійно поплавати в дорослому або просто полежати на лежаку поруч і спостерігати за ними. Для малих є ще є гірки. Діти в захваті, можуть годинами скакати-кататись. Вода в басейнах чиста, хлоркою не пахне якось дико як буває в деяких місцях. Видно що за якістю стежать, регулярно чистять і фільтрують. Температура приємна, не холодна навіть вранці. Територія облагороджена класно. Є лежаки де можна відпочити, позасмагати. Парасольки від сонця стоять, тінь є. Все чистенько, доглянуто. Персонал регулярно прибирає, підтримує порядок. Є бар де можна перекусити і напитись. Але там відносно дорогувато. Асортимент непоганий – коктейлі різні, лимонади, каву роблять, їжа є легка типу салатів, закусок, сендвічів. Ми брали коктейлі безалкогольні – смачні, освіжаючі, прям те що треба в спеку.”
“Пригощали друзі, дуже сподобалося))”
“Відпочивала з чоловіком 2 дні,номера чисті,прибрані,персонал приємний,територія не велика але доглянута,поряд ресторан.Мені сподобалось”
“Відпочивали через них вперше, впевнена, що не останній”
“Нарешті щось новеньке !!! Вечірній водоспад прям здивував, залікове місце!”
“Моє улюблене агенство. Спасибі, Іра! Ви завжди на висоті”
“Дуже цікаво було побувати в музеї. Дуже хочеться щоб цей музей став офіційним.”
“Дуже гарна клініка приємний персонал. Ходила по рекомендації до терапевта приємний лікар який все пояснив назначив аналізи і запропонував адекватне лікування.”
“Постійно замовляємо автобус для поїздок команди на змагання. Завжди вчасно, конфлртно та безпечно”
“З друзями тут плавали. Рішення з нашого боку таке собі. Обрали пляж, пірнули у воду. Течія дуже сильна, до того ж купа дохлої риби, через велику кількість рибаків. Ну, загалом, якщо хтось взагалі планує з якихось причин купатися тут - не треба)”
“Шалено смачні устриці за розумною ціною! Гарне обслуговування! Суші-смачно! Напої: чай і апероль-все сподобалося!”