Огляд каталогу
- 16 Всього бізнесів
- 4.6 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 100% З фото
Знайдено 16 результатів
Перегляньте евразия у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 16 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.6/5 на основі 103,358 відгуків та оцінок.
“Були в цьому ресторані декілька разів. Гарний інтер'єр. Дуже великі зали на дві сторони. Є дитяча зона. VIP кімната з караоке. Великий вибір в меню. Страви смачні. Можна замовити без офіціанта у застосунку та заплатити. Знаходиться поруч з кінотеатром.”
“Кожну відпустку чоловіка (він військовий) починаємо саме з цього закладу. Для нас важливо, щоб перші моменти адаптації військового до мирного життя проходили спокійно і без метушні. Дуже затишно, атмосферно, страви смакують на 100%. Робота колективу на висоті: офіціант Віталій професійно відповів на всі наші питання та запити по меню, ненав'язливо час-від-часу запитував чого ще бажаємо і при розрахунку нагадав, що для військових діє знижка -25%. З задоволенням відвідаємо це місце ще не один раз”
“Чудовий заклад, обслуговування на вищому рівні як і їжа. Нас обслуговувала чудова офіціантка Поліна, нарахуйте їй премію обовʼязково, чарівна дівчина”
“Все було просто бомбезно, дуже смачно, найсвіжіша риба й вершковий сир, привітне обслуговування. Акція 1+1 у цьому закладі — найкраще, що я зустрічала в ресторанній індустрії) Раджу всім, хто любить смачнющі суші й роли! Єдине, що можна зауважити — довге очікування замовлення, але воно компенсувалось іншими плюсами) P.S. Раджу спробувати мандариновий глінтвейн)”
“Моя мандрівка ресторанами Євразія продовжується. Цього разу мені пощастило відвідати олімп кулінарної думки в світі азіатської кухні в Україні, що знаходиться на проспекті перемоги, біля метро Нивки. Кожного разу, як відвідую ресторани Євразія, переконуюся в професіоналізмі персоналу і цей не став виключенням. Особливо хочу подякувати офіціанту Ярославу, що став моїм особистим провідником до гастрономічного раю на Землі. Якщо потрапите до цього ресторану і не знатимете чого саме вам хочеться, то можете бути впевнені, ви в надійних руках. Також, неможливо не звернути увагу на ідеально підібраний інтер'єр. Прийшовши сюди, забуваєш про час. Отже, інтер'єр як і якість обслуговування, на найвищому рівні”
“Дуже затишне і приємне місце. Чудова атмосфера, чисто, затишно і смачно. Дуже привітний персонал, офіціантка Ірина допомогла вибрати смачний суші сет, розповіла про новинки меню і весь час щиро посміхалась.”
“Затишна атмосфера, смачна кухня, неймовірно приємне обслуговування від Дарʼї зробив наше перебування в закладі дуже комфортним та святковим! У день народження чоловіка нам зробили приємний сюрприз - принесли тортик зі свічкою ! Мило і затишно, дуже рекомендуємо ♥️”
“Їжа смачна, все свіже, порції хороші. Ціни приємно здивували — недорого, як для такого рівня. Атмосфера затишна, обслуговування ввічливе. Обов’язково прийдемо ще!”
“Привітний персонал,не зважаючи на те,що майже всі столики були зайняті,наше замовлення принесли швидко.”
“Сьогодні відвідали майстерклас "Дубайський шоколад & коктейль пригоди Шрека". Дітям сподобалось, було цікаво, весело, комфортно та смачно. Єгор створив атмосферу солодких пригод, з увагою та теплом проводив навчання. Тільки приємні враження!”
“Прекрасний ресторан, одна з найкращих кухонь в мережі. Повара справжні майстри і офіціант Даніель старанний знавець своєї справи зробить непомітною появу замовлених страв, максимально оперативно і без очікувань.”
“Мені, моїй родині подобається даний заклад «Євразія» на Лівобережній. Наш стіл обслуговувала Олександра, приємна дівчина- привітна, компетентна. Ще підчас замовлення на столі зʼявився таймер з тікаючим часом, 25 хвилин у зворотному відліку.”
“Дуже хочу подякувати офіціантці Валерії за ідеальне обслуговування! Смачні суші й також дуже яскрава та швидка подача:)”
“Чудовий заклад, дуже смачно, швидке та приємне обслуговування, офіціантка Яна створює особливу атмосферу відвідування цього місця!!”
“Дякуємо ЄВРАЗІЇ за чудовий День Народження доньки! Дякуємо команді професіоналів за неймовірно смачні суші ! Дякуємо Карині за доброзичливість!”
“Вже третій рік поспіль відвідуємо цей Євразію. Кожного разу на мій ДН) Їжа супер, роли, напої, вок. Ціни дуже приємні, на трьох не більше 2к і всі задоволені Приємний заклад, атмосфера та персонал. А ще на ДН дарують рандомний десерт, у моєму випадку вже був Наполеон і Тірамісу. Дякую закладу!”