Огляд каталогу
- 394 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 394 результатів
Перегляньте жителі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 394 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 167,257 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає жителі з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Вишневе, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Чудове віділення, персонал дуже класний та колективність на вищому рівні. Часто користуюсь саме цим віділенням, й без проблем все завжди класно та зручно. Місце для пошти також чудово підібране. Сучасний дизайн.”
“Дуже гарне обслуговування, привітний колектив. Свою роботу виконають дуже гарно.”
“Мені особисто подобається цей новус. Завжди свіжі овочі та фрукти. Великий вибір солодощів. Є все, щоб скупитись на тиждень вперед чи докупити те, що закінчилось. Саме у цьому ноаусі зазвичай мало людей. Є своя кулінарія, але вибір страв у ній невеликий у порвнянні з іншими новусами. Також є термінал, який приймає за раз по двісті купюр під час поповнення карти. Є маленька парковка поруч із входом, але прямо за новусом є великий паркувальний майданчик.”
“Назва цього закладу нагадує рідне місто, тому періодично його відвідую. Ось і зараз, повернувшись з чужбини в Україну, вирішив посидіти з друзями саме в Жовтому Морі. Радують як помірні ціни так і привітний персонал закладу, а додатковим плюсом слугує те що поблизу велика парковка, де можна поставити машину. Трохи не забув - сім'ям з малечею теж гарно, бо є дитяча кімната!)))”
“Все було дуже смачно, поки мив авто, плели дуже смачно. рекомендую. Хінкаліни, просто бомба”
“Кафе Каспій, це ужасний заклад. Були 14.12.19, святкували день народження чоловіка. Офіціантів більше часу не було, якщо щось було потрібно то потрібно було їх шукати. А в в кінці вони іменнику нахамили , бо він їм зробив зауваження по обслуговувані.За переріод святкування, у нас грязний посуд ніхто не забирав. Ми самі його убирали. Самі офіціанти були одягнені в куртках і шапках, вигляд робочий просто жах!!! Святкування просто було зіпсовано .Адміністратові сказали дані зауваження вона нічого не сказала. Тому не рекомендую там святкувати.”
“Хороша аптека, тут завжди можна знайти потрібні ліки. Якщо чогось немає, швидко замовляють, що дуже зручно.”
“Заклад скоріше для тих, хто живе або працює поруч. Плюс - гарний інтер'єр. Меню стандартне. Скоріше для дружньої зустрічі, а не для якогось вишуканого вечору. З мінусів - іноді перед вікнами может пройти специфічний контингент, який подекуди живе в цьому районі (але це не проблема кафе)...”
“В музей потрапити не вдалося, сказали що він зачинений. Шкода, але ж бджолярство то майже українська національна культура. В той час як в усьму світі роблять будь які автентичні музеї (сирів, тортурів, духів, взуття та ін) в нас вини в стані занепаду. Дуже шкода.”
“гарний магазин, асортимент великий, дякую дівчатам що підказали найближчий пункт обміну валют, який знаходяться поряд за адресою с.гора , вул. Центральна 20 А , Пчілка маркет!”
“Колись він працював 24/7 і це було супер Все найнеобхідніше одразу під домом!”
“Магазин мене влаштовує на всі сто, по-перше тут гарне обслуговування, а по-друге відмінний вибір продукції.”
“Хороший маленький магазинчик. Привітний та ввічливий персонал.”
“Аптека Подорожник, а точніше його провізори – це показник правильної роботи та професіоналізму. Прийшов зі страшним болем у горлі і взагалі стан здоров'я був пригнічуючий. Провізор порадила гарне лікування наступного дня вже відчував себе набагато краще та бадьоріше. А так само була історія у мене з цією аптекою, що дівчинка після роботи завозила ліки моїй тещі без додаткової подяки, сказала, що їй по дорозі. Дякую за вашу працю. Рекомендую щиро.”
“Хороший магазин поряд з домом Є все необхідне Не дуже великий асортимент, але його достатньо для магазину в під'їзді, куди можна спуститися в тапках Завжди привітні продавчині та касири Бувають цікаві акції Продукти свіжі”
“Дуже професійні фахівці,запропонували акційні товари,персонал емпатичний.Дякую”
“Смачно та швидко,по домашньому затишно...замовляли зал для святкування,сподобалось обслуговування та демократичність цін.”
“Випадково натрапила на цей магазин, приємно здивована. В такому маленькому магазині є все що потрібно, дівчата приємні, знають свою справу. Дуже дякую продавчині, не знаю її ім'я(у віці жіночка) не просто допомогла, а підсказала те, про що я навіть і не знала.”
“Доречним, недорогим, функціональним.”
“Чудовий секонд, ще поки що нерозкручений і тому не дуже популярний. Великі зали, дуже багатий асортимент, але дуже, дуже незручні примірочні. Влітку, на відкриття, були проблеми з кондиціонером, але зараз ситуація краще. Дуже близько до метро і це дуже зручно! У алергіків може бути алергія на дезінфікуючі засоби.”
“Не вистачає охорони у магазині, дуже багато крадуть, постійно бачу як тибзять горілку”
“Сьогодні був приємно здивований.Вперше завітав у заклад Піца Хата.Дуже атмосферно по сімейному.Місце взагалі бомба і транспорт поряд і парк для прогулянок.Заклад характеризується як я розумію на піці.Ну не замовляв бо як помітив піца величезна сам би не подужав.Тому іншим разом з друзями.Зупинився на суші меню.Суші люблю і розуміюся у них.Швидко приготувували і приємний персонал.Ролом задоволений ,гарно підібрані комбіновані ідігрієнти.Кожен виділяється по своєму але ідельно доповнюй один одного.Дуже приємні враження рекомендую усім )))))!!!!!”
“Тут дуже класно.. Все вкусно і не дорого Рекомендую”
“Гарний маркет для покупок. Великий вибір та на днях стояв дорогий гелевий антисептик для рук у залі. За карантинні норми великий плюс. 5 зірок за зручність. Якби не було АТБ доводилося б закуплятися у Білій Церкві, а так, на дачу довозимо ще замерше морозиво з АТБ. Дякую за чудове розташування, приємні ціни та звісно, за привітний персонал.”
“Хороша німецька компанія, проізводяшая якісні препарати за доступними цінами.”
“Відкрита піцерія, смачно і доступно”
“ATB піклується про якість продукції. Багатий вибір. Постійно збільшується кількість різноманітних товарів. За один раз куплю все, що треба. Навіть подарунок. Постійно якісь приємні скидки. Чудове обслуговування. Замовлення онлайн обслуговують позачергою. Є можливість заїзду колясочникам.”
“Непогана кава. Але без коньяку(. Нема з чим є смачні бутрики)”