Огляд каталогу
- 97 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 98% З фото
Знайдено 97 результатів
Перегляньте заклад m cafe у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 97 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 44,834 відгуків та оцінок.
“Місце фантастичне. Кава дуже дуже смачна. Персонал - максимально професійний. Рекомендую однозначно.”
“Різноманітне літнє меню, особливо смачний бамбл на фреші та бабл-напої з кульками, класно що є дитяча зона”
“Багато смакот, класна різноманітність і круто, що можна замовити напівфабрикат домашнього виготовлення.”
“Топ-2 Києва! Наша сімейна традиція Одна з двох найкращих кондитерських Києва, за моїм власним рейтингом, точка. Тістечка тут — це вишукане поєднання смаку та краси. Відчувається, що кожен десерт створений з душею: він ідеально збалансований, свіжий і приносить справжню естетичну та гастрономічну насолоду. Ми з родиною стали постійними гостями, щонайменше раз на місяць, а часто й частіше. І знаємо цю кондитерську вже понад три роки — і якість тут завжди на висоті. Шкодую, що в столиці мало справжніх конкурентів, але одночасно з тим радію, що ця кондитерська є. Обов'язково раджу всім завітати!”
“Один з моїх найулюбленіших закладів. Завжди смачно. Прекрасне місце для святкування дня народження.”
“місце дуже прикольне. моноформат, смачно, великі порції. відкрита кухня (можна дивитись як готують страви чи як роблять заготовки). приємна музика, немає яскравих вивісок, нічого не дратує. мінуси: місце важкувато знайти, в якості вивіски - графіті на стіні; вони приймають тільки готівку.”
“Затишний заклад. Дуже смачна їжа, все сподобалось. Обслуговування на дуже високому рівні, мене обслуговував привітний і уважний і професійний офіціант.”
“Не була тут з 2021 року І повернулась знов Тут чудово. Місце, де можна дійсно відпочити і переключитись. Неймовірно смачно! Це найкращі суші, що я їла + адекватний прайс! Є бізнес ланчі. Хочемо повернутися і спробувати їх.”
“Доброго ранку! Хочу Вам подарувати за Ваш витвір мистецтва.Тортик був неймовірний! Оформлення вразило, а смак - просто неймовірний! Він був ніжний, соковитий і в міру солодкий. Начинка просто танула в роті. Всі гості були в захваті,а деякі дітки говорили своїм батькам що хочуть і собі такий тортик на своє свято, а іменинник просто сяяв від щастя. Дякую вам за такий чудовий десерт!Ми обов’язково до Вас ще повернемось❤️”
“Зручне розташування, затишне місце, де можна відпочити та смачно поїсти. Персонал привітний та чуйний до кожного відвідувача. Страви вишукані, ціни середні (близько 250 гривень на особу / ~ 9 $)”
“Дуже гарне кафе і все смачно-смачно!!! Замовляли бенкет- шикарно все приготували. Також замовляла банкетне меню до дому - все на висоті! А ще тут найсмачніша піца в «Паркові озера». Всім рекомендую спробувати!”
“Відмінний вибір смачної кави і чаю, є всякі вкусняхі для перекусу (в тому числі для тих, хто на пп і для маленьких діток, наприклад фруктові цукерки без цукру), ціни стандартні як і скрізь, обслуговують привітні дівчинки. Любимо сюди заходити після 22:00, коли Скай Мол вже закритий, а кінотеатр і це кафе ще працюють.”
“Смачна кава! Капучіно і лате на смак як має бути. Дякую!”
“заклад, що знаходтиться на фасаді ТЦ Україна. Звісно сумнівно, що там має бути це кафе. Але архітектура Києва бачила й не таке. Персонал ввічливий, його достатньо. Заклад не завадило б освіжити. Їв тут кілька разів. Нарікань не було.”
“Отак мене зустрів привітні господарі закладу на другинь вечір мого візиту. А насправді в закладі затишно і смачно. Як по домашньому!!! Раджу всім відвідати цей заклад!!!”
“Даже при большой очереди быстро выдают заказ”
“Смачна кава, приємна атмосфера та вишукані десерти! Місце для відпочинку душею!”
“Не можете знайти - орієнуйтесь на (величезну) чергу! І місцева кава однозначно варта того, аби трохи потупцювати під дверима) Моя улюблена київська кава - саме тут. Власники - шикарна пара, яка з любов"ю ставиться до кав"ярні і чудово її облаштували. До клієнтів завжди ввічливі, та і загалом позитивно налаштовані. Однозначно рекомендую!”
“Якісна кава і десерти. Зручні затишні місця для сидіння в приміщенні і на вулиці. Є WiFi і туалет. Чисто скрізь. Працюють приємні дівчата. Еспресо 30грн, десерти ~60грн. Не далеко русанівський канал і стадіон "Русанівець". Гарне місце для зустрічі з подругою чи для того, щоб посидіти за ноут-буком”
“Смачно) ситний сніданок і смачна кава)”
“Хороша кава, на жаль не працює принтер на каві, і не відомо коли запрацює”
“Люблю це місце. Поїсти швидко не за всі гроші світу, маленьке зручне меню, маленький зручний ресторанчик. Шкода не можу його з собою в кишені носити. Порції величезні як на мене, а я ж худаю. Зате наїдатися салатами – done. В жіночому туалеті селфі-лампа, можна фоткати обличчя і перевіряти, чи вже змарніло, і можна десерт з чия їсти. Поки не можна, тож на десерт — наливка, тут їх багато на вибір, але рекомендую малиново-м’ятну – це бімба! Особливо з м’ятним лимонадом.”
“дуже мила та приємна бариста, створює теплу атмосферу та настрій! за неї 5 зірочок! буду куштувати інші напої, але от чай молочний улун якийсь взагалі без смаку, вам варто замінити його”
“Приїхали сюди заради Guinness, відкрили для себе ще одне смачне темне пиво Litovel. Замовляли крильця бафало, цибулеві кільця та кільця кальмарів. Кухня смачна, останній раз навіть не пам'ятаю де їла настільки смачні кільця кальмарів. Паб сподобався, класна музика та атмосфера”
Wood You Like Bar — затишний коктейльний бар на Подолі, за адресою вул. Межигірська, 24 у Києві, куди легко зайти «на один» і залишитися надовше. Це місце в центрі міста з камерною атмосферою, де акцент зроблено на спілкуванні, настрої та якісних напоях.
“Магазин чудовий, працівники завжди приємні, чемні, завжди допоможуть з вибором напоїв, а особливо працівник Владислав, чудово обслуговує, швидко, якісно і завжди з посмішкою та гарним настроєм))))”
“Привітні працівники, десерти і напої смачні, свіжі. Неочікувано приємний сервіс і затишна атмосфера, як для кав'ярні на перехресті шумних вулиць. Заходиш і відразу перестаєш кудись поспішати”
“Та ви що! Просто супер. Ні, я вже відвідував схожі крамнички кави /чаю, але тут вразили два моменти: обслуговування та купа стільців просто вулиці, попільничка поруч з ними. Коли мені робили какаушко, намалювали лебідя. Тому і сфоткав.”