Огляд каталогу
- 1,128 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1128 результатів
Перегляньте закуска у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,128 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 639,737 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає закуска з таких міст як Київ, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бровари, Вишневе та інших міст.
“Смачні суши, приємна атмосфера, ввічливі.”
“Дуже дякуємо колективу ресторану в особі пана Олександра за організацію чудового банкету! Ми були в захваті від асортименту страв, усе було дуже смачно) Дуже вдячні за допомогу у виборі страв та комфортне перебування! Обслуговування на найвищому рівні, пані Марина була винятково люб'язна у спілкуванні з усіма гостями! Окремо хочемо відмітити велику територію закладу та затишний і дуже красивий зал, в якому комфортно було і дорослим, і малечі (також був доступний дитячий майданчик))) Ще раз дякуємо за чудове свято у стінах вашого закладу) з радістю повернемося ще)))”
“Приємно, що є такий заклад посеред безліч будинків. Вибір морепродуктів достойний, страв в меню теж достатньо. Гарна тераса та ввічливі офіціанти. Все що колись тут їла було смачним.”
“Замовляли стейк, бургери і ребра, все дуже смачно. Пиво смачне але дороге. На їжу ціни доступні. Все сподобалось!)”
“Гарний заклад громадського харчування в історичному районі столиці Шулявка. Крім приємної атмосфери в пабі можна поспівати в караоке та послухати живу музику від професійних співаків. До того ж гарна та якісна, тобто смачна кухня. Рекомендації відвідати компанією друзів.”
“Приємне, затишне, атмосферне місце без виїбонів :) Те що треба для чудового відпочинку у справжньому пабі”
“Дуже смачна кава а десерти просто казкові, рекомендую!”
“Чудовий заклад з приємною атмосферою та уважним, ненав’язливим обслуговуванням. Меню складене гарно і продумано. Дуже сподобався десерт «Карпатська ікра». Також відзначу винний поп-ап та сет до нього. Наступного разу обов’язково будемо куштувати еклери. Дуже рекомендую!)”
“Дуже атмосферна та гарна кав’ярня . Баристи завжди привітні та уважні до гостей) Смачна кава та десертики”
“Чудовий заклад, дуже смачна їжа, помірні ціни. Дуже сподобалось, рекомендую!”
“Дуже подобається ця місцина. Єдиний такий заклад поруч з приємною атмосферою (ненавязливий дизайн, музика). Кухня смачна, персонал привітний. Окремо зауважу, що тут подають чи не найкращий борщ, який я коли-небудь коштувала.”
“Чудовий заклад щоб відпочити та поспілкуватись з друзями, рекомендую.”
“Дуже гарний магазин! Приємний персонал, обслуговування на найвищому рівні! Надзвичайно смачні суші!!! Обов'язково ще повернусь за покупками не один раз!”
“Сьогодні відвідали Barsuk, завітали з подругою на смачне какао з чизкейком. Проте хочу розповісти про обслуговування, бармен Каміль допоміг не тільки викликати таксі, а й розповісти водію, як і куди заїхати і не дати нам замерзнути на вулиці, коли мінус 15. Можливо, головним тут став людський фактор не байдужості. Нас провели на вулицю і дочекалися, що все гаразд. У часи пандемії, важливо відчувати підтримку людей. Рекомендую!”
“Смачно та привітно. Чудова кава пауза біля автовокзалу гарантована. Справжній заряд перед поїздкою та відмінне підбиття підсумків після. Крім кави можна поїсти смачних хот догів і на десерт морозива. Не забудьте захопити ще й пастилу, смачнішою не їла ніде.”
“Чудове приміщення, гарний настрій та класне кафе. Якщо ви хочете провести тут цілий день заходьте з друзями не пошкодуєте)”
“Хороший ТЦ, доволі непоганий вибір магазинчиків, є де поїсти.”
“Сервіс на високому рівні! Дуже смачно!!! Дякую тобі Маmamia:) Доброго вечора! Сьогодні замовили піцу Прімавера. Були дуже розчаровані:( Рукола,яка присутня в піці була зовсім брудна! Пісок тріщав на зубах. Адміністратор,зверніть ,будь ласка,на цей недолік свою увагу!”
“Приємний доглянутий магазин-кафе. Вибір страв невеликий, але обід, піцца і картопля завжди в наявності. Чудовий літній майданчик.”
“Випадково зайшли поїсти. Сьогодеі вже 6й раз тут. Класна і смачна кухня. Супи ш карні, хумус з креветками ТОП, піца з печі на вершковій основі супер. Тортик шоколадний і моркв'яний дуже достойний. Був з партнером. Так навіть його перебірливий смак був повністю задоволений. Ціни для такого рівня демократичні. Атмосфера теж приємна, аля стара Італія.”
“Тихий і спокійний заклад. Знайшли випадково гуляючи по району, сіли о 21:20 , кухня працює до 21:30 але ми встигли зробити замовлення. Два Техаських бургери і Bacon Onion Smashburger були неймовірно смачні. Соуси в бургерах дуже сподобались, мʼясо ніжне, не пересмажене, цибулька і сир чедер прям кайф. Картопля з пармезоном і соусом Айолі взяли окремо, в цілому непогані. Закладом задоволені обовʼязково повернемось.”
“Смачна кухня та привітний персонал. Деякий передоз сирними соусами з грибами, але то напевно, був такий наш вибір. Хороші ціни, як на великий асортимент та якість страв. Приміщенню не вистачає затишку.”
“Затишний заклад. Дуже смачна їжа, все сподобалось. Обслуговування на дуже високому рівні, мене обслуговував привітний і уважний і професійний офіціант.”
“Автентична вулична їжа, все на виніс добре запаковано не розливається не розсипається . Порції великі та смачні. Брали на двох салат, локшину з морепродуктами і рамен ~450 грн, точно приходитимемо ще”
“Дуже смачно. Бармен Людмила зробила наш вечір. Уважний і приємний персонал. Дякую”
“Нещодавно відвідали BAO . Вигляд страви в тарілці такий , що хочеться разом із тарілкою цю страву зʼїсти . Поєднання смаків приводить в захват . Такої смачної Філадельфії з лососем та рису із морепродуктами в житті не куштували . Коктейлі теж дуже смачні , не як у всіх . У всьому є своя родзинка . Десерти неперевершені , не солодко -приторні , доповнюють трапезу . Офіціант Володимир нам допомагав у виборі , чемний , не навʼязливий , вихований 10 із 10 обслуговування . В цілому сервіс на вищому рівні . Кальянщик Владислав теж на своєму місці . Рекомендую . Заклад номер 1 в столиці .”
“Сервіс завжди на висоті, найсмачніші хінкалі з білими грибами з усієї мережі. Кожен раз прихожу сюди як додому, дуже подобається колектив, сервіс, обслуговування та що найважливіше дуже смачна кухня. Дуже дякую за чудову атмосферу)”
“Я хочу вам подякувати за гарний сервіс і надшвидку доставку ! Ви молодці. Гарних клієнтів і по більше )”
“Fish & Chips. Риба начебто непогана, але ви спеціям практично вбили її смак. Аналогічно з картоплею. До соусу претензій немає. Загалом дуже класний заклад, але тут не здається перемудрили. Тарілка Том Ям і сирні палички - захоплення”