Огляд каталогу
- 17 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 17 результатів
Перегляньте кавова суміш у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 17 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 3,618 відгуків та оцінок.
“Смачна кава і кальян, і єнот душа закладу! Заходітк привітайтеся з єнотиком!”
“Кава, яка мені подобається - а це геть не скрізь )”
“Чудова кав'ярня з затишною атмосферою та стильним інтер'єром. Кава тут завжди свіжа й ароматна, а десерти просто неперевершені. Персонал привітний та швидкий. Ідеальне місце для ранкової кави або зустрічі з друзями. Рекомендується для справжніх поціновувачів якісної кави!”
“Люблю це місце. Поїсти швидко не за всі гроші світу, маленьке зручне меню, маленький зручний ресторанчик. Шкода не можу його з собою в кишені носити. Порції величезні як на мене, а я ж худаю. Зате наїдатися салатами – done. В жіночому туалеті селфі-лампа, можна фоткати обличчя і перевіряти, чи вже змарніло, і можна десерт з чия їсти. Поки не можна, тож на десерт — наливка, тут їх багато на вибір, але рекомендую малиново-м’ятну – це бімба! Особливо з м’ятним лимонадом.”
“Смачна, запашна кава, приємна атмосфера, привітні дівчата! Молодці!П'ять зірочок!”
“Діти люблять нагетси і картоплю фрі. Брали донатси. ВСЕ СМАЧНО”
“Дівчата намагаються, дуже гостинно, кава дуже смачний! Сервіс на висоті! Всім рекомендую!!!”
“Чудову каву ОЧЧеень смачний хот-дог :-)”
“Затишний заклад... Як завжди дуже гарне обслуговування, смачна кава, та десерти...”
“Дуже смачно та швидко, трохи б більше сала до борщу) Наполеон одної рукою їв, іншою змахував сльози радощі)”
“Іноді вранці після метушні так хочеться декілька хвилин відпочинку та смачної кави. В самому центрі міста розташований заклад, кавʼярня затишна та комфортна атмосфера, великий вибір тістечок та напоїв, обслуговування швидко і якщо ви не можете вибрати вам тут допоможуть, смачно та швидко.”
“Все очень понравилось , кофе отличный, безумно вкусный макарон, по десертам хотелось бы больше, но думаю это вопрос времени. Всем рекомендую)”
“дуже крута кав'ярня, смачна італійська кава, милі бариста. Іноді навіть сама господиня буває у кав'ярні та сама готує напої!”
“Дуже смачний капучино, ніжна пінка та приємний післясмак. Рекомендую, часто тут п'ю каву. Зручно, що знаходиться на першому поверсі в тц, не треба особливо згортати нікуди.”