NĂM
“Не була тут з 2021 року І повернулась знов Тут чудово. Місце, де можна дійсно відпочити і переключитись. Неймовірно смачно! Це найкращі суші, що я їла + адекватний прайс! Є бізнес ланчі. Хочемо повернутися і спробувати їх.”
Знайдено 4 результатів
“Не була тут з 2021 року І повернулась знов Тут чудово. Місце, де можна дійсно відпочити і переключитись. Неймовірно смачно! Це найкращі суші, що я їла + адекватний прайс! Є бізнес ланчі. Хочемо повернутися і спробувати їх.”
“Дуже люблю грузинську кухню і Vano Ivano , в цьому сенсі, один з найкращих закладів. Плюси: Найсмачніший хачапурі по-Царськи, люля-кебаб (телятина, баранина), долма (саме така як треба, з телятиною), шашлик, рулетики з перцю, фаршировані горіховою пастою дуже смачні. І взагалі вся кухня - супер. Смачне домашнє червоне сухе вино - за досить демократичною ціною. Мінуси: 1. Відсутність людини, яка завжди стоїть на вході, зустрічає гостей і пропонує місця, де можна присісти, відповідно адміністрація не знає, що нові гості прийшли і до них треба підійти прийняти замовлення (можна на початку довго очікувати, що до вас підійдуть). Проте після прийняття замовлення приємний офіціант (Олег) уважно підходив (не нав'язливо і завжди вчасно). 2. Не все в меню є в наявності. Потрібно відразу питати, щоб не було непорозумінь, хоча це не зовсім приємно, т.я. іноді йдешь скоштувати саме те, хого не виявляється в наявності. 3. В рахунок вказують 10 % за обслуговування. Дійсно обслуговування на висоті (не зважаючи на п.1 Мінусів). Однак це не корректно, оскільки про вартість обсуговування, яку планується включити в рахунок необхідно попереджати до того, як гості зроблять замовлення (наприклад, надрукувавши це на Титульній сторінці Меню, або на початку Меню, де міститься перелік страв.). Оскільки гості мають розраховувати на наявні фінансові ресурси роблячи замовлення. А винагорода офіціанту на розсуд клієнта (так у вас в чеку і прописується). Можливо обслуговування та винагорода офіціанту це трохи різне, тоді про це потрібно обов'язково інформувати ваших гостей. У висновок, рахунок нам передрукували, чайові за обслуговування заслужено Олег отримав (бо сервіс незважаючи на нашу прискіпливість - привітний, чудовий і честний). Кухня супер, ціни не високі. За таку смакоту я би сказала середні (навіть, нижче середнього, одним словом - доступні). Дуже сподобалось, буду рекомендувати!”
“Люблю саме цей заклад, відвідувала вже разів 15. Гарне розташування, власна (хоч і невелика) парковка. Всередині затишно, столики на любий смак: і біля вікна, і відокремлені з диванчиками. Постійно досить великий вибір їжі. Траплялись недоліки у вигляді багатьох неприбраних столів, чи погано звареного компоту, але не критично.”