Огляд каталогу
- 18 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 18 результатів
Перегляньте караоке в Ірпені. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 18 результатів в Ірпені. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 10,366 відгуків та оцінок.
“Цей клуб справді перевершив усі мої очікування! Атмосфера неймовірно драйвова: сучасний інтер’єр, професійне освітлення та звук – усе на найвищому рівні. Персонал привітний, сервіс швидкий, а музика – просто вогонь.”
“Найкращий кальянний заклад Ірпеня та області зокрема. Є частими гостями, персонал доброзичливий та привітний! Кальянщик – майстер своєї справи. Розташований зручно, є місце для паркування автомобілів. Біля кожного столика є розетки, у закладі є безкоштовний Wi-Fi. Витяжки працюють добре, ніколи немає «надимленості». Вхід строго з 18 років, що не мало важливо! Загалом, найкраща мережа кальянних! Завжди йдемо з гарним настроєм! Окремий привіт зміні Ані та «Юнайтедівця»)))”
“Завжди смачно, затишно, офіціанти приємні, атмосфера прекрасна!”
“Дуже чудовий ресторан, я просто захоплююсь професіоналізмом директора ресторана і від персоналу, який будь який буденний день можуть зробити ще яскравіше і не забуваймо! Кухня, обслуговування та дозвілля (жива музика, танці), ну просто топ. Футбольна команда «Аякс» Київ висловлює вдячність за чудовий прийом нашого колективу і не забутої враження від ресторану «Шум». Якби ми видавали зірки Мішлен - ми б дали всі що є і навіть ті що на емблемі Динамо Київ!”
“Офіціанти приємні, пропонують новинки і можуть фото зробити) замовила салат з лососем і трюфелями і тар-тар з яловичини. Було смачно. Рекомендую. Присутня новорічна атмосфера, музика грає як фон, не голосно.”
“Крутота. У них найкраща шаверма,яку доводилось куштувати. Пиво хорошої якості і є варіанти як для любителів класики, так і цікаві авторські смаки. Офіціантки- окрема родзинка закладу, неймовірно приємні дівчата.”
“Скільки живемо в Ірпені, навіть не знали про такий заклад . Затишно , для шанувальників ps саме те. Всі топові ігри є, тільки не вистачає гонок на двох. Просимо додати , бо будемо заходити . Засмутились, що немає кухні, але потім сказали , що є піцерія на першому поверсі та доставка суші. Смачні коктейлі та пиво. Взагалі , можна норм відпочити . Привітний хлопець був на зміні . Наступного разу спробуємо кальян .”
“Відвідали цей чудовий заклад 15 лютого. Компанія наша складалася з 8 людей. Залишилися неймовірно задоволеними!!!!! Були невеликі ньюанси під час замовлення столику, але компетентність та високий рівень професійності адміністратора зробили свою справу і в кінцевому результаті ми отримали, те що мали отримати. У зв"язку з цим порада на майбутнє замовникам - хочете зразу отримати повний перелік умов для замовлення банкету, зразу спілкуйтеся з адміністратором. Погоджуся, що склад обслуговуючого персоналу не великий, але.... Вони всі просто КРАСУНЧИКИ. Окремо хочу виділити Владислава (і це реально думка всієї нашої компанії!!)... Просто Бест оф зе Бест. Дуже уважний, кмітливий і веселий хлопчина! Якраз дякуючи його кмітливості, ми зробили наше замовлення страв ще кращим (хоча здавалося, куди вже краще :-) Враховуючи те, що в залі було 2 банкети, ми отримали наші страви не те що швидко, а блискавично швидко. Наші смакові рецептори шалено пораділи (а ми, володарі цих рецепторів :-), звичайно отримали приємні емоції!) надзвичайному вмінню автора страв (аплодисменти шеф-кухару!)... а тут було і м"ясо (м"ясне плато №1 і №2), і салати (звичайно Цезар, ну як без нього.... та теплий салат), звичайна запечена картопля з соусом та овочі гриль - смакота!, звичайний узвар - нут от просто "манна" (в міру солодкий і в міру витриманий). Музика. Дуже приємно здивувала її вчасність та ненав"язливість (враховуючи конкретно те, що вона жива). Була дуже до теми! Ми змогли і поспілкуватися за столом і гарненько відірватися в танцях. Враховуючи все вище сказане, висловлюю від усієї нашої компанії ТОБІ, La Crevet, ДУУУУУЖЕ ЩИРЕ ДЯКУЮ, за надзвичайно приємний вечір! :-* :-* :-* Дуже засмутили перечитані відгуки. Спочатку навіть здалося, що ми були всі в різних рестораціях ((( Можливо, просто йдучи кудись з друзями, з родичами, зі своїми половинками, просто візьміть з собою гарний настрій і все буде круто-круто. Не засмучуйтеся, що страву принесли через 40 хвилин - це ресторан, він для спілкування, можливо за ці хвилини ви встигнете обміркувати ВАШ супервідпочинок з друзями, або ще раз нагадати вашим половинкам, як ви їх сильно любите та цінуєте... Треба просто цінувати час проведений РАЗОМ!... а не засмучуватися з приводу "довго несуть моє замовлення" Всім гарного здоров"я та кохання.”
“29.07 Замовляти сьогодні доставку суши,безмежно смачно,роли великі,відчувається свіжість риби. Не дивлячись на пізній час нам зробили доставку за 40 хвилин Задоволі на всі 10/10”
“Святкували гендер паті на літньому майданчику, сподобалась територія, так як можна було зробить фото зону різного формату, кухня смачна, мінус комарі, також продовжили святкування в караоке залі, рекомендуємо і чекайте нас на хрестини.”
“Культове,і легендарне місце усіх ІРПІНЬЧАН. Але,генеральна реконструкція,не завадила б. Якщо у влади міста,є гроші на розвиток інфраструктури,то очевидно що у найближчому майбутньому базар очікує,саме генеральна реконструкція. А знаючи як це відбувається у Ірпені,-це буде цукерочка!”
“Їжа просто Бомба!! Було смачно!”
“Гарне недороге місце.Можна класно відпочити.Часто там буваю.Дуже класне пиво на розлив.”
“Найсмачніша самса. М'ясо соковите, тісто м'якентке. Таку самсу я їла в Турції. Раджу всім - заходьте не прдалкуете!”
“Нормальні столи, затишна обстановка, є вихід для перекуру, столів штук 8. Для компанії чисто пограти більярд. Якщо подзвонити по телефону на дверях то буде ще й цікава розмова, рекомендую)”
“Виглядає добре. 2 столи з російським більярдом.”