Огляд каталогу
- 488 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 488 результатів
Перегляньте кафе вечері у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 488 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 200,674 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе вечері з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Васильків, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“обожнюю цей ресторан! Дуже затишно, естетичний інтерʼєр! Гарний сервіс! А ще: оновилось меню, яке є дужеее смачним! Нічого подібного в Києві і області не зустрічала”
“Був у вас 30.07. Не знаю чому так багато поганих відгуків. Як на мене все сподобалось, да були мінуси, скартерті не сильно чисті, але саме головне смачна кухня. Окреме дякую дівчинці яка жарила шашлик, коли було багато людей блюда видавались швидко, на мангал також довго не потрібно було чекати, шашлик був дуже смачний, не очікував що дівчата вміють так гарно жарити його. Також сподобались салати, все свіже і піца була неймовірна Обслуговування офіціанта було гарне, хлопець старалася угодити як міг, ввічливий і було приємно бачити що офіціант посміхаєтьс. Музика грала гарна і було не шумно, можна було вільно розмовляти, коктелі також сподобались , льоду достатньо, бо читав відгуки що немає його. Загалом все сподобалось, але власнику порадив купити стиральну машинку і гарний засіб для прання скатертей Ціни насправді високі, але смачно Є дитяча зона, що також є плюсом для батьків які відпочивають Дякую Вам розвивайте свій ресторан і скоро не буде поганих відгуків. Щасти”
“Затишний ресторан італійської кухні. Гарна подача і неймовірно смачно. Залишились дуже задоволені!”
“Замовили Філадельфія з вугрем, якість супер, смак прекрасный. Раджу! В залі затишно, сімєю відпочити зручно, є куточок для діток.”
“Кафе в Оболонській райадміністрації, смачне і дешеве, одне з небагатьох після якого немає печії.”
“Дуже смачне морозиво та приємне обслуговування”
“Найкраща кав'ярня на Березняках, кава дуже смачна☕ бариста завжди привітна, ціни нижчі ніж в інших кав'ярнях.”
“Піца завжди смачна! Хлопці завжди уважні, ввічливі, зроблять начинку по вашому смаку. Ціни сприятливі, начинки багато а що ще треба їдеш з роботи втомлений і тут гаряча піца та чай і вечір вдався....”
“Дуже смачно і індивідуальний підхід до кожного гостя, це завжди приємно. Кава смачна. Чебуреки ще смачніші. Починаю свій день тут! Рекомендую!”
“Піцка «Козацька» смачна. Картоплю фрі беремо постійно з сирним соусом, аналогічно - смачно. Хороший лимонад, не солодкий, як раз освіжаючий. Смачний чай авторський. Рекомендую.”
“Зміна з хлопцями чудова, все швидко і смачно!”
Sushi Club — це заклад зі світлим та затишним інтер'єром. Тут готують свіжі та смачні суші, в яких багато риби, а не тільки рису. Особливою популярністю користується суп том ям та салат «Айсберг» з куркою.
“хостел знаходиться в центрі недалеко від палацу спорту, пішки хвилин за 10 і ви на місці, я приїжджав з групою на семінар. в хостелі все що необхідно для нетривалого прожіванія.советую всім. ціни також дуже лояльні.”
“Гарна музика, смачна кава і хороший сендвіч.”
“Кава Відмінно Їжа Відмінно Персонал Відмінно РЕКОМЕНДУЮ!!”
“Тихо, затишно, чисто, смачно. За повноцінний обід заплатив 140 грн. Це дешевше ніж у "Пузату Хату".”
“Смачна кава, гарне обслуговування”
“Завжди свіже м'ясо та величезний вибір!”
“Заклад чудовий. Смачно готують, приємний сервіс, цікавий інтер'єр та доступні ціни.”
“Смачна їжа, гарна подача, дивовижні види.”
“Як завжди на висоті. Усе смачно. Швидке обслуговування.”
“Замовляв два рази доставку, все чудово та смачно. Карткою зміг оплатити кур'єру)”
“Доброї доби! Нещодавно відвідали Баграт з метою приємно провести час))) Все склалося навіть краще, ніж очікували... Смачна кухня, приємний інтер'єр, доступні ціни. Персонал ввічливий та чуйний. Неадекватна поведінка деяких місцевих жителів не вплинула на негатив. Дякую за приємний вечір персоналу! Бажаємо вам сил та терпіння! Обов'язково приїдемо ще!”
“Шаурма на смак топчик! Єдине що збентежило лаваш порвався! Потрібно замотувати на два! Розмір ОК! М'ясо просмажене, кількість м'яса теж норм! Стандарт із сиром та ананасом вище за всіх похвал, все тепле і добре прогріто!”
“Дуже смачна кава. Привітна дівчина. Затишно. Найкраща кава на ринку біля м. Харківська.”