Огляд каталогу
- 220 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 220 результатів
Перегляньте кафе в серці у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 220 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 59,375 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе в серці з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Українка, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Сьогодні відвідали заклад, все дуже смачно. Неймовірні великі смачні роли в яких здорові шматки СВІЖОЇ рибки. Це було вау, один з найулюбленіших закладів.”
“Смачно готують, смачно годують. Часи роботи зручні - з 7.00 до 19.00, крім сб-нд. Ціни - супер! Врятували один дуже голодний офіс від голодних же обмороків. =)”
“Відмінні працівники Смачна кава та хот-доги”
“Кращого та більш затишного місця, де перевести подих та просто зробити паузу годі шукати. Нагодують, нальють, зроблять чудовий кальян. Завжди все від душі. Зайшовши один раз, сюди захочеться повертатися ще та ще)”
“Дуже смачна їжа, гарний краєвид, класний сервіс”
“Святкували День народження 6 років, оцінюю в 5 з мінусом. Все сподобалось. Мінус за те, що аніматор за 2 години відвела дітей тільки на 4-5 атракціонів із 10.”
“Офігене кафе) Постійно туди заходжу на обід. Все так по домашньому, не хочеться уходіть))) Замовлял навіть окремо коробками булочки з яблуками на деякий івент А торти в них просто божествені на замовлення”
“Кухня сподобалась, персонал ввічливий і приємний.”
“Чисто, смачно. Ціни помірні. Все дуже сподобалось. Особливо вдячні офіціантові Артуру. Він молодець!”
“Рекомендую, все чудово, чисто, хороше місце, привітна гозподиня”
“Смачна кава на різні смаки є меню для дітей.”
“Заходжу сюди майже кожного дня, попити смачноі кави. Завжди привітний коллектив, дякую вам за те що ви робите ;) гарний інтерьєр, є дитячій куточок, є місце на вулиці.”
“Чудове ммісце для свят! Смачна кухня, уважний персонал! Хороший діджей!”
“Наше улюблене місце для сніданків і обідів. Ми були тут вже разів 20 і кожного разу мммм. Хочеться повертатися ще і ще. Паста з курочкою і грибами найкраща яку я їла! Хлопець обожнює телячі щічки і цезар. Борщ топ. Удон топ. Сніданки чудові. Щасливі, що переїхали ближче і тепер можемо ходити ще частіше))”
“Дуже приємне атмосферне місце. Трішки не вистачає камерності, але це не суттєво коли так смачно. Їли шашлик з ошийка з фірмовим соусом, грецький салат, а лаваш із Сулугуні це просто щось неймовірне! І вино грузинське смачне, сухе і терпке. Окремо хочу сказати про офіціанта: хлопчина неукраїнської зовнішності, дуже уважний, видно, що любить свою роботу. Це дуже цінно. Дякую! Успіхів вам і вдячних клієнтів!”
“Ми постійні клієнти цього закладу . Почали ходити, коли ще ремонт був такий собі , років 7 назад , але не зважаючи на це було завжди смачно все і так по домашньому . Зараз заклад став стильним та сучасним, з крутим ремонтом та оновленим меню . Все, що не замовиш, все смачно. Завжди круті фото зони , декорації . Доставка теж на висоті, завжди кажуть приблизний час очікування. Це просто чудово мати під домом такий заклад, як другий дім . Є дитяча кімната , на вихідних взагалі приходиш з дитиною , сидиш відпочиваєш а аніматор розважає дітей , при бажанні можеш спостерігати за ним через планшет . Дуже круто, що заклад розвивається і з кожним днем стає все краще . Дякую персоналу, керівнику, поварам та власнику за такий затишний та душевний заклад на районі ❤️”
“Затишно, тихо, не так як біля співочого поля. Брали два різних шашлики, овочі та печену картоплю, лаваш. Все смачно.”
“Прекрасне місце для швидкого обіду. Особливо смачні страви з м'яса. З риби не дуже. Є випічка. Кухня схожа на домашню, можна брати з собою . Рекомендую.”
“Найкращий підхід до клієнтів і післяпродажний сервіс!”
“Дуже приємне обслуговування. Дівчинка за касою дуже привітлива та ввічлива. Кава смачна, також брали піццу "зроби сам". Залишились задоволені)”
“Закладів такого формату не зустрічав раніше! Рекомендую тим у кого є домашні вихованці (собака чи кішка)”
“Дуже смачна кухня. Доступні ціни. Сервіс на відмінно”
“Все що у них є це все натурально і якісно. Шаурма дуже багато м'яса”
“Затишна кав'ярня з найсмачнішою кавою в тому районі!”
“Смачно, швидко, адекватні ціні) раджу”
“Ресторан відмінний, жодних претензій. Інтер'єр та якість їжі теж на найвищому рівні. Тільки веб сторінка не має відношення до цієї піцерії.”