Огляд каталогу
- 220 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 96% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 220 результатів
Перегляньте кафе в серці у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 220 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 59,375 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе в серці з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Українка, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Привітні продавці, завжди приємно щось купити перекусити. Смачна випічка. Ціни помірні.”
“Дуже смачно готують. Приємна атмосфера і чудове обслуговування. Всім рекомендую це місце.”
“Ціна в 65 грн за комплексний обід з такими здоровими порціями - це величезний плюс. Борщ надзвичайно смачний. Концепція закладу крута, відчувається свій колорит і затишок. Офіціанти професіонали, дуже привітні. Для мене паб - відкриття!”
“Смачно та швидко,по домашньому затишно...замовляли зал для святкування,сподобалось обслуговування та демократичність цін.”
“Атмосфера бомба, чудові краєвиди, завжди приємна музика, смачна їжа. Буваю тут декілька разів за сезон вже 6 років поспіль. Завжди отримую задоволення. Хто пам'ятає, спочатку був лише один поверх. Зараз їх два. Це означає, що кількість закоханих у захід сонця зросла) Як на мене - це унікальна локація у центрі міста для відпочинку від повсякденної метушні.”
“Заклад варто відвідати. Дуже смачно приготовлено стейк свинини, крем суп взагалі бомба, пасти дуже смачні порції великі. Привітні офіціанти”
“Добра кава, привітний персонал. Рекомендую! Можна і зубки заодно полікувати, або отримати пораду по догляду за ними. ;)”
“Відмінна кав'ярня! Мега смачна кава!”
“чудова їжа, обов'язково спробуйте донер кебаб з телятиною - дуууже смачно!”
“Завжди смачна кава і приємне обслуговування!) Креативят зі смаками та поєднаннями кави, чекаю на хеллоуина щоб спробувати гарбузовий латте) Натхнення Вам і більше вдячних клієнтів)”
“Найкрасивіша вулиця, неймовірна атмосфера, місце, відоме на весь світ. Історія та сучасність, музеї та театри, прогулянки та сувеніри. Все це – Андріївський узвіз. Фото з дня народження вулиці – відзначаємо його у вересні. Окремо тут я маю огляд пам'ятника Проні Прокопівні та Свириду Петровичу. Рекомендую!”
“Досить цікава місцина , біля виходу з метро , чисто , охайно, багато місця , але майже завжди всі столи зайняті , wi-fi, є де зарядити телефон чи ноутбук , приємна музика ,смачні снеки , тістечка,круасани , тости , кава середньої якості , забагато молока як на мій смак , є відповідні стандарти і капучино не повинно смакувати як латте.”
“Дівчата намагаються, дуже гостинно, кава дуже смачний! Сервіс на висоті! Всім рекомендую!!!”
“Смачна кава і що важливо на прохання зроблять дуже гарячу!)) Є просто молоко для дітей і дуже гарні пряники”
“Мабуть, найкращий заклад на Вінику для випити/поїсти/подивитися футбол. Відмінне обслуговування та кухня. Ну а найголовніше - заклад догфрендлі ❤❤❤”
“Недорого, смачно, по-домашньому”
“Низькі ціни і водночас якість вас шокують!!! Знайти таке поєднання на Подолі майже не можливо! Ціни на мелену каву та каву в зернах СУТТЄВО нижчі чим в супермаркетах. Але головною окрасою і душею цього закладу є Людмила! Це дивовижна людина, яка приготує вам смачну каву, ЩИРО посміхнеться вам і подарує вам радість спілкування лише за умови якщо ви прагнете цього. Якщо вам хочеться кави, і як додаток до кави позитив, тоді вам сюди!!!”
“Дійсно дуже смачна кава, рекомендую. Приємна атмосфера і для тих хто хоче поїсти їсти бургери та хотдоги”
“Сам заклад дуже хороший,смачна кава,тістечка,чистенько і дівчата молодці але останнім часом в закладі не можливо сидіти через жару,кондиціонер не працює як сказав персонал чекають коли полагодятя,але приходжу туди доволі давно і його так і не полагодили,керівництво будь ласка зверніть увагу!!!На дворі нереально жарко в закладі випити кави не можливо бо температура така ж як і на дворі,не дбаєте про відвідувачів подбайте хочаб про персонал який в вас працює!!!”
“невеликий, дуже затишний заклад з дивовижно смачними десертами та якісною кавою. чудовий варіант взяти каву з круассаном і піти гуляти Подолом”
“Затишне місце зі смачною кухнею та привітним персоналом. Стилізований інтер'єр. В прохолодну погоду завжди тепло. Рекомендую як для пар так і компаній та юбілеєв!”
“В принципі вже все написали, але хочу додати, що кухня там дуже хороша в плані якості. Здавалося б, це різні страви фаст фуду і меню досить велике що може змусити злякатися з приводу свіжості продуктів, але скажу як кухар. Скуштувавши майже всі страви що представлені на даний момент, можу сказати однозначно, там все найсвіжіше. І доказ тому дуже просте. Всі страви з меню не готуються з чого то заздалегідь заготовленого. Тобто, все робиться з під ножа, відразу, не заморожуючи нічого крім креветок. З простоту приготування саме таким способом. Я вважаю, що це їх візитна картка. Насправді свіже!”
“Приголомшливий кави, дуже приємне і швидке обслуговування. рекомендую”
“Смачна кава і багато позицій у меню. До того ж біля кіоску є де посидіти на свіжому повітрі, випити кави і перекусити.”
“Дуже приємні барісти і вледельци! Кава теж))”
“В цілому все добре. Були вже багато разів. Атмосфера, страви - як має бути. Дитині дуже подобаються вареники”