Огляд каталогу
- 460 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 460 результатів
Перегляньте кафе з баром у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 460 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 151,879 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе з баром з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Бориспіль, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Класний заклад . Рекомендую будемо з сім'єю ходити щє”
“Чудове обслуговування, поспішали, попросили швиденько поїсти і запропонувати щось щоб вкластися в 10 хвилин. Винесли тост, чай, тістечко , швидко і з розумінням.”
“Затишна атмосфера, смачна їжа. Обслуговувала офіціантка Соня, дуже ввічлива та приємна.”
“Чудова кав’ярня з атмосферою тепла та комфорту! Кава просто неймовірна – ароматна, насичена, з ідеальним балансом смаку. Бариста справжній професіонал готують з любов’ю та увагою до деталей. Обслуговування на найвищому рівні – завжди усміхнені та доброзичливі. Десерти також смачні й доповнюють кавові напої. Це місце, куди хочеться повертатися знову і знову! Рекомендую всім, хто цінує якісну каву та гарний сервіс!”
“Дуже люблю тут бувати. Приємно, коли команда Арома впізнає, привітно спілкується та уважно ставиться до якості виконання замовлення. Атмосфера - супер. Люблю вас і дякую, що ви є. З вами тепло.”
“Затишне місце, гарний офіціант, смачний фреш та кава”
“Все дуже смачно, атмосферно, щиро рекомендую!!!”
“Перший раз були тут приблизно 10 років тому. Ходимо в цей заклад майже кожен раз коли буваємо в парку. Гарне , спокійне місце , багато природи. Дуже смачний шашлик зі свинини та приємні ціни, швидке обслуговування. Це місце для тих хто хоче без пафосу гарно поїсти смачного м'яса, випити пива або вина, взяти на прокат човен або катамаран побути на природі на відкритому повітрі , та насолодитися парком та тишею.”
“Чудовий ресторан. Прекрасне та швидко обслуговування. Дуже смачні страви!”
“Це дуже затишне місце, хто любить смачно поїсти і приємно провести час - вам сюди) Наша офіціантка Наталочка зробила нашу вечерю просто прекрасною. Сервіс був привітний і дуже уважний з самого початку і до кінця. Їжа була смачною, приготована була швидко і подана теж відмінно. Я повернуся ще раз.”
“Пиво найсмачніше. Обслуговування привітне!”
MOKA tapas y vino — це камерний заклад у Шевченківському районі Києва, на вулиці Ярославів Вал, де роблять ставку на іспанський настрій і формат тапас-бару. Це місце для тих, хто хоче неспішно скуштувати кілька різних позицій, поєднуючи їх із вином у дружній атмосфері.
“Дуже чудовий ресторан, я просто захоплююсь професіоналізмом директора ресторана і від персоналу, який будь який буденний день можуть зробити ще яскравіше і не забуваймо! Кухня, обслуговування та дозвілля (жива музика, танці), ну просто топ. Футбольна команда «Аякс» Київ висловлює вдячність за чудовий прийом нашого колективу і не забутої враження від ресторану «Шум». Якби ми видавали зірки Мішлен - ми б дали всі що є і навіть ті що на емблемі Динамо Київ!”
“Офіціанти приємні, пропонують новинки і можуть фото зробити) замовила салат з лососем і трюфелями і тар-тар з яловичини. Було смачно. Рекомендую. Присутня новорічна атмосфера, музика грає як фон, не голосно.”
“Крутота. У них найкраща шаверма,яку доводилось куштувати. Пиво хорошої якості і є варіанти як для любителів класики, так і цікаві авторські смаки. Офіціантки- окрема родзинка закладу, неймовірно приємні дівчата.”
“Весь час забігаю за кавою коли гуляю з собакою) гарні хлопці, найголовніша смачна кава)”
“Бариста Валентина дуже приємна в спілкуванні,кава топ”
“Дуже смачний борщ! Також офіціантка дуже мило і професійно обслуговує. Туалет приємний, сценічний, прибраний і із хорошим специфічним ароматом. Рекомендую усім!”
“Тут подають найсмачніші бургери!! Дуже великий асортимент різноманітних страв і велика барна карта! Окремий плюс бармену за дуже смачну каву!;) обов'язково прийдемо ще!”
“Непоганий вибір пива, хоча як для пабу міг бути трохи ширшим. Ціни в межах адекватності. Дуже привітний і уважний персонал.”
“Найсмачніша кава в цілому жк. Поруч є заклади де можна купити каву за нижчою ціною однак вона не зрівняється із смаком кави з цієї кавʼярні. Привітний персонал, затишне місце. Гарний вибір кавових та літніх напоїв.”
“Я поруч мешкаю і в цей парк давно знаю. Власники не змінюються і це, на маю думку, позитивно впливає на функціонування парку- вони знають що , кому і скільки потрібно для отримання необхідної дози здорового адреналіну- це , насамперед, вейкбордінг, потім сапи або просто чілінг на шезлонгах біля озера або доглянутого і чималого басейну з фільтрованою водою, єдиний на весь Крючок. Шезлонги платні і , якщо ви захочете пірнуть в басейн, то вас ще попросять заплатити. В озері купатись на території Вейкпарку заборонено, так як там постійно проходять тренування і є ризик травмувати плаваючу людину дошкою вейбордіста при виконанні розвороту або трюка. Окремо хочу сказати про тренерів, які працюють з вейкбордистами . Всі тренера проходять жорсткий відбір власниками парку, котрі знають що таке вейк не з інтернету, а самі приймають участь у всеукраїнських змаганнях і займають призові місця.Якщо кваліфікація тренера здається їм недостатньою, то вони персонально займаються з таким тренером, вчать його, аж потім допускають до роботи з клієнтами. Так , що рекомендую спробувати, якщо ще досі ввагаєтесь:)”
“атмосферне місце, приємно проводити час з друзями. особливо на літній терасі. недороге та смачне меню. швидко готуються, обслуговування на рівні.”
«CHILL OUT» – це лаунж-бар у Білій Церкві, що пропонує гостям приємну атмосферу для відпочинку. Команда закладу забезпечує гарне та ввічливе обслуговування. Заклад спеціалізується на кальянному меню та пропонує вибір коктейлів.
“Святкували весілля 26.07.2025 р. Все було чудово, все дуже сподобалося і нічого не зіпсувало наше свято. Обслуговування дуже хороше, ненавʼязливе, дуже чисто, гарно організували фуршет. Персонал привітний, чемний. Страви всі смачні. Наречені і гості залишились задоволені обслуговуванням в номерах. Дякуємо!”
“Дуже гарне мисце ! Чистота100% новий хостел рекомендую!”
“Розглядаю і оцінюю це місце не лише, як ресторан. А й як місце, куди можна прийти яхтою, стати на пірсіку (лагом чи з якорем) - глибини дозволяють. Щодо страв. Смачніших ребер я ще не їла ніде. А ребра я дуже люблю і куштую усюди, де їх готують. По фото видно скілтки тут місця. Окреме щастя - вихід до ріки біленьким пісочком. Чудове місце, де можна відпочивати днями. Є будиночки для відпочинку. Є змога встановити намети, не споачуючи нічого. Словом. Клас!!!!”
“Дуже класно провели вихідні, дуже сподобалось!”
“Гарна кава та свіжі сосиски з балкою, приємний персонал.”
“Чудове місце де можна провести час) все сподобалось, персонал на вищому рівні)”