Огляд каталогу
- 8,406 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 8406 результатів
Перегляньте кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 8,406 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 1,759,155 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Дуже смачна та якісна їжа! Поняття «домашня» застосовується саме до цього місця! На диво, поєднання якості їжі та ціна, вкрай рідкісне, а точніше подібного не зустрічав. Любителі даного місця і постійні відвідувачі, повністю тут харчуються - у прямому значенні слова. Основною причиною прихильності до цього кафе, а точніше до кухні, є зовсім не ціни... а сертифікована кухня у сфері «Халяль», у повній відповідності до Ісламських законів. На території кафе є кімната для Намаза (Pray room) і окремий зал для омивання.”
“Мабуть одне з найкрутіших місць у Києві. Смачне хачапурі з купою сиру, є інші страви на мангалі, розливне пиво, пляж і унікалиний вид на Дніпро та Лавру. І усе це по дуже приємним цінам (особливо зважаючи на місце).”
“Дуже атмосферний заклад. Безліч приколів на тему футурами. Золотий унітаз) стилізоване меню. На наше прохання працівниця включила серіал і Бендер погнав))) пиво смачне і свіже, але на той момент не вся пивна карта була у наявності. Рекомендую.”
“Чудове ммісце для свят! Смачна кухня, уважний персонал! Хороший діджей!”
“Дуже файне місце. Ввічливий професійний персонал. Непогане оформлення. Рекомендую”
“Заклад доволі комфортний, проводиш час на свіжому повітрі біля озера який окутий найкращим лісом! Відчувається приємний димок горящих дрів, ця нотка добавляє відчуття що ти дуже далеко від міста! П'ять з п'яти!”
“Дуже затишне місце, де дуже смачно та зі смаком як кухня так і інтер'єр. Чого тільки вартий камін в холодний вечір з цікавим гравіюванням яке заспокоює та виглядає патріотичним. Великі порції, смачненна кухня, чесна ціна - це я вам раджу на 100%...”
“Хочеться свій відгук почати з вислову : «Місце, яке ти любиш, для тебе цілий світ». Сміло можу назвати це місце кавʼярня «Зерно». Наше знайомство почалася з «маленького віконечка» , з якого нісся аромат смачної кави і до сьогодні- ми постійні відвідувачі!! . Навіть не памʼятаю , який це був рік , але було це давно .. З тих пір ми називаємо цю кавʼярню « наше кафе» )). Спогади про це «віконечко» ( а зараз уже ціла мережа кавʼярень) найкращі , найтепліші , найароматніші , найсмачніші, хочеться сюди повертатися знову і знову . Дякуємо вам за це, бо зараз цей затишок так важливий і так необхідний. Окремо хочу висловити велику подяку найкращому бариста Насті , яка часто працює в цій кавʼярні на Теліги , інколи ми виловлюємо її і в кавʼярні, що на Ольжича . Настя , дякуємо за смачну каву ! Ви найкраща.”
“Рекомендую , якщо хочете спробувати насправді смачні та якісні коктейлі )”
“Гарно кормлять не дорого. Погана кава. Трошки шумно.сервіс супер.”
“Наше улюблене місце для сніданків і обідів. Ми були тут вже разів 20 і кожного разу мммм. Хочеться повертатися ще і ще. Паста з курочкою і грибами найкраща яку я їла! Хлопець обожнює телячі щічки і цезар. Борщ топ. Удон топ. Сніданки чудові. Щасливі, що переїхали ближче і тепер можемо ходити ще частіше))”
“Дуже приємний ресторанчик, смачний хачапурі і шашлик, бажаємо процвітання”
“Супер місце. Постійно ходимо з чоловіком. Привітні до дітей. "Чемодан" став нашим улюбленим місцем :)”
“У нас був бенкет на 11 дорослих і 4 дитини. Все сподобалось. Колектив привітний та уважний. Господар закладу чудова людина іде на зустріч. Все було дуже смачно особливо шашлик і скумбрія. Здивували ціни, це справді бюджетно і смачно.”
“Дуже приємне атмосферне місце. Трішки не вистачає камерності, але це не суттєво коли так смачно. Їли шашлик з ошийка з фірмовим соусом, грецький салат, а лаваш із Сулугуні це просто щось неймовірне! І вино грузинське смачне, сухе і терпке. Окремо хочу сказати про офіціанта: хлопчина неукраїнської зовнішності, дуже уважний, видно, що любить свою роботу. Це дуже цінно. Дякую! Успіхів вам і вдячних клієнтів!”
“Ми постійні клієнти цього закладу . Почали ходити, коли ще ремонт був такий собі , років 7 назад , але не зважаючи на це було завжди смачно все і так по домашньому . Зараз заклад став стильним та сучасним, з крутим ремонтом та оновленим меню . Все, що не замовиш, все смачно. Завжди круті фото зони , декорації . Доставка теж на висоті, завжди кажуть приблизний час очікування. Це просто чудово мати під домом такий заклад, як другий дім . Є дитяча кімната , на вихідних взагалі приходиш з дитиною , сидиш відпочиваєш а аніматор розважає дітей , при бажанні можеш спостерігати за ним через планшет . Дуже круто, що заклад розвивається і з кожним днем стає все краще . Дякую персоналу, керівнику, поварам та власнику за такий затишний та душевний заклад на районі ❤️”
“Ну, дууууже смачно. 1. Шампіньони запечені з Сулугуні - це щось неймовірне. 2. Шашлик з телячої м'якоті - тендітний і Тане у роті. 3. Долма - просто мммммм. 4. Ну а Хашлама - такої напевно в Києві ніде і не має. З великою баранячий ніжкою. Маса приємних вражень, виносять швидко. Офіціант Ігнат - топчик!!!”
“Звана вечеря в Pesto Cafe - це справжня магія , атмосфера , вино , страви - все було вишукано і смачно . А вау- подачі страв були дивовижні .”
“Гарне місце, де можна смачно поїсти.”
“Затишно, тихо, не так як біля співочого поля. Брали два різних шашлики, овочі та печену картоплю, лаваш. Все смачно.”
“Дуже гарне кафе. Розумні ціни. Гарний персонал особливо треба виділити Юлю.”
“Чудовий заклад, відмінний персонал і дуже смачна кухня. Рекомендую!!”
“Дуже сподобалось, буду приходити ще.”
“Дуже крутецько кафе. Надзвичайна українська їжа, Українські дівчата. Та, фантастична атмосфера. Дякую!”
“Сподобався шашлик і ціна на нього.”
“Просто ідеальний заклад для бізнес ланчу. Концепт, сервіс, ціни - все чудово. Сподобалось як продумані другі страви одразу комбо з салатом та мʼясом. Дають водичку коли приходиш і міні смаколик як комплімент.”
“Архітектурні та автомобільні плівки в дуже широкому асортименті. Професійно, класно, як завжди; - не один рік знаю їх, завжди все необхідне було.”
“Для мене найкраща шаурма! Коли пробую десь в іншому місці, завжди порівнюю з цією. Це як критерій, чи буде вона такою ж смачною, як тут. Поки що, кращої не було) Дуже рекомендую, але будьте обережні, викликає залежність.”
“Просто топ Обідаємо з чоловіком тут на вихідних. Смачно - все!”