Огляд каталогу
- 8,406 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 8406 результатів
Перегляньте кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 8,406 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 1,759,155 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе з таких міст як Київ, Біла Церква, Ірпінь, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Відвідав даний заклад 01.08.2025р. замовив бізнес ланч. Бізнес ланч складався з: суп гречаний, кабачкові ікра, хліб, смажена картопля по селянські, куряча відбивна, млинці з маком та узвар). Був дуже здивований кількості їжі, та все дуже смачно + десерт є а бізнес ланчі. А вартість, всього 200 грн. Рекомендую. Дуже дякую. І офіціанта дуже сподобалась). Прийду ще і друзів приведу.”
“Дуже смачно! Особливо м'ясо з картоплею, рекомендую!!”
“Не високого рівня кафе но кухня і ціни зглажують усе!”
“Дуже затишне і приємне місце! Смачна домашня кухня! А шашлик і люля від власника заслуговують на найвищу похвалу!❤️”
“Зручне розташування, затишне місце, де можна відпочити та смачно поїсти. Персонал привітний та чуйний до кожного відвідувача. Страви вишукані, ціни середні (близько 250 гривень на особу / ~ 9 $)”
“Рекомендую заклад!!! Дуже смачна їжа, привітливий персонал, сам по собі заклад дуже атмосферний, залюбки прийду ще!”
“Чудове місце) затишна атмосфера, хороша кухня, доброзичливі господарі, персонал і прекрасна анімація) Дякую всім причетним за те, що зробили саме ту програму , яка була потрібна мені :) Святкую вже не перший і не останній рік поспіль ;) Дякую вам !”
“Чудові працівники! Уважні та відповідальні! Найшвидшого відновлення,вдячних клієнтів та процвітання! P.S. дякую за сумку)”
“Дешево і смачно) Зручне розташування)”
“Дуууже смачний шашлик!!! Рекомендую!!! Загалом смачна і зовсім недорога кухня. Адміністратор Валя - знавець своєї справи. Завжди привітна, ввічлива, уважна і дуже турботлива до гостей.”
Кафе «Карс» («Kars») — затишне місце в Білій Церкві, де можна швидко перекусити або спокійно провести вечір у невимушеній атмосфері. Заклад позиціонується як кафе з повноцінним меню та можливістю організовувати компанійні зустрічі.
“Дуже гарне, затишне і приємне місце для святкувань і відпочинку. На території багато чудової зелені, є затишні альтанки, фонтан. Ввічливий персонал, адекватні ціни, смачна кухня.”
“Мені цей мінімаркет сподобався - ввічливі продавчині та якісний товар. Якщо постояти, попити кави - то для цього теж є місце.”
“Гарне, затишне місце. Чудова кухня”
“Дуже хороше місце для відпочинку”
“Враження, загалом, непогане: персонал - котики - ввічливі та уважні, затишна атмосфера. Втім, його трохи зіпсувала не зовсім вдала ініціатива працівника кухні.”
Магазин-кафе «Крамничка» розташований у Вищій Дубечні на вулиці Шкільній — це зручна зупинка для місцевих мешканців і тих, хто проїжджає повз. Формат «магазин + кава» поєднує щоденні покупки з можливістю швидко перепочити та перекусити.
“Відмінне недороге затишне місце. Можна посидіти з друзями, компанією або просто зайти поїсти (є бізнес-ланчі та повноцінне меню кухні). Можна замовити бенкет. Ціни та якість більш ніж адекватні. Приємно покурити на вулиці з філіжанкою кави і подихати повітрям т.к. від дороги відокремлює шикарний густий сквер. Є мангал та літній майданчик.”
“Хасан все такий же справжній! Робить все такий самий смачний фалафель у лаваші і в батоні! Увага, Хасан переїхав у нову локацію - біля 6 входу (футзона). Як не знайдете - питайте у місцевих (охорона чи в кавʼярні) - Вас направлять. Всі знають Хасана! Хасан сам купує і розбирає мʼясо. Працює кожен день крім понеділка! Відпускає з 12:00 до 19:00”
“Найсмачніша піцца 4 сири, якщо по простому ) Захоплює, що в Києві можуть бути такі доступні ціни, і при цьому якість та смак страв - на високому рівні. До кухні зауважень не маю ! Трішки гіркувата кава на мій смак , але то на мій смак . Офіціанти уважні та гарно знають меню. Порції великі ! Дуже раджу прям піцу 4 сири, але великого розміру , вона ТОП ! Дякую, за сервіс ❤️”
“страви та риби в кафе Горець просто супер. всім раджу”
“Привітний продавець, смачна кава)”
“Уютний, зручний, охайний інтер'єр, приємно пахне французькою випічкою. Заскочили на лимонад (манго-маракуя) - дуже смачно! Рекомендую.”
“Одне з кращих місць де кава реально дуже смачна! Єдиний мінус так це те, що довго його роблять, але коли починаєш пити - розумієш, заради такої кави можна трохи зачекати!”
“Чудовий заклад! Інтер'єр у стилі шику нульових, офіціантки, кухарі та касира милі та дуже доброзичливі. Комплексний обід з салатом, супом, другим, компотом та хлібом обійдеться вам у 75-90грн, а якщо ви мало їсте, то можна і до 50 вкластися. Таких цін у Києві ніде не знайти, щоби це була не столовка з чергою. А тут справді кафе та ще й у центрі!”
“Смачні десерти, ароматна кава. Дуже затишно ! Рекомендую ❤️”
“Вони мають свого персонального Лабуха, який на піаніно творить атмосферу”
“Інна і Тома все такі ж прекрасні. як кава і солодощі, пропоновані в кав'ярні. Чим частіше будете заходити. тим більше щасливих хвилин придбаєте для сенсу життя”
“Дуже миле відношення колективу до клієнтів) . Досить приємно було спілкуватися з барістою, який порадив V60)”
“Все дже смачно персоналу великий + обслуговування на навищому рівні, дчякую за преємно проведений час”