Огляд каталогу
- 386 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 386 результатів
Перегляньте кафе центр у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 386 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 196,317 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе центр з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Бориспіль та інших міст.
“Рекомендую , якщо хочете спробувати насправді смачні та якісні коктейлі )”
“Наше улюблене місце для сніданків і обідів. Ми були тут вже разів 20 і кожного разу мммм. Хочеться повертатися ще і ще. Паста з курочкою і грибами найкраща яку я їла! Хлопець обожнює телячі щічки і цезар. Борщ топ. Удон топ. Сніданки чудові. Щасливі, що переїхали ближче і тепер можемо ходити ще частіше))”
“Ну, дууууже смачно. 1. Шампіньони запечені з Сулугуні - це щось неймовірне. 2. Шашлик з телячої м'якоті - тендітний і Тане у роті. 3. Долма - просто мммммм. 4. Ну а Хашлама - такої напевно в Києві ніде і не має. З великою баранячий ніжкою. Маса приємних вражень, виносять швидко. Офіціант Ігнат - топчик!!!”
“Рекомендую заклад!!! Дуже смачна їжа, привітливий персонал, сам по собі заклад дуже атмосферний, залюбки прийду ще!”
“Чудове місце) затишна атмосфера, хороша кухня, доброзичливі господарі, персонал і прекрасна анімація) Дякую всім причетним за те, що зробили саме ту програму , яка була потрібна мені :) Святкую вже не перший і не останній рік поспіль ;) Дякую вам !”
“страви та риби в кафе Горець просто супер. всім раджу”
“Вони мають свого персонального Лабуха, який на піаніно творить атмосферу”
“Випадково зайшла в цю кав’ярню і була приємно вражена! Дуже стильний інтер’єр, смачна їжа та високоякісне обслуговування!”
“Гарне атмосферний кафе з акваріумами в кабінах. Хороший вибір страв. Ціни середні, прийнятні.”
“Приємна обстановка, чисто, кава хороша”
“Закладів такого формату не зустрічав раніше! Рекомендую тим у кого є домашні вихованці (собака чи кішка)”
“Доброго вечора!!!! Дуже вдячна команді Кідс Фото за вдалі кадри та шалену віддачу своїй справі! Другий рік поспіль святкуємо свято і радіємо гарним фото! Дякую!”
“Були с дівчатами,кав'ярні супер. Кава смачнюча.Рекомендую завітати.Люба ( бариста) бомба.”
СТО Mobil 1 Центр у Білій Церкві — це місце, куди зручно заїхати, коли авто потребує швидкого та професійного сервісу. Розташоване на вулиці Київській, 33, СТО поєднує ремонтну базу та супутні послуги, щоб водії могли закрити більшість питань в одному пункті.
“Душевна кафе. Дуже смачні настоянки.”
“Шашлик став набагато смачнішим, коли помінявся мангальщик)))”
“Продовжую гід по шаурмі. Отже, ще одне призове місце в топі шаурми Києва. Дуже смачно, велика порція, м'яса багато, капусти мало, шаурма на мангалі. Є вибір між киринною та свинячою шаурмою. Ну і окрім шаурми є багато інших простих, але дуже смачних страв за абсолютно демократичними цінами.”
“Відлиній кави, бістро, смачно, зручно!!”
“Будь-генделик з назвою Калина варто відвідати.”
“Дуже вдячна за якість обслуговування. Аніматори просто супер! Спасибі, що підібрали необхідні костюми фіксіков- вони прекрасні. На акторів костюми як рідні;). Актори дуже сподобалися. Діти в захваті.”
“Непогана кафешка, але й ціни відповідні.”
“Кафе для тих, кому за 40 років. Прийнятні ціни. Смачно готують. Дискотека...”
“Все на вищому рівні! Дизайнер з великої букви! Професіонал,людина,яка любить свою роботу! Найкращий у своєму профілі,геній!”
“Дуже вдячний продавцю Олені Красній у магазині Arber за професійну допомогу у виборі одягу. Вона підібрала все швидко, зі смаком і врахувала всі мої побажання. Чудовий сервіс:)”
“Дуже смачні круасани ,пальчики оближеш ))і кава холодна”
REZEPT kitchen&bar — це камерний заклад у Печерському районі Києва, на Липському провулку, де поєднали формат бару та затишного міського кафе. Тут легко сховатися від темпу центру й провести вечір у теплій, «домашній» атмосфері з приємним музичним супроводом.
“Дуже смачна кава, аромат навіть змеленої зберігається надовго. Раніше пила з корицею або кардамоном, але, виявляється, якісна кава і без добавок дуже гарна, а післясмак який! Всім рекомендую, залишитеся задоволені.”