Огляд каталогу
- 386 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 386 результатів
Перегляньте кафе центр у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 386 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 196,317 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кафе центр з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Бориспіль та інших міст.
“Це було просто неймовірно! Відвідати Шалену білку одне з найяскравіших вражень цього літа. Атмосфера, енергія та доброзичливість персоналу зробили мій день незабутнім! Особлива подяка адміністратору настільки приємної та уважної людини рідко де зустрінеш. З перших хвилин вона створила відчуття, що ми тут не просто відвідувачі, а бажані гості. Все чітко, зрозуміло, з посмішкою та позитивом Інструктори справжні професіонали! Терплячі, уважні, впевнені у своїй справі. Пояснили все доступно, допомагали на кожному етапі маршруту, підтримували морально й фізично, якщо десь було складно. Сам парк — це казка серед природи. Безпечно, цікаво, драйвово! Є рівні як для дітей, так і для дорослих. Всі траси доглянуті, спорядження надійне, а локація — просто чудова. Рекомендую, якщо Ви хочете провести час із драйвом, Вам сюди.”
“Прекрасна кав'ярня з дуже смачною кавою))”
“Одна з кращих кавових точок в Фастові. Я сюди кожен день приходжу і насолоджуюсь приємним сервісом, та смачною кавою. Хто хоче може спробувати і чай, чайна карта також хороша. Є можливість купити каву та чай на розсип.”
“Найкращий заклад міста, все на найкращому рівні. От тільки не всі відвідувачі це цінують! От як колектив неадекватних пʼяних жінок з магазину «сад город» зіпсували день народження!”
“Хороше місце. Дуже хороші, доглянуті коні. Приємний персонал! Професійно! Приїдемо ще!”
“Сучасний, новий готель. Персонал привітний. Розташований недалеко від метро "Палац Спорту" та "Льва Толстого". У пішій доступності Хрещатик і Бесарабській ринок. Навкруги безліч кафе і ресторанів. Дуже зручне місце для відпочинку. Рекомендую.”
“дуже смачна вегетаріанська кухня в хорошому місці. брала сендвіч з фалафелем та баклажаном, смак збалансований. коштував до 90грн.дуже подобається, що є безкоштовна вода з лимоном. і звісно ж, варто згадати про туалетну зону, яка вся в зелені, дуже круто придумали”
“Дуже смачна кухня, ресторанна подача! Креветки в вершковому соусі одні з найкращих, що я куштувала❤️Спокійна атмосфера, гарний інтерʼєр, приємне обслуговування. Працюють на найвищому рівні. Рекомендую!”
“Кава прийшлась до смаку. Доступна оплата картою.”
“Класне місце для відпочинку, коктейлі, смачна їжа, все класно!”
“Я чудово провів час у цьому хостелі. Тут є все необхідне, а у загальній кімнаті панує чудова атмосфера. Також все дуже чисто. Господар був дуже доброзичливим і корисним. Я б залишився тут на 100%. Розташування також дуже чудове.”
“Як завжди найкращий міні-хотель у Києві...”
“Дуже гарне місце. Жила та ще буду. Є плюси та мінуси. Плюси: локація, комфорт, ліжка не ярусні, і звичайно адміністратор Іриночка, мила та уважна. Мінуси: якщо жити в кімнаті для жінок там шумно трохи так як саксаганського пожвавлення вулиця навіть уночі, друге це те, що адміністраторів кілька і не всі дотримуються чистоти та правил. Але незважаючи на все це, хостел справді затишний.”
“Чудовий заклад, приємна атмосфера та музика. Смачні страви за приємними цінами. Дуже привітні офіціанти і можна дивитися як працюють кухарі. Загалом заклад дуже сподобався, відвідували не один раз. Рекомендую скуштувати тірамісу!!!Але столик краще бронювати заздалегідь)))”
“Вимоглива дитина зазначила: «Дуже класний ресторан і їжа дуже смачна». Дійсно смачна кухня, вдалі поради офіціантки, приємні дрібнички в інтерʼєрі та обслуговуванні.”
“Гарний заклад громадського харчування в історичному районі столиці Шулявка. Крім приємної атмосфери в пабі можна поспівати в караоке та послухати живу музику від професійних співаків. До того ж гарна та якісна, тобто смачна кухня. Рекомендації відвідати компанією друзів.”
“Дуже смачно та затишно! Круасани завжди свіжі. Великий вибір як солодких, так і солоних начинок — кожен раз можна спробувати щось нове. Персонал привітний і швидко обслуговує, навіть у години пік. Приємна атмосфера й аромат свіжої випічки роблять це місце чудовим варіантом для сніданку або перекусу. Обов’язково повернуся ще!”
“Гарне місце у центрі Києва. Їжу принесли швидко. Доволі смачна і здається такою затишною, як згідно домашнього рецепту. ( ми брали пельмені, баклажану ікру і грибну юшку. ). Погода гарна, тому скористались столиками на вулиці. Навпроти - доволі гарний старовинний житловий будинок з античними скульптурами і розписами на фасаді. музика спокійна, приємна. у закладі досить велика коктейльна карта, і затишна атмосфера відпочинку і комфорту. Рекомендую.”
“Цікавий заклад з різноманітними незвичними елементами декору в інтерʼєрі. Дружні працівники та обслуговування.”
“Полюбилось мені це місце дуже сильно. Тут особлива атмосфера. На вибір завжди є дві фільтр-кави, зварених на різних зернах, на ваш смак точно щось випаде. Альтернативу варять смачно. Щодо молочних напоїв не можу сказати за все, але флет-уайт не сподобався: пробувала два рази і обидва він був занадто молочний на смак, міцності подвійного еспресо не відчувалось. В асортименті є смачні веганські десерти. Тут грає неймовірна електронна музика, яка максимально дозволяє сконцентруватися (ну особисто мені :) ). Саме приміщення хоч і невеличке, але будь-де сидіти зручно; звичайно що місце на підвіконнику - особливе. Обслуговування у 90% випадках приємне, деякі баристи прямо підбивають на те, щоб любити цю кав'ярню ще більше, особливо дівчата-баристи. Ціни не високі.”
“Місце хороше, на райончику таких мало) інколи заходимо на чашечку чаю. Варто було б розширити меню і подавати до кави не лише солодке і пані, але це так побажання. В кафе є смачне морозиво) загалом рекомендую”
“Чудовий заклад щоб відпочити та поспілкуватись з друзями, рекомендую.”
“Замовляємо частенько торти на свята. Замовлення приймають сьогодні на завтра, передоплата 100 грн (можна на карту скинуть). Ціни помірні. Десерти смачні.”
“Дуже хороше і приємне місце. Ми, сім'єю, тут вже не вперше. Демократичні ціни на перебування дитини на ігровому майданчику, а також дуже смачна кава. Рекомендую!”
“Хороше місце розташування. Зручно, близько до будинку. Дуже прийнятні ціни на доставку. Персонал приємний. Привітна дівчина працює. Завжди приємно приходити до неї. Щоправда, бентежить сусідство з пивною. Шумно через музику. Та й запах не дуже.”
“Дуже приємне місце. Ціни не захмарні. Їжа просто 10/10. Замовляла ще кімчі, хоч і написано що гострота 3/3 ,але по факту там 1,5/3 (гострота). Дуже сподобалось. Заздалегідь резервували столик. Тому була хоча б якась приватизація. Замовляли курочку золотий Бонсай з ананасами(10/10),салат Лола з качкою та апельсинами (10/10). Кімчі,і курячий суп 10/10. Брали ще лимонад(маго-маракуя) і коктейль Лагуна блу-10/10. Зауважте,що порції не маленькі. Тому якшо ви не багато їсте, спокійно можете брати одну порцію на двох брати. Дуже все сподобалось. Прийдемо ще. Були тут у вихідні. Треба трошки почекати на їжу,але вони того варте.”
“Чудове приміщення, гарний настрій та класне кафе. Якщо ви хочете провести тут цілий день заходьте з друзями не пошкодуєте)”
“Дуже гарне обслуговування, доступні ціни, меню - на всі смаки - і вегетаріанцям, і гурманам знайдеться, що замовити.”
“Я вважаю, що тут найсмачніша кава та чай. Бариста дотримується правил приготування напоїв в умовах пандемії і завжди привітна.”
“Сподобався заклад. Великий плюс , що можна з песиками, йшли на прогулянку і зайшли разом. Паста з грибами і особука смачні. Ціни доступні . Дякую за приємний комплімент - десерт Шу ❤️”