Огляд каталогу
- 15 Всього бізнесів
- 4.5 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 15 результатів
Перегляньте кафе my kava у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 15 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.5/5 на основі 717 відгуків та оцінок.
“Не вперше заходжу сюди, завжди дуже привітні бариста. Сьогодні зробили дуже смачний лимонад з пітахаєю, раджу спробувати. Файне місце, хоч і маленьке)”
“Дуже люблю це атмосферне місце, не вперше його відвідую. Складно знайти смачний чай, саме у My kava можу насолоджуватися по-справжньому смачним. Гарний вибір десертів! Приємний персонал, завжди привітні та вміють порадити смачні новинки під настрій. Раджу своїм усім випити кави та чаю саме у вас. Дякую за приємні емоції. Бажаю вам успіхів і процвітання!”
“Сьогодні знову завітав до кафе. Дякую за смачну каву баристі Дарії .”
“Дуже затишна та простора кав'ярня з чудовою атмосферою та і ще більш чудовими і віччливими баристами, які готують дуже смачну каву.”
“Дууууже смачний Раф! Затишно, смачний чізкейк :) зайду ще”
“Дуже затишна кавʼярня з смачними круасанами)”
“Доброго дня, хочу подякувати дівчатам. Чудове обслуговування, завжди посміхаються, завжди допоможуть обрати щось солоденьке, чи перекусити. Марина взагалі в сердечко. Дуже відповідально ставиться до своєї роботи, може підтримати розмову, пожартувати, підняти настрій. Дуже люблю саме цю кавʼярню через баристу Щодо відгука про те що хтось хотів прийти а було зачинено, я постійниця, яка приходить сюди на день по 4-5 разів, щей веду за собою знайомих і колег саме до Вас у кавʼярню і якщо в неї перерва — висить на дверях «перерва», те що потім їй починають розказувати «ой, я дуже довго чекав (ла)» говорить про те що вона дуже терпляча сама по собі особистість)) Тож керівництво я дуже прошу не реагувати і не псувати дівчатам настрій на весь день, через ці «недовідгуки». Я думала що вже пройшов час «гість завжди правий» в сфері обслуговування, а як виявляється ні, і стає таке враження начебто дівчата щось ще комусь винні через те що вони працюють баристою, і складається враження нібито керівництво це підтримує. Зверніть на це увагу будь ласка, дякую”
“Люблю вашу кавʼярню, смачні десерти та смачна кава завжди. Але сьогодні нажаль мала неприємну ситуацію у вас. Замовила каву і десерт, і бариста мені замість того, що я хотіла, запропонував банановий хлібчик, і я погодилась, про що пізніше пошкодувала)) Він вже лежав там напевно 4 дні.. бо був обвітрений і твердий, їсти було майже неможливо(( Нащо було таке пропонувати? І якщо він навіть не знав, то нащо взагалі залишати на вітрині на продаж настільки не свіжі десерти((”
“Улюблена кавʼярня біля дому. Ходимо всією сім'єю) Дуже смачна кава з душею, можна затишно посидіти. Привітний персонал, бариста Катя найкраща, завжди зустрічає посмішкою. Радує, що весь персонал pet-friendly, влітку завжди пригощають песика водичкою.”
“Найулюбленіша смачна кава у Вишневому!”
“Незважаючи на те, що кав'ярня відкрилася нещодавно, дуже тішить те, що до клієнтів ставляться з трепетом і теплотою. Подяка за це бариста Валерії, яка цьому безперечно сприяє. Я любитель какао, в цьому місці воно ВАУшне і + смачні десерти, просто радість”
“Чудовий сервіс, гарна атмосфера... Вічливий та професійний персонал... Гарна нагода отримати задоволення від напоїв та смаколиків.”
“Постійно відвідую цю кавʼярні, тут найсмачніше та найправильніше приготування кави. Дівчина бариста неймовірна добра, гарно обслуговує та робить гарний лате арт. Іноді звісно під вечір немає смачний трубочок зі зугещнкою, але це враження взагалі не змінює!)”