Огляд каталогу
- 244 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 244 результатів
Перегляньте київ супи у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 244 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 129,091 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає київ супи з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Біла Церква та інших міст.
“Дуже смачна їжа, все подають швидко. Сам заклад має гарний інтер'єр, офіціантки тут привітні. Єдине невелике зауваження - лише один десерт, а хотілося б мати кілька варіантів на вибір”
“Пузата Хата приємно вразила смачними стравами за доступними цінами. Ми взяли солянку, борщ, картоплю по-мисливськи та штрудель — все було на відмінному рівні. Заклад чудово підходить для повноцінного прийому їжі за невелику ціну.”
“Приємна атмосфера, чуйне обслуговування.Кебаб з телятини божественний.хачапурі зі скоринкою,як в дитинстві.Вино бездоганне. Радимо, гарне атмосферне місце.”
“Своя особлива атмосфера панує в цьому закладі. Спробували корейський рамен — дуже смачний! Приємним бонусом стали панчани — традиційні корейські закуски, які подаються як комплімент від закладу. Ми попросили зробити рамен не гострим — персонал з радістю пішов нам назустріч, всі ввічливі та уважні. Порції великі, ситні. Обов’язково повернемось ще!”
“Кухня, як в Мумбаї. Кращий Індійський ресторан Києва.”
“Дуже круте співвідношення ціна/якість. Хачапурі неймовірно смачні та ситні! Завжди все свіже, можна взяти як з собою так і замовити в ресторані. Всім раджу відвідати.”
«Сита миша» — затишне кафе у Фастові на вулиці Соборній, де можна швидко й смачно поїсти в центрі міста. Це місце часто обирають для неквапливого обіду або теплої вечері в майже домашній атмосфері. У меню представлені популярні перші страви, зокрема борщ, а також грибний крем-суп, який особливо хвалять гості.
“Найкращі!!! Ми в захваті від кухні, обслуговування, сервісу! Дякуємо щиро, ви зробили наше свято смачним, душевним і комфортним!!! Якщо будете в Новосілках, дуже раджу ресторан «Боровик»! Їжа неймовірно смачна, все свіже й домашнє. Персонал настільки добрий і привітний, що хочеться повертатися знову. Ми в захваті, давно не бачили такого комфорту і душевного ставлення!!! Щиро дякуємо!!!”
“Власна випічка, приготовлена з душею та грузинським колоритом!) Стойка з вишнею - чудова!”
“Посиділи душевно. Було затишно, жива музика в міру гучна, було чути один одного одного. Кухня цього разу порадувала крильця, реберця в медовому соусі. Ціни вище середнього.”
“Смачний ранковий капучино та хрусткий круасан - день почався чудово!”
“Дуже смачний чай в них з імбирем, обліпіхою.”
“Місце стало для нашої сім’ї відкриттям. Класне місце щоб провести вихідний, підсмажити шашлики. Маленький, але чистий пляж. Приємний персонал, смачні напої )))”
“Моє улюблене місце. Дуже гарна атмосфера, чудове обслуговування завжди! І, звісно, смачно! Це виграшне комбо)”
“Дуже приємний грузинський ресторан Lari. Все подали свіже та смачне. Досить приємні ціни.”
“Шановний колективу ресторану "Золотий шафран"! Хочемо висловити щиру подяку за тільки добрі враження від вашого закладу в день святкування ювілейної дати народження 20.09.2025 року нашої мами і дружини. Приготовлені страви були справжніми смачними шедеврами, а робота всього колективу - бездоганна! Особлива подяка за професіоналізм та допомогу в підборі страв адміністратору Єлизаветі! Дякуємо всьому колективу за вашу роботу, яка приносить людям в такий тяжкий час промінь світлої надії на життя! Здоров'я вам, щастя, успіхів, мирного неба над головою!! З найкращими побажаннями Сергій”
“Замовляла суші і піцу , дуже смачно . Рекомендую .”
“Дуже гарний заклад ! Смачна піца! В кафе великій асортимент блюд. Місця не дуже багато в середині але затишно , колориту додає внутрішнє оздоблення приміщення. Рекомендую.”
“Замовив в неділю о 10ій ранку великий набір. Доставили об 11:10. Був приємно вражений. Дуже смачно, не часто так трапляється. Якісні порції, все красиво заплановано, серветки, палички, соус, все було. Реально молодці. Рекомендую та бажаю бізнесу процвітання та тільки покращення.”
“Мені сподобалось. Потрапили у цей заклад випадково. Одразу попередили, що багато замовлень, тому хінкалі та хачапурі треба буде зачекати хвилин 40. Як на мене, досить чесно: вирішуй, чи ти чекаєш, чи йдеш. Фактично принесли за 38 хвилин. Інші страви принесли раніше. Смак страв досить гарний,відчуваєш грузинські спеції. У закладі чисто”
“Всe ок. Бажаємо відкрити свій заклад. Їсти на вулиці трохи незручно”
“були в цьому закладі, коктейлі та страви неймовірні, дуже смачно. сподобається любителям гострої кухні, але навіть як вибачення за гострі креветки (бо я гостре не люблю) принесли безкоштовне фраголіно, це дуже приємно здивувало. загалом хороше враження, завітали б ще раз”
“Курчата табака просто фантастичні! Дуже смачні лєпьошки. Соуси теж класні. Доставка вчасна, все гаряче.”
“Смачна кухня. Можна вибрати не гострий варіант страви. Мало столиків. Сподобався десерт - вафлі з фруктами і кремом, також вермішель з качкою.”
“Сподобалась їжа - куштували мʼясо, у мене і у друга було все дуже смачно; чудова атмосфера, все продумано, дрібниці, свіжі квіти і у вбиральні косметика Ann Semonin. Освітлення приємне, що для мене важливо Ц закладах, коли не відчуваєш себе, як у гастрономі. Обовʼязково повернусь за пастою.”
“Все було смачно та швидко, особлива подяка кухареві Роману за обслуговування, що вміє вислухати та догодити.”
“Смачна кухня ,гарні порції, сервіс на висоті привітлова офіціант Оксана велике подяка їй за сервіс і вміння приймання та поради , рекомендую !!!”
GOL’DA music/bistro — це атмосферний заклад у Печерському районі Києва, на вулиці Шота Руставелі, де поєднуються бістро-формат і музичний настрій вечора. Сюди приходять за яскравими смаками близькосхідної кухні та невимушеною, «живою» атмосферою в центрі міста.
“В реаліях сьогодення, сервіс котрий залишається на досить високому рівні. Замовлення дуже швидко обробляється та робиться доставка, в разі якщо це не самовивіз. Якість всіх страв на досить високому рівні. Постійно користуймося виключно даною піцерією, в разі негараздів дуже приємно, що реагує сам власник, якого звати Максим, який одним словом Власник. При потребі запропонує переробити замовлення або наступне безкоштовне і тримає реально все це на власному контролі!!!”