Огляд каталогу
- 477 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 477 результатів
Перегляньте київ фото у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 477 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 213,942 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає київ фото з таких міст як Київ, Біла Церква, Петропавлівська Борщагівка, Бровари, Ірпінь та інших міст.
“Класс,супер.смачно і не дорого.свіже все”
“по-перше , хотів би написати про адміністратора Ваню , він дуже крутий мужик ( якщо будете тут , самі все зрозумієте ) . Вікторія чесно дівчина на мільйон , дуже гарна , ввічлива , має гарні тату , на жаль одружена , ви знаєте я хотів це перебороти , тому що її краса , дуже яскрава . Бажаю вам відвідати цей заклад , щоб зустріти Вікторію , тому що вона приноси перемогу в ваше життя , бачучи її у вас приплине такий дух завоювання , щоб покорити цю красу !”
“Не дуже подобається система «квитків», запозичену в іншому закладі, але в результаті чек виходить такий самий, як і було би без квитків. Їжа та напої дуже смачні, обслуговування теж сподобалось. До речі, з меню практично повністю прибрали колишню «фішку» закладу - сирнички та панкейки, але є багато інших цікавих страв в меню.”
“Замовляла 14.12.23 поминальний обід. Трохи, як для поминального кафе, спантеличив дизайн і назва. Але все норм. Адміністратор запропонував меню, порадив скільки чого треба. На обід прийшло більше людей, ніж ми очікували. Офіціанти оперативно вирішили це питання. Доставили столи, стільці, прибори, їжу... Приємно вразили! Всього вистачило! Смачні блюда, ввічливі співробітники, затишна атмосфера, тепло, чисто, охайно. Рекомендую.”
“Привітливі робітники, хороший сервіс.”
“Класний магазинчик, взяла сумочки відмінної якості та за приємною ціною)”
“Подобається місце та страви. Не надто великий вибір в меню, але завжди все свіже та дуже смачно приготоване. Затишний інтер'єр та привітний персонал. Єдине, що дуже засмучує - персонал/кухар має знати наявність основних алергенів у стравах, ще краще було б їх вказувати у меню.”
“Ніколи не пишу відгуки, але тут не могла не відмітити! Боулы нереальної, і їх фішечка з темакі, конуси які руками можна їсти - просто супер! Це центр будь якої посиділки з друзями. Дуже рекомендую! А ще додаюсь макі в подарунок для сетів!! І там таааак багато риби”
“Чебуречна біля метро "Почайна" напроти речового ринку. Формат "Фаст фуд". Чисто, охайно, затишноо, серветочки, одноразові приборы, сіль, перець, цукор. Все цивілізованно. Працює кондиционер. Охайні кухарі. Приємний касир. Тепер про мінуси: 1. Доведеться зачекати хвилин 15. Айран якісний їжа смачна. Рекомендую!”
“Дуже атмосферно, щиро, багато спілкування та латинського запалу! Єдине що на барі дууууже тісно, хоча бармени стараються....потрібно, мабуть, більше офіціантів. Неймовірно класний вайб!”
“Все неймовірно смачно, рівень обслуговування найвищий”
“Була на процедурі Tokio, дуже задоволена результатом - волосся розсипчасте, гладке та блискуче. Дякую за роботу майстру, та за гарний сервіс ❤️”
“Найкраща доставка суші у Києві. Завжди свіжі інгредієнти, насичений справжній смак риби, і дуже дуже щедрі шматки . 10/10 рекомендую!!!!”
“Ліцей стрімко розвивається і покращується прямо на очах завдяки директору Олександру Пошелюжному й сучасному креативному педагогічному колективу. Це приємно спостерігати й приємно брати участь в цьому процесі розвитку й вдосконалення.”
“Якщо на Подолі Ви шукаєте місце з модним інтер'єром, де можна поїсти до 100 грн. щось смачненьке і оригінальне, не Пузата Хата, купити готову їжу з собою, випити смачної кави чи якийсь незвичайний напій із неймовірним десертом і знову ж таки за невисоку ціну, завітайте в Dinners, що в БЦ Астарта, вхід вільний з Набережно-Хрешатицької або через перший поверх БЦ. А ще нможна замовляти онлайн чи купити в ресторані заморожені котлети, зрази, вареники, пельмені і інші смаколики.”
“Все завжди на вищому рівні. Дуже швидко та смачно, ланчі ваші взагалі обожнюю”
“Дякую, дуже смачні страви. Замовляли у терміновому порядку (сьогодні на завтра), доставили та приготували вчасно. Дуже милі дівчата з ними приємно працювати. Пораджу всім!”
“Відмінний ресторан. Були тут у вихідні ввечері. Місце обрали на відкритій території. Також можна розміститися і невеличких альтанках. У меню більшість страв української кухні. Замовили борщ, шашлик, котлету по-київськи, деруни, чай. Готувалося все приблизно 15 хвилин, лише борщ попередили що потрібно буде почекати довше бо його ще варили. На смак все дуже смачно. Навіть не знаю що виділити. Шашлик ніжний, борщ з пампушками та часником як домашній, деруни зі скоринкою та сметаною, котлета по-київськи супер. Неочікувано по-домашньому затишний ресторан. Всім дуже раджу. Також тут є дитячий майданчик і кажуть інколи грає жива музика.”
“Чудовий і привітний персонал, смачна кухня. Прекрасне місце щоб відпочити. Залишились задоволенні після кожного відвідування”
BACKSTAGE — сучасний салон краси. Тут надають манікюр. У закладі підтримують чистоту та гігієну, панує затишна атмосфера.
Салон Краси #1 — салон краси у вулиця Олени Теліги 41. У закладі панує затишна атмосфера, ціни залишаються помірними.
“Вдячний компанії за запчатину на poco f2 pro, знята з телефону але візуально ідеальна і в роботі працює без проблем! Швидко відправили, тому задоволений!”
“Періодично захожу щоб попити кави. Дуже смачно, раджу!”
“Завітав до закладу у будній день, після 18 години. Місць для посадки вистачає, персонал вихований. Пивне меню та закуски до нього велике. Ціни доступні для всіх. Гарна кухня, дуже смачна. Загалом за місце, кухню та ціни, 5 з 5. Рекомендую до відвідування, особливо під час футбольних ігор.”
“Дякую цій чудовій команді!!!! Такі милі і радушні люди!!! Роботу зробили дуже швидко і на вищому рівні!!!!Обовʼязкову буду користуватися послугами цієї поліграфії))) Бажаю творчих успіхів і нових вершин!)))”
“Найкращий еспресо тонік, супер великий, насичений. Дякую”
“Бажаю вам більше зірок та вищий рейтинг! Обслуговування - привітне та приємне. Зараз купую тут торт. Щодо смаку відпишу згодом. Але поки що - мені все подобається!”
“Гарний кінотеатр. Привітний персонал. Є ігрові автомати. Можна підзарядити телефон. Грає новорічна музика. Можна замовити щось поїсти. Кінотеатр має гарну панораму (фотографія з хмарочосом). Гарне місце для відпочинку. Неподалік залізничний вокзал.”
“Гарна та затишна місцинка,завжди привітний персонал та гарний асортимент. Стиль венеціанський,італійска музика,смачний чай та тістечка,що ще треба для гарного сімейного відпочинку”
“На місці цього закладу відкрився Idealist- доволі великий вибір кави та кавових напоїв, та багато десертів. Дуже сподобалося, що ж вибір десертів без цукру. Всі досить смачне)”