Огляд каталогу
- 477 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 477 результатів
Перегляньте київ фото у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 477 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 213,942 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає київ фото з таких міст як Київ, Біла Церква, Петропавлівська Борщагівка, Бровари, Ірпінь та інших міст.
“Після прогулянки по Хрещатику ми з мусили зайти на перекусу в Київську перепічку. В після нього, пішли в цікавий музей, який знаходиться чуть вище по дорозі. В ньому велика кількість різних тварин, скелетів, динозаврів, зі всієї України і різних частин світу. Після двох годинної екскурсії по чотирьох поверхах, я знову пішов до Перепічки!”
“Дякую дуже Уляні! Рідко зустрічаються люди, які так віддаються роботі. Мучилася зі мною більше години й підібрала класні речі.”
“Була приємно здивована таким затишним місцем. Їжу про куштувала, тому не можу нічого сказати. Але близко до парку з озером, офіціанти дуже уважні, кава/какао топ Сподобалось”
“Відома візитка Лаври. Крім загальновідомого фронтального фасаду також заслуговують уваги і бічні. Один - аскетичний давньоруський. Другий- вишуканий барокковий .”
Студія відбілювання із затишним інтер’єром та уважним персоналом. Відвідувачі відзначають зрозумілі рекомендації догляду й результат, яким залишаються задоволені.
“Шикарні Бізнес-ланч! Пробував два дні поспіль гідне місце! Для здорової їжі. Все добре Рекомендую! Домашнє.”
“Приємне кафе із гранти сервісом і гарним вибором до кави/чаю. Сніданки цілий день, але "комплектація" недуже багата.”
“Головна площа Києва, що пройшла кілька етапів розвитку. У XIX столітті тут були залишки Лядських воріт, згодом площа стала адміністративним центром (Думська площа). За радянських часів мала назви Радянська, Калініна, Жовтневої революції. У 1991 році перейменована на Майдан Незалежності. Була центром ключових подій: Помаранчевої революції (2004) та Революції Гідності (2013–2014), які визначили європейський курс України. Сьогодні – символ свободи та національної ідентичності.”
“Дуже гарна площа. Взявши до уваги те, що під нею проходить дуже важлива транспортна артерія міста Києва, тут вдалося створити затишок у якому приємно знаходитися. Чудовий фонтан, по якому влітку можна бігати як дорослим так і дітям. А вночі приємно спостерігати за струменями підсвіченої води. Не обійшлося без проблем! Місцеві скетбордисти займаються вандалізмом та руйнують те що збудовано. Іноді катаються по газонах, випадково, але все ж шкодять рослинам. Ламають урни для сміття, роблячи з них собі трампліни та горки. Такое вони можуть збити когось з віжпочиваючих, так що поряд з ними потрібно бути обережними. Приклад вандалізму на фото, дуже погано, що в нас є молодь, яка не цінує праці та комфорту інших громадян.”
“Неймовірно смачна кава та не висока вартість. Хочу відмітити також зручність розташування, можливість взяти каву через вікно. З коляскою це дійсно великий "+". Завжди уважний та привітний персонал.”
“Мені подобається мій майстер стрижки, я підстригати більше 20 років у одного майстра.”
“Дуже гарне місце! Смачна їжа, гарна подача , не дорого, чисто.”
“Відверто, кава дорога, але в цю вартість увійде тепло та спілкування з баристом. Про постійних клієнтів пам'ятають усе і питають про проблеми, дають поради. Кава не забирає тут час, а дає щей змогу дізнатися щось цікаве.”
“Якщо ще не катались на фунікулері, обов’язково треба спробувати. Діткам дуже подобається.”
“Дуже неформальне місце. По суті об'єднує два заклади. Кислий Том і Ескобар. Якщо ви хочете звертанняґна "ви", сік чи колу для того, щоб запивати алкоголь, перекусити, комфортно посидіти, офіціантів, чистоти - то вам явно не сюди:) Натомість - це повністю "локал бар". Місце для своїх, невисокі ціни, смачні сауери, лайт атмосфера, в п'ятницю збираються дуже великі тусовки, тому краще приходити в суботу десь після 12-1 ночі. Тоді більш вільно. Обов'язково скуштувати: полунична горілка (більше на наливку схоже), сауери на віскі та на ромі. В цілому дуже атмосферно. 5 з 5.”
“Полюбляємо відвідувати з друзями ще з шкільних часів! Кава смачна, тераса затишна 10/10”
“Місцерозташування відповідає назві.Гостинні господарі,гарні номери,в яких є все,що потрібно.Простора ванна кімната,гаряча вода,душ,холодильник,телевізор, кондиціонер,посуд,фен.В коридорі мікрохвильовка,праска,чайник.Про все можна домовитися,завжди йдуть назустріч. Найкращі побажання господарям!”
“Я висловлюю свою вдячність і задоволення від надзвичайно гарного обслуговування, яке я отримав у вашому чудовому закладі. Відвідавши кав'ярню, я залишився враженим і переконаним, що бариста дійсно прагне надати найкращий досвід своїм клієнтам. По-перше, я хотів відзначити якість обслуговування, яку я отримав. Бариста(дівчина) був надзвичайно привітним, уважним і доброзичливим. Вона виявилась досить кваліфікованим та знаючим свою роботу, з легкістю відповідала на мої запитання, рекомендувала найкращі напої і була завжди готова допомогти. Це підвищило моє задоволення від відвідування кав'ярні. Крім того, хочу відзначити атмосферу, яка панує у закладі. Чудовий дизайн і затишна обстановка створюють приємну ауру, в якій можна розслабитися і насолодитися своїм часом. Зручні меблі, приємна музика та приємний аромат кави створюють чудову атмосферу, яка сприяє відпочинку та релаксації. Нарешті, я б не міг не згадати про якість кави та інших напоїв, які пропонують. Кожен ковток кави був справжнім задоволенням. Смак і аромат кави були просто чудовими, що свідчить про вміння готувати каву з максимальною увагою до деталей. Було також приємно бачити широкий вибір напоїв і смаколиків у меню. Загалом, хочу подякувати за таке чудове обслуговування та створення чудового місця, де можна провести час і насолодитися якісною кавою. Буду рекомендувати вашу кав'ярню всім своїм друзям і знайомим.”
“Чудовий архітектурний ансамбль.Підкажіть, будь ласка, чи діє храм?Як не заходжу, зачинено”
“Чудовий на з першого погляду невеличкий ресторанчик, але місця всім вистачає, навіть для того щоб провести шоу для маленького іменинника) Мені цікаве, вибору вистачає на будь який смак як на мене, дуже ввічливий і приємний персонал, і наш офіціан особливо) Рекомендую заклад! Є можливість як посидіти, відпочити маленькою компанією так і відсвяткувати якийсь захід!”
“Ресторан дуже сподобався! Смачна їжа! Рекомендую Марліна скуштувати! Я дуже люблю морепродукти, але рівневих закладів не так багато, які б подавали якісну їжу! Цей ресторан просто знахідка!!! Також рекомендую столик біля акваріума, рибки розслабляють і занурюють зовсім в іншу атмосферу! Акваріум дуже різноманітний!!! Персонал чудовий, дуже атмосферно і затишно!!! Рекомендую!!!”
“Просто 5 Чисто українська кухня Здорова їжа Персонал дуже привітливий і все знає Завжди щось пропонують.. Дуже задоволений цим місцем!”
“Fish & Chips. Риба начебто непогана, але ви спеціям практично вбили її смак. Аналогічно з картоплею. До соусу претензій немає. Загалом дуже класний заклад, але тут не здається перемудрили. Тарілка Том Ям і сирні палички - захоплення”
“Дуже сподобалося на майстер-класі з роботи з устрицями та мідіями. Душевний підхід, без економії устриць і мідій було багато. Було дуже цікаво скуштувати різні соуси з устрицями, скуштувати запечені устриці. Ну і, звісно, навчитися готувати мідії у вершково-сирному соусі. Можна стежити за заходами у Фейсбуці. Шеф казав, що йому прибули українські артишоки, і незабаром буде новий івент. Можна замовити на корпоратив чи навіть день народження! Із собою можна приносити свої напої! Знаходиться на території піцерії Мамаміа. Знайти легко. Припаркуватись у вихідні було легко.”
StyleGAZ | CтильГАЗ — це київське СТО, яке спеціалізується на професійному встановленні газобалонного обладнання (ГБО) для автомобілів. У Києві, де щоденні поїздки можуть бути довгими, тут допомагають зробити експлуатацію авто економнішою без компромісів у якості.
«Антикорозійна обробка автомобіля» у Києві, в Оболонському районі, спеціалізується на захисті авто від іржі та руйнування металу. Це місце, куди звертаються водії, які хочуть зберегти днище, раму та приховані порожнини в хорошому стані на роки вперед.
CAR2DRIVE | ПРОКАТ АВТО — це сервіс оренди автомобілів у Києві, який робить прокат простим і зрозумілим від першого кліку. Компанія працює за адресою на Подолі (вулиця Нижній Вал 7–9), тож зручно стартувати як для поїздок містом, так і для виїздів за його межі.
«White lily» — салон краси у столиці. У наявності стрижки та манікюр. Тут бережно ставляться до здоров’я й естетики.
Сучасне обладнання, зручний запис і пояснення кожного кроку; відзначають якість лікування та підтримку пацієнта.
“Дуже смачні суші !!! Якість і смак ⭐⭐⭐⭐⭐❣”