Огляд каталогу
- 59 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 59 результатів
Перегляньте клас люкс у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 59 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 29,668 відгуків та оцінок.
“Дуже затишно і тихо, хоча готель у самому центрі, номери неймовірно чисті та зручні, сніданок подадуть у постіль у визначений вами час, такого чемного, доброзичливого й турботливого ставлення я ще не бачила в жодному готелі жодної країни!”
“Вигляд на Дніпро і міст, особливо ввечері, - захоплення, ще й коли місяць на небі - неймовірно. Стосовно страв, можу сказати за вегетаріанські роли з авокадо, пудинг з чіа - дуже смачно. Чудова атмосфера.”
Ватель Бьюті — салон краси у проспект Героїв Сталінграда 8К7. Тут надають манікюр, педикюр, перукарські послуги та стрижки та доглядові та косметологічні процедури.
“Дуууже класне місце, смачно, на високому рівні обслуговування!! Я дуже задоволена. А ще була така ситуація, я замовила один круасан, а мені принесли інший, але того, що я хотіла, як виявилося вже не було в наявності, і в знак вибачення адміністратор запропонував будь-який десерт на кошт закладу! Чому я була дуже приємно здивована) А ще у вбиральні класний інтер'єр, та на стелі справжнє сіно)) Рекомендую!”
“Чудове місце для відпочинку. Поряд пляж на Дійсні. В комплексі є басейни. Комфортні будиночки та номера зі всім необхідним. Святкували тут весілля та винаймали будинок. Кухня смачна. Гарний ресторан з різними залами. Чудовий персонал.”
“Дуже гарний персонал, гарний ремонт, нові меблі, є парковка. Хто бажає відпочити у тиші і спокою то Вам сюди. Моя оцінка два рази по 5.”
“Хрещатик- особливе місце сили духу, любові, зустрічей, поцілунків, краси Всесвіту, Свободи і Долі! Майдан на Хрещатику прорив у щасливе сьогодення і майбуття!”
“Дуже довго вагалася скільки все таки зірок ставити. Зупинилась так як є. Готель дуже сподобався. Приємною несподіванкою було таксі від залізничного вокзалу за рахунок готелю. Розташований готель в приватному секторі. Це великий плюс. В готелі затишно і чисто, приємний і уважний персонал (не нав'язливий). Все було по домашньому і з комфортом. В номері велике ліжко і дуже чиста білизна, а рушники і халат сліплять білизною. На холодильнику пляшка води, чайник, цукор, чай та кава. В шафі є сейф. Дуже приємно було чаювати на балконі, тим паче неподалік грав саксофон і це додало романтизму. Тепер про мінуси. В номері не вистачало розетки щоб зарядити телефон, прийшлось відсувати ліжко та виключати бра. Крім того, не працювали канали в телевізорі. В ванній кімнаті знаходиться величезний гідробокс, проте працює там лише душ, решта функцій, навіть радіо, не працюють. Є там фен, проте включити його нікуди. Прийшлось брати в номер і вимикати заряджений телефон за ліжком, включати фен. Все решта там супер. Дякую за гарно проведений час.”
“Один з найбільш яскравих готелів, які я відвідував. Приємно вражений апартаментами та сервісом персоналу. Ціна відповідна. Але задоволений.”
“S CLUB неодноразово обирав заклад Фенікс для проведення зустрічей для власників бізнесу, і кожного разу - це ідеальний досвід! У закладі завжди панує ділова, водночас приємна й затишна атмосфера, яка надихає на спілкування, розвиток і нові ідеї. Хочемо висловити щиру подяку всій команді Фенікса за бездоганну організацію, гостинність і турботу про кожного гостя. Окрема вдячність Наталії, яка завжди допомагає нам в організації подій - уважна, відповідальна та неймовірно приємна у спілкуванні. Також дякуємо Дмитру, кращому сомельє, за професійний підбір вин на наші винні дегустації для підприємців. І, звісно, особлива подяка шеф-кухарю Сергію Башинському за кулінарну майстерність, натхнення та страви, які вражають і серце, і смак. З повагою, команда S CLUB”
Салон Краси "Ніка" — салон краси у вулиця Сім'ї Кульженків 35. Тут надають нарощування чи ламінування вій та доглядові та косметологічні процедури.
“Дуже смачно, Випадково зупинився на обід й був приємно здивований сервісом та їжею Виключно позитивні враження”
“Це місце мені дуже сподобалось. Тут 2 кімнати по 10 людей, по одній на 8, 6 і 2. При заселення нам важко було знайти місце, адже на сайті вул. Червоноармійська, та зараз їй змінили назву. Хостел знаходиться у 29 поверховому будинку, який важко не помітити. Щоб потрапити раджу шукати Фокстрот, на протилежному куті вхід в двір де трішки пройшовши ви знайдете двері. Оскільки хостел на 14 поверсі, відкривається надзвичайно красива панорама на Олімпійський та площу перед ним. Є кухня, 2 душові та туалет, і після важкого туристичного дня тебе безумовно потішить білесека-білесенка постіль. Кращий хостел.”
“Сьогодні виїхала з цього чудового готелю. Перебувала тут 5 діб. Вибрала готель випадково, бо мамі робили операцію в інституті ендокринології. Готель знаходиться в пішій доступності до нього. Я була дуже здивована чистотою у номері, білосніжними рушниками і постіллю. Особливо приємно,що у вартість проживання врахований дуже смачний сніданок. А ще я проживала на цокольному поверсі,тобто як в укритті, тому коли у місті було дуже гучно,то у номері було ледь чутно і було відчуття безпеки. Тому якщо вам дуже лячно, то можна бронювалти саме такі номери. Тут думають про безпеку і комфорт гостей. До речі ціна на номери досить бюджетна,не за всі гроші світу. Дякую за комфортні та безпечні умови проживання! Бажаю цьому готелю процвітання і адекватних гостей.”
“Рекомендую цей готель, бо ціна - якість супер, місцерозташування ідеальне , як і відношення до гостей. Коли в Києві частенько обираю. Також можна з котиком.”
“Щиро рекомендую, чудова кухня і обслуговування!”
“Дякуємо за радушний прийом. Номера охайні, чисті, комфортні. Пані Натяля Володимирівна дуже переживає, щоб кожному гостю все сподобалося. І це відчувається. Щиро і приємно.”
“Відмінне, затишне місце. Поруч торгові центри та ринок. Метро (пізняки) зручна розв'язка”
“Неймовірно приємне місце! Від моменту заїзду відчувається турбота — усміхнений персонал, чисті та дуже затишні номери, тихе й спокійне оточення. Сніданок — просто супер, все свіже та смачне. Почувалася як удома. Дуже рекомендую!”
“Дуже гарно, затишно, спокійно, парковка в дворі, відеонагляд”
“Дуже затишне приємне атмосферне вінтажне місце, яке нагадує лондонський клуб. Відвідала на вихідних, тут взагалі не було людей. Можна насолоджуватися тишою, спокоєм, приємною ненав'язливою музикою. Інтер'єр прикрашають багаточисельні фото і картини, за якими можна вивчити історію автомобіля і Європи початку 20 століття. Млинці з сьомгою і оригінальним соусом дуже смачні!”
“Вчора забрав машину зі сто. Спочатку здалося, що фарба на бампері трохи не збігається з основним кольором, майстер переконав, що це нормально і після полірування все стане на місця, він мав рацію. Сьогодні після миття оглянув усі місця фарбування на сонці, все ідеально, не відрізнити. Сервіс на найвищому рівні та головне пунктуальність. Дякую”
“Великий готель з багатьма залами та локаціями. Чисто та вишукано. Розташований близько до Хрещатику, зручна транспортна розв'язка. Зупинялися на дві доби. Естетичне оформлення всередині та декор створюють відчуття затишку та атмосферності. Смачні та різноманітні сніданки шведської лінії, достатній вибір та загалом смачна кухня, ввічливі офіціанти та працівники на рецепції. Музика у ресторані приємна та ненавязлива. Явно вище за 3*. Дякую за гостинність!”
“Тепло, затишно, постійно є світло завдяки наявності генератора, привітний персонал”
“Дуже класний заклад! Чудово провели час!”
“Дуже, ну дуже смачний Том Ям!!! Затишне місце з ЧУДОВИМ обслуговуванням❤ P.S. приємлева цінова політика !!”
“Хороше обслуговування. Хороші, якісні речі. Ціни - відповідні.”
“Готель відмінний, обслуговування супер, ціни доступні. Дівчата все покажуть і розкажуть, куди сходити, де поїсти і т.д.”
“Дуже смачна кухня, гарне обслуговування супер музикант !!!!”