Гостьовий будинок Осокорки
“Не вперше зупиняюсь у цьому Гостьовому Будинку. Завжди все на висоті. Найголовніше для мене -це те, що саме в цьому Гостьовому Будинку мене можуть заселити як в 5 ранку (без доплати) так і в 2 ночі. Тут завжди затишно, приємний персонал і відчуття, ніби вдома. Всього на п'ять кімнат два санвузла і одна кухня. Кухня повністю облаштована до найменших дрібниць. Холодильник, мікрохвильова, електрочайник, електрична плита, а також весь необхідний посуд -все це є в наявності у вільному користуванні. Тобто, можна зупинятись як на одну ніч так і на декілька. Спілкуватися з людьми, які там проживають вже 2 роки. З цього можна одразу зробити висновок, що жити в Гостьовому Будинку "Осокорки" досить комфортно. Дуже важливо, якщо зупиняєшся з дітками на декілька днів, можна приготувати звичну їду для себе та дитини. Сам будиночок досить симпатичний. Завжди тихо, чистенько. Власники дбають про красу навколо. Наприклад, цього разу зі звичайного провулка, вони зробили неймовірну красу. Від ремонту дороги (хоча вона не особисто їхня, по вулиці є ще будівлі) до величезних вазонів по краю дороги, що виглядає дуже гарно. При заселенні, видають тапочки, гель та мило БЕЗКОШТОВНО! Бувала в багатьох місцях, тому маю з чим порівняти. Кімнати просторі. В кожній з них двоспальне ліжко. Є кімнати з терасою, є з балкончиком. В деяких кімнатах є телевізор. Завжди свіжа постіль та рушники. Це все дуже зручно, бо не потрібно з собою брати цілий багаж. Є прекрасний дворик, де можна поставити машину, знову ж таки БЕЗКОШТОВНО. Ціни тут надзвичайно низькі, як для такої кількості послуг. При чому, після початку війни, вони навіть знизились, а якщо проживати більше 3 ночей, діють знижки. Я часто подорожую по справах і зупиняюсь тільки тут. Рекомендую Гостьовий Будинок "Осокорки", не пожалкуєте.”