Огляд каталогу
- 737 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 737 результатів
Перегляньте коктейлі в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 737 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 331,534 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає коктейлі в з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Смачна кава та какао, приємне обслуговування. Рекомендую”
“Кращий капучино, бриста напевно відьма))”
“Зайшов випадково і не пошкодував. Чебуреки свіжі, хрусткі, з соковитою начинкою. Тісто тонке та ніжне, а м’ясо дуже смачне. Обслуговування швидке й привітне, атмосфера затишна, а ціни приємні. Якщо любите справжні чебуреки, обов’язково завітайте сюди!”
“"Місце, куди хочеться приходити знову і знову. Швидке обслуговування, доступні ціни і справді якісна кухня. Рекомендую всім друзям!"”
“Ось уже 18 років минуло, як я переступила поріг цього клубу. Дуже вдячна Тамарі Михайлівні, багато чому вона мене навчила. Одразу після школи бігла до неї. Вона своїми силами та знаннями піднімала клуб із нуля.”
“Великий вибір офіційної техніки, професіональний підбір . Доставка. Рекомендую !!!”
“Шикарне місце з цікавими краєвидами. Дуже смачна кухня”
“Один із моїх найулюбленіших закладів Києва! Обожнюю суди повертатись за смачними стравами і ніжним паштетом, він просто ідеальний! Цього разу ми також замовили закуску Баклажан із запеченим перцем. Як основні страви були окрошка з лососем та курка масала на грилі. Весь наш обід був дуже смачний, ми залишились задоволені. Окрема вдячність персоналу, які завжди привітні і професіонали своєї справи, допоможуть з вибором страви. Кожен похід сюди це насолода, бо тут все чудово, від сніданків до десертів, і від лимонадів до коктейлів.”
“Добрий день. Дякуємо вашій команді за проведення весілля наших дітей. Все було чудово:страви гарні і смачні,офіціанти і весь персонал уважні і досвідчені.Гостям було зручно і просторо,тепло і затишно. Постійно непомітно велося прибирання приміщень. Окрема подяка офіціантам за поради по ходу свята.Вони встигали виконувати всі прохання гостей і швидко і непомітно обслуговувати. Страви були смачні:салати,закуски,основні страви.Чудові канапки на фуршетному столі-різні і смачні.Вразили чорні вареники з сомом,смак і подача.Ікра була красиво оформлена і смачна.Їжі було вдосталь,а що залишилося,було акуратно складене в бокси з собою. Дякуємо ще раз. До зустрічі.”
“Вчора святкувала своє день народження. Все дуже сподобалось: атмосфера, обслуговування і їжа. Все на висоті. Особливо було приємним привітання від закладу, вийшли під запальний танець з колонкою, конфеті, в подарунок: бокали. Це було неочікувано і дуже приємно. Обовʼязково повертатимемось і рекомендуватимемо. Бажаю закладу процвітання і вдячних клієнтів!”
“Снідали кілька разів. Смачно. Хумус в різних варіаціях - май лав) Перший раз нас поводили по закладу, включаючи другий поверх, який бронюють тільки для компаній і за передплатою, розказали історію. Було цікаво) Інтерʼєр мені дуже подобається, це місце з атмосферою. 2 літні веранди, одна виходить на вулицю, друга на задній двір. Кожна приємна по-своєму. Ціни норм, як на мене. Вопшем, хороше, смачне і атмосферне місце.”
“Прекрасна лайтова атмосфера з французьким вайбом. Все смачно і якісно. Доброзичлива і ввічлива офіціантка принесла напої та їжу дуже швидко, десь хвилин за 10. Мінусів не виявлено.”
“Единий файний бар з гарним пивом на ближчі 5км., пиво взагалі охмаоенк”
“Справжня кава за улюбленим рецептом і просмаженням, а десерти взагалі топ, особливо шоколадний тарт. Офіціантка дуже привітна, приємна”
“Найкраща кав'ярня на районі. Кава дуже якісна, хоча і недешева. Великий американо - справді великий, капучіно роблять з дивними малюнками. Стильні бариста, особливо дівчина з дредами. Поряд дерева, влітку приємно посидіти на вулиці.”
“Дуже люблю цей заклад, була у ньому вже не вперше. Тут неймовірно дружній та приємний персонал, що завжди готовий підказати у будь-якій ситуації, навіть не пов'язаній з саме цим закладом. Сюди можна прийти як самому, щоб попрацювати, відпочити, так і з невеликою компанією, місце з романтичною обстановкою, тож найкраще приходити вдвох. Книжки читати тут складно, бо світло трохи приглушене, що додає романтики цьому місцю.”
“Найкраща кавʼярня по вулиці Романа Ратушного. Тут одразу помітно що людина яка відкрила заклад шарить за каву, працівники точно знають як зробити якісно. Вибір в меню як для спального району дивує: багато цікавих пропозицій по їжі + дякую що робите бамбл та матча оранж. Єдине, я б виключила з меню опцію сік з пакету для бамбл або матча джус. Краще автоматично чавити свіжий апельсин. А так, все супер. Стафф приємний, ввічливий. Тут завжди є де сісти, свіжо влітку та привітливо.”
“Якісна вода,смачна кава та приємні працівники!”
“Займатись діджеінгом була моя мрія, я довго наважувалась і обирала школу, і підхід до навчання як в PRODJ SCHOOL мені зайшов на 100%. Дружня атмосфера, безкоштовне пробне заняття, індивідуальний підхід до учнів, знижки на обладнання. Моя вчитель Sony_nick розкрила мою любов до музики з нової сторони, та показала всі тонкощі цієї ніші. Я їй дуже вдячна. Також коли мені було цікаво що таке мастеринг, мені приділили час, та детально розповіли про цей процес. Рекомендую PRODJ SCHOOL, це місце куди хочеться повертатись знову і знову.”
“Шашлик з ошийку та овочі гриль просто супер, будемо брати ще!”
“Неймовірні враження, суперові емоції, смачні страви,неперевершена атмосфера! Якщо бажаєте отримати задоволення від смачної їжі та прекрасного обслуговування раджу відвідати цей заклад,який дарує неймовірні емоції. Окрема подяка провіднику Антону за чудове обслуговування! Прекрасної і смачної подорожі!”
“Все дуже смачно. Порції достойні та виконання на вищому рівні. Великий та різноманітний вибір пива. Були пріємно здивовані.”
“Провели гарно час. Бургер та цезар салат чудові. Напої добрі. Не дивлячись на те, що немає світла дуже добре працюєте та готуєте. Ще прийдемо своєю компанією”
“Таке класне місце зі смачною кавою, затишною атмосферою і чудовим обслуговуванням. Тут бариста дійсно стануть твоїми друзями і психологами!) Обожнюю, що тут багато зелені у вазонах і гарні свіжі квіти у вазах. А моя нова любов - це аромат закладу, який зʼявився нещодавно!”
“Ходжу не перший раз. Одразу почала робити нарощування. Відносилось, що перший, що другий раз ідеально. При тому, що у мене маленька пластина, а довжина нарощеного нігтя велика. Щодо іншого сервісу - я тут зникаю на 3-4 години. Ходжу до однієї майстрині. Розмовляєм про все. Бар-леді одного разу запропонувала коктейль, бо я не могла обрати - тепер мій улюблений. Бар-леді моя окрема любов. Перепитують по додатковим бажанням щодо напоїв рази 3 за процедуру (помічаю, що підходять до всіх). Я задоволена і ходжу кожного разу на Антоновича. А ось як виглядає нарощення за 20 днів носки і щоденних тренувань з собакою (останнє фото одразу після процедури):”
“Antwerpen — це маленький європейський портал прямо в центрі Києва, де ти ніби опиняєшся в старовинному бельгійському дворі з антикварними меблями, пивними кухлями і ламповим ретро-вайбом. Атмосфера просто вау: кожна деталь продумана до дрібниць, інтер’єр і двір захоплюють з першого погляду. Обслуговування на рівні — ввічливо, швидко й без зайвого. А кухня… о, кухня! Бургер з дорблю та трюфельним соусом — чиста гастролюбов, бельгійські ковбаски з фрі — те, що треба під келих крафтового пива, а фондан з базиліком — це новий рівень десертної насолоди. Тут їжа — не просто смачна, а з характером, а вечір — не просто вечеря, а повноцінний гастро-відпочинок у стилі старої Європи.”
“Надзвичайно смачно, приємні ціни та привітні працівники. Зручне розташування, можна буквально за 5-10 хвилин дійти до закладу і навіть взяти страви з собою додому)”
Wood You Like Bar — затишний коктейльний бар на Подолі, за адресою вул. Межигірська, 24 у Києві, куди легко зайти «на один» і залишитися надовше. Це місце в центрі міста з камерною атмосферою, де акцент зроблено на спілкуванні, настрої та якісних напоях.
“Все чудово! Спасибо большое за смачну їжу і прекрасне обслуговування!”
“Релаксація і відчуття після процедури з віником і далі ще масаж!!! Ооо, якщо хочете зняти стрес і звільнити голову від поіменного навантаження- це саме те що потрібно!!! Дякую вам за золоті руки. Ми з чоловіком із задоволенням станемо постійними клієнтами”