Огляд каталогу
- 737 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 737 результатів
Перегляньте коктейлі в у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 737 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 331,534 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає коктейлі в з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Затишна атмосфера, смачна кухня, спокійна музика на фоні. Рекомендую”
Ми — «Dubai Lounge Bar», атмосферний заклад в місті Ірпінь. Ми прагнемо створювати особливий настрій для відпочинку наших гостей. Спеціалізуємося на приготуванні димних кальянів та пропонуємо різноманітні коктейлі.
“Атмосферне місце з якісними кальянами та смачними коктейлями. Місце де можна круто провести час та відпочити. Стафф красені.”
“Дуже атмосферне місце. Смачні домашні страви, недороге смачне пиво. Гарна музика.”
“5 за різновид шаурм і за бажання створити щось нове. Просто звик до класичних шаурм”
“Гарне місце, смачна кухня, працює тільки тераса на вулиці.”
“Дуже сподобалась робота офіціанта) Молодий хлопчина, видно, що старається і переживає за результат! Молодець! Бургери смачні, але з яловичиною був холодний. Чудова знижка на пиво ввечері -50%. Хотілось би ще якісь супи, крім борщу. Атмосфера приємна. Меню ніде не знайшла, тому сфотографувала і викладаю) соцмереж також нема у закладу.”
“рідко лишаю відгуки,але смак страв здивував.Замовляла на доставку Борш,Цезар з креветками,гавайська піцца та млинці .Пакування дуже акуратне та сучасне.Не жаліють боксів та опрятно все виглядає.Порціі великі,що дуже порадувало.Порція борща дуже велика і ситна.До борщу дуже смачні пампушки щ часником і намазка з сала.Смак приголомшливий.Всі страви свіжі та смачні.Дуже рекомендую і тепер нарешті я знайшла доставку поруч яка буде достойною .Дякую вам !”
“Сподобалось. Смачна кава, є літній майданчик”
“Дівчатка завжди усміхнені, пояснять що в них та допоможуть обрати”
“Шановні власники, робітники та робітниці заміського клубу "Тернопільське сонце" ! Хочемо від усього серця подякувати вам за той час, що ми провели у вас! Посмішка, привітне вітання адміністраторів, їх щире бажання вирішити наші питання одразу стали чудовою візитною карткою. Стильний інтер'єр номеру, білосніжна постіль, щоденне ретельне прибирання дуже вразило. Неможливо передати захоплення від самої території.. Банкетки з білими скатертинами, ландшафт з різноманітними топіарі, відкритий акваріум та зручні гамаки- це все, і не тільки, додавало естетичного задоволення) Дуже смачна їжа, щедрість та різноманіття страв фуршету принесло фізичну насолоду) Велика подяка власникам, що змогли створити таке місце, де особлива атмосфера тепла і затишку, і всім працівникам, що сприяють цьому калориту! Бажаємо вам подальшого успіху і можливості радіти кожному дню, як написано: "Світло приємне, і сонце милує очі. Якщо людина живе багато років, то хай насолоджується всіма цими роками" (Екклезіаст 11:7-8)”
“Один із найкращих ресторанів Києва. Часто тут буваємо із сім'єю чи друзями. Прекрасна атмосфера, затишний літній майданчик, вишукана кухня, смачні десерти. Сервіс на дуже високому рівні. Однозначно рекомендую.”
“Хороша кава, є на вибір і купажований бленд і тільки арабіка)”
“Найкраща кавʼярня на Оболоні. Завжди чудова кава ☕️ та свіжі смаколики і чудові привітні бариста ⭐️”
“Нормальна вулична кав'ярня. Кольорові стільці піднімають настрій. Кава також досить непогана, як на подібного роду заклад”
“Дуже смачно та якісно! Всім раджу спробувати. Доставляють дуже швидко, навіть буває раніше, ніж зазначено. Всім раджу спробувати)))”
“Дуже хороше місце з захопливим краєвидом. Тут тихо, зручно, гарно. Ідеальне місце для важливих подій: як бізнес, так і урочистих.”
“Дуже неформальне місце. По суті об'єднує два заклади. Кислий Том і Ескобар. Якщо ви хочете звертанняґна "ви", сік чи колу для того, щоб запивати алкоголь, перекусити, комфортно посидіти, офіціантів, чистоти - то вам явно не сюди:) Натомість - це повністю "локал бар". Місце для своїх, невисокі ціни, смачні сауери, лайт атмосфера, в п'ятницю збираються дуже великі тусовки, тому краще приходити в суботу десь після 12-1 ночі. Тоді більш вільно. Обов'язково скуштувати: полунична горілка (більше на наливку схоже), сауери на віскі та на ромі. В цілому дуже атмосферно. 5 з 5.”
“Дуже часто ходжу сюди після школи. Все чудово:)”
“Найсмачніший шашлик що я куштував))”
“Готель зовні гарний і всередині акуратний. Персонал добре слідкує за чистотою. Тут створено належні умови для проведення семінарів, нарад. Є кілька таких кімнат на 6 поверсі. Ціни звичайно не з дешевих, але рівень повністю відповідає затраченим ресурсам.”
“Чудовий готель. Чисті, охайні номери, приємний персонал. Великий плюс , що можна зупинятись з тваринками. Навіть запропонували лежак і пелюшки”
“Повноцінний обід коштує 70 грн, смачно та затишно. Єдиний мінус - не дуже великий вибір страв.”
“Прекрасний заклад, який перевершив всі мої очікування! Оскільки живемо в Династії, вирішили відсвяткувати 2й День народження нашого сина саме в Новенькому. І я надзвичайно задоволена! Кухня, сервіс, персонал, атмосфера - все на рівні. Тепер ми будемо частими гостями закладу. Дякую за свято!”
“Чудове місце пообідати. Просторо, багато міста та зручна посадка. Інтер'єр трохи простенький, але мені подобається. Вибір блюд, їх якість приготування- на високому рівні. Дуже сподобався кебаб з "дичини' та і салат теж. Єдине що- компот був трохи слабуватий, люблю більш насичений фруктовий смак. Обслуговування сподобалось.”
“Дуже гарне місце! Смачна їжа, гарна подача , не дорого, чисто.”
“Дуже смачно, дуже люб'язні працівники, розташування теж супер: на терасі сидиш в оточенні зелені. Заклад, звичайно, досить новий, але сподіваюся, що так буде і надалі.”
“Дуже атмосферний і приємний заклад. Сирний суп неймовірно смачний. Кавова карта досить різноманітна і кава також чудова. Єдине, трохи задовго готують замовлення.”
“Чудова кава та смачні десерти, чудове місце погріти руки по дорозі)”
“Маємо традицію по вихідним їздити у різні заклади на сніданки. Цей заклад обрали уже вдруге, дуже смачні сніданки, великі порції! Чудова атмосфера. Столики знаходяться близько але зовсім не відчувається присутність людей, дуже затишно! Дякую за таку приємну атмосферу! Дуже хотіла скуштувати тут десерти, вибір великий, тому при другому візиті все таки замовила меренговий рулет, що чудово після сніданку, легкий, повітряний і смачний!”