Огляд каталогу
- 603 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 603 результатів
Перегляньте колектив у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 603 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 29,542 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає колектив з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Бориспіль, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Садок чудовий! Михайло пішов до Додо в 2 роки і ми дуже хвилювались, як він такий малесенький буде без нас, але завдяки нашим найкращим вихователям та няні для нього садочок став другим домом. Тут атмосфера повна доброти, турботи, дружби, терпіння, уваги, Діток виховують впевненими у собі, позитивними, дуже багато різних занять, вправ (моторика, мислення, фізичні активності та інше). Вихователі добрі, позитивні, активні, молоді. Цей садочок можу від щирого серця рекомендувати, наша дитина ходить з величезним задоволенням. Немає нічого такого, щоб хотілося виправити чи побажати додатково.”
“Дитина в захваті від Віти Олександрівни та Оксани Іванівни. Як і батьки.”
“Молодці! Чи займаєтесь доброю справою!”
“Дуже дякую крамниці,малому малюнку дуже подобається до вас приходити,товар якісний все подобається,рекомендую”
“Найкращий садок! Дуже гарний персонал, вихователі на вагу золота, гарне ставлення і відповідальне відношення до діток! Дуже Вам дякуємо!”
“Чудовий садок! Донька ходила ще до реконструкції, а зараз і поготів краще за багато приватних садів. Готують смачно, дитина постійно просила приготувати таке ж меню вдома. Вихователі працюють на найвищому рівні, на дитячі свята було ходити одне задоволення. Входи є з усіх фасадів так, що потоки дітей не перетинаються порівняно з будинком до реконструкції. Дуже сад сподобався, згадуємо з ніжністю та теплом три роки проведених тут”
“Робили замовлення з доставкою. Доставка приїхала вчасно, піца смачна! Все сподобалось! Буду рекомендувати друзям!”
“У цій школі навчалися мої діти. Чудова школа !!! Прекрасно підібраний педсостав. Спасибі директору і вчителям! Дуже шкода йти! За два роки навчання мої діти вільно говорять англійською мовою навіть між собою, коли їх ніхто не чує.”
“Чудовий садочок)) При переведенні в нього з іншого садочка була настроєна скептично, оскільки в попередньому не подобалось ані відношення до дітей, ані до батьків. Однак, в садочку 85 відразу відчулась людяність, професіоналізм вихователів. Особливо вдячна вихователю Лесі Василівні та няні Любов Миколаївні. Низько Вам вклоняюсь за Ваші старання, за те, як важко Ви працювали з дітками нашої групи, яких неймовірних результатів вони досягли, які прекрасні свята Ви для них влаштовували!!! Дуже сподіваюсь, що і в школі нам пощастить з такими прекрасними педагогами, як Ви. Велике Вам дякую за Вашу важку роботу!”
“Мене звати Лариса, я мамо дівчинки, яка 5 років тому перехворіла на рак крові ((Ми лікувались в Охматдиті і досі здаємо аналізи там). Хочу від щирого серця подякувати школу 164 за подарунки які вони відправили в Охматдит для діток під Новий рік. ви не уявляєте що радісно побачити найщасливіші обличчя своїх діток, що вони отримують такі дарунки. Низький Вам уклін!”
“Здрастуйте, хочу поділитися своїми враженнями про садок. Моя дитина ходила 1 рік, далі школа. Підготовка супер, англійська дуже хороший, індивідуальний підхід. Харчування на п'ятірочку по п'ятибальній ... це не перший наш садок так що порівняти є з чим, якщо потрібна дієта підлаштовуються під дитину. Дякую Олексію та Юлії, люди на своєму місці. Другого приведу туди.”
“Чудовий садочок! Донька закінчила цей садок і вже декілька років із теплом згадує вихователів, директора та поварів. Каже, що в садочку дуже смачно готують і шкода, що не можна ще походити в садок. Від себе хочу подякувати директору і всьому колективу - дякую вам за щасливі 5 років дитинства моєї донечки!”
“Приємні вихователі ... садок безкоштовний.”
“Школа прекрасна, дитячий майданчик прям у дворі, стадіон.Топовая їдальня і вчителя.”
“Хочу сказати , що такої групи як Метелик в цьому садку я ще не бачила ! Чудова група , вихователі за дітками гарно дивляться , займаються ! Вихователі там золоті люди ! Моя дитина із задоволенням ходить в ясла !”
“Що хочу сказати, магазин супер, ввічливі продавці, завжди зустрічають с посмішкою, купую кожен ранок каву, та класичний чізкейк, сьогодні вирішив взяти замість чізкейка, шоколадно-карамельне тістечко, дуже смачне, мені сподобалось, тепер буду брати і його теж до кави, магазин рекомендую!”
“Відвідуємо садочок третій рік, останній рік значно відчувається покращення.Оновлене збалансоване харчування, молодий,амбіційний , згуртований колектив. Територія -охайна та доглянута. Цікаве дозвілля для дітей.Дитина ходить в садочок з задоволенням.”
“Непоганий, як для державного садочку. Адекватне і приємне керівництво та персонал.”
“Почали працювати з Inta-ICS зовсім недавно. І пошкодували, що не зробили цього раніше. Хлопці розвантажили нас від спілкування з постачальником і оплатою товару. Все було чітко і швидко, що для нас вкрай важливо.”
“Прекрасний сад, чудові вихователі! Водимо двох дітей, перейшли із сусіднього саду. Були приємно здивовані з першої зустрічі із завідувачкою – настільки приємна та легка у спілкуванні жінка. Діти ходять із задоволенням. Будівля саду і матеріальна база, м'яко кажучи, застарілі, але це абсолютно не важливо в порівнянні з ставленням до дітей.”
“Вчилися в ній і я і мій тато багато років тому, чудова школа і вчителі.”
“«Умка Smart» школа і садочок майбутнього наших дітей, варто тільки зайти і Ваші діти не захочуть йти!”
“Я задоволена садочком: роботою педагогів та загальною атмосферою.”
“Мій син ходить у цей садочок. Дуже подобається.”