Огляд каталогу
- 603 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 603 результатів
Перегляньте колектив у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 603 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 29,542 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає колектив з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Бориспіль, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Часто агряца прибиральниці на npс школярів! Втрати від клонів не великий, але бос з другого удару кікнет. Якщо потрібна допомога, в медпункті гравця "медсестра" нет.Отхіліться можна актівіруваним вугіллям. Івент "школа" тривати 9-11 рівнів.”
“Дуже хороший дитячий садок моя донька там вчилася і була дуже задоволена”
“Затишний садок, привітні працівники. Дитина із задоволенням відвідує ❤️”
“Завжди є свої + та -. Десь гарніший фасад, або ремонт. Але коли твоя дитини залюбки біжить до садочку, бо там на неї чекає улюблена вихователька. Директор зустріне батьків з посмішкою. А психолог підтримає та вислухає батьків малечі. Ось це врази краще.”
“Нормальний, традиційний національний сад. Дуже добрі вихователі, які трепетно і з душею ставляться до дітей. Працює без будь-яких претензій із 7-30 до 19.”
“сад хороший. у нас цього навчального року чудові вихователі Наталія Степанівна та Юлія Вікторівна. з дітлахами займаються і найголовніше дітки з величезною радістю біжать до них вранці до саду. а це великий показник і порівняти є чим. дякую Ірині Григорівні за таких відповідальних та добрих співробітників.”
“Школа супер, особлива подяка бібліотекарю. Дякую що є такі приголомшливі люди на планеті, любимо.”
Стоматологія «Берегиня» розташована у Дарницькому районі Києва, на вул. Анни Ахматової, що зручно для мешканців Позняків та Осокорків. Це клініка, де роблять акцент на практичному, зрозумілому лікуванні та комфорті пацієнта під час візиту.
Студия красоты — сучасний салон краси. Тут надають манікюр, педикюр та доглядові та косметологічні процедури.
Психологічний центр «SOUL» працює у Софіївській Борщагівці на вул. Соборній, пропонуючи простір підтримки та розвитку для дітей і дорослих. Це місце, куди звертаються, коли потрібна професійна психологічна допомога, м’який супровід у складних життєвих обставинах або системна робота над емоційним станом.
“дуже класна школа !! особливо вчителька математики, Тамара Марченко !!!! шарить за bts))”
“Не гоните на школу. На то вона і середньозагальноосвітня. Не подобається? Ідіть в НТУУ КПІ. Той, хто хоче вчитися буде вчитися тут гарно.”
“У цій школі чудовий директор і дуже багато хороших вчителів!”
“Дуже хороший садочок , Мої Діти двоє ходили в цей садочок . Завідуюча компетентна в Своїй педагогічній роботі, до Свого Педагогічного Персоналу , до Батьків Вихованців .”
Салон із перукарськими, нейл- та косметологічними послугами. Відвідувачі відзначають привітний колектив і приємні ціни.
“Прийшли за рекомендацією лікаря. Лабораторія знаходиться всередині аптеки, невелика: реєстратура та маніпуляційна. На прийомі 1 людина (вона ж реєструє). Все дуже швидко, хвилин 10 на все пішло. Ціни вищі, ніж у Синьово.”
“Прекрасна сучасна школа! Прогресивні вчителі! Так тримати ;)”
“Працюю в гімназії майже рік, і мені дуже подобаються умови, цінності та підхід. Як на мене, то діти тут отримують якісну освіту, мають багато можливостей, а вчительки та вчителі завжди намагаються бути лояльними і розуміти особливості та потреби кожної дитини.”
“Хороші, добрі вчителі, все крім В.В Слюсар. Ромась Топчик, все класно”
“Минали лише рік, але залишилися лише теплі спогади. Якби не необхідність переведення в логопедичний дитячий садок, залишилися б до школи. Кирюша називав вихователів мамою. Це показник того, що він повністю довіряє та почувається, як удома. Групи великі: 22-26 осіб. Як??!?! Як нянечки та виховательки це витримують, для мене досі загадка. Щоранку та вечір - усміхнені обличчя і не тіні втоми. Неймовірні та круті професіонали. Однозначно, рекомендую і безмежно вдячна Надії Йосипівній, Катерині Олександрівній та Анастасії. Ви суперські. І звичайно ж кожна з вас заслуговує на пам'ятник. Дякую всім!”
“Учілса і вчуся вже у 8 класі! Школа хоч і старенька але харошая. На 1 поверсі зделал і ремонт і так будуть робити визде! Вчителям потрібно віддати належне.”
“Випустилась в 2015) Моїми вихователями були Тамара Дмитрівна та Тетяна Олексіївна. Сумно звісно, що така ситуація зараз. Надіюсь його відбудують”
“Про школу нічого не скажу, діти там не вчилися, але про садок тільки позитивні емоції. Затишні групи, де є все необхідне для повноцінного розвитку дітей. Персонал різний. На жаль, але не завжди у нас в цю сферу потрапляють люди, які дійсно хочуть працювати з дітьми. Але в цілому атмосфера хороша, тепло, затишно. Дітям подобалося.”
“Школа має хорошу і гнучку систему освіти. За рахунок того, що вчителі спілкуються з учнем, процес отримання знань стає цікавим і захоплюючим. Від щирого серця дякую всьому колективу школи за ті знання і вміння, які він вклав у мене. Окреме спасибі, Марії Іванівні Горлач.”
“Чудова школа!!! Сам там навчався і діти мої будуть тільки в цій школі навчатися!)”
“Ця клініка дуже хороша, обслуговування на 5 +, працювло самі професіонали, рекомендується всім її відвідати)”
“Був в музеї присвячений магнітної звукозапису. Було дуже цікаво, всім рекомендую сходити, і за одне дізнатися як, і на що писалися перші голоси космонавтів, і не тільки. Шкода що зараз інституція не спонсорується. І повільно вмирає як всі інші підприємства союзу.”