Огляд каталогу
- 38 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 38 результатів
Перегляньте кориця кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 38 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 8,586 відгуків та оцінок.
“Дуже класна кав'ярня, смачна кава, чудовий сервіс, дякую!”
“Кращий капучино, бриста напевно відьма))”
“Якісна кава і десерти. Зручні затишні місця для сидіння в приміщенні і на вулиці. Є WiFi і туалет. Чисто скрізь. Працюють приємні дівчата. Еспресо 30грн, десерти ~60грн. Не далеко русанівський канал і стадіон "Русанівець". Гарне місце для зустрічі з подругою чи для того, щоб посидіти за ноут-буком”
“Сподобалось. Смачна кава, є літній майданчик”
“Нарешті на теремках відкрилася кав'ярня зі смачною кавою! Ще у них кав'ярня на м. Либідська Люблю їх каву )”
“Хочу залишити щирий та позитивний відгук про Львівські круасани! Завжди неймовірно смачно, свіжа випічка, приємний аромат і затишна атмосфера. Круасани завжди пухкі, хрусткі та зроблені з любов’ю — кожен раз отримую справжнє задоволення. Окрема подяка касиру Іванні. Дуже привітна, уважна та усміхнена. Завжди допоможе з вибором і створює чудовий настрій з перших секунд. Такі працівники роблять заклад ще кращим!”
“Все круто, завжди беру тут каву. Приємно коли заходиш, а каву вже готують)”
“Сучасний дизайн інтерʼєру. Поруч з метро Мінська та Смарт Плаза. Загальний простір зонований на дві зони зі столиками , є пару столів на вулиці. Замовила велике латте з собою на банановому молоці - сподобалось , вартість 125 грн. Барвиста приємна дівчина і обізнана в напоях не лише в рамках меню закладу. Я хотіла поради стосовно чи замовити матчу так як хотіла щось що швидко мене пробудить, розказала про матчу багато цікавих фактів які я і не знала , вирішила випити її, і тут вона уточнює що якщо я не снідала ( це було в 09:50) то краще матчу не пити через що вона збільшить кислотність шлунку що може призвести до діареї або інших ускладнень ШКТ.”
“Кафе чудове, затишне, завжди смачна кава та тістечка. Особливо подобаються моті (японські пиріжечки із рисового тіста)”
“Одне з найулюбленіших місць на Позняках. Атмосферний зал, в літню пору є столики на вулиці, часто є сезонне меню. Круасани дійсно смачні. Найкраще місце щоб вийти з друзями чисто на каву, тому що поблизу нічого на противагу нема (або я погано шукала). Єдине хотілось би щоб лимонади були трошки насиченішими по смаку, та повернули безкоштовні сиропи до кави)”
Розташований на вулиці Антоновича 176 у Києві, «Сіннабон» — це місце, куди заходять за тим самим легендарним солодким ароматом кориці та щойно випеченої здоби. Формат закладу зручний для швидкого візиту по дорозі на роботу, прогулянки містом або «солодкого сніданку з собою».
“☕️Відмінна кава, смачні солодощі, затишна атмосфера. Завжди беру каву проходячи повз!”
“Дуже задоволена якістю кави, особливо АРАБІКА.Місце розташування дуже зручне, особливо для сімей з дітьми, що дозволяє насолодитися кавою, відпочити, а також забезпечити розваги для дітей. Обслуговування завжди привітне і швидке, навіть при черзі. Загалом, рекомендую завітати!”
“Неймовірно приємне місце! Атмосфера затишна, персонал привітний і уважний — відчувається щире бажання зробити перебування гостей комфортним. Круасани подаються швидко, все свіже та дуже смачне. Обов’язково повернемося ще й рекомендуємо всім, хто хоче смачно поїсти та гарно провести час.”
“Заклад має зручне розташування. Тепла, лампова атмосфера всередині. Приємне місце аби відпочити з кавою пару хвилин, та далі бігти по своїм справам. Завжди смачно. До воподоби: "Галицький" круасан - рекомендую! Це просто відрив!) Також, мушу відмітити привітний персонал, та швидке обслуговування. Дякую!)”
“Сьогодні така дівчинка чорненька миленька працює, з гарною посмішкою, хоч і в масці”
GRKY Espresso Bar — це затишний еспресо-бар у Києві, розташований на вулиці Симона Петлюри, 1 у Шевченківському районі, де зручно зупинитися на каву по дорозі у справах або під час прогулянки центром. Заклад фокусується на кавовій класики та швидких, смачних перекусах у форматі міської кав’ярні.
“Чудове місце. Прийнятні ціни. Хочеться ще сюди приходити”
“Дуже смачна кава та приємний обслуговуючий персонал!”
“Отлічний сервіс, смачна кава! Так тримати! Особлива подяка Наталії! Сама хожу і всім раджу!”
“Дуже смачне кави і приємний персонал. Заходжу туди кожен день. Всім раджу!”
“Приємна, маленька кав'ярня. Хороший бариста і кави смачний) Рекомендую)”
“Смачна кава! Капучіно і лате на смак як має бути. Дякую!”
“Дружний бариста, можна і заміж забирати;)”
“Смачна кава, приємний персонал! Процвітання та ввічливих клієнтів)”
“Смачні сіннабони, свіжі, солодкі, випечені - просто супер! Черга завжди є, але рухається швидко. Чай і латте гарні. Місця присісти є багато на фудкорті. Єдина мікронезручність - немає змоги розрахуватись карткою, може так співпало на цьому тижні.”
“Кавʼярня на Драйзера просто неймовірна.Варять смачнючу каву. Завжди раді гостям. Ви суппер. Так тримати!!!”
“Дуже смачні круасани з яблуком і корицею. Кава відмінна. Дякуємо!”