Огляд каталогу
- 90 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 90 результатів
Перегляньте кошика у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 90 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 24,280 відгуків та оцінок.
“Супер, чудовий канцелярський магазин”
“Є все що потрібно, навіть поштова нова пошта, мабуть єдиний в с. Триліси!”
“Розташування магазину зручне, магазин чистий. Ціни прийнятні.”
“Кращий магазин, класний продавець, завжди все чітко!”
“Затишний магазин, великий асортимент, смачна кава)”
“Хороший магазинчик. Приємні продавці.”
“Хороший та затишний магазин. Все потрібне є.”
“Добрий день. Хочу висловити велику вдячність спеціалістам за професійну допомогу та швидке вирішення нашого звернення та виконання замовлення. Крісло офісне відремонтовано! Додаю фото до і після!”
“Ordered from Spain. Super efficient, super fast response, amazing quality flowers. The recipient is very happy! Замовляла знаходячись у Іспанії. Перший раз. Дуже швидко відповіли і всі питання вирішили, квіти супер якості, дуже красивий букет. Отримувач задоволений неймовірно!”
“Фірмовий магазин молочних та кисломолочних виробів, що продає товари в основному власного виробництва. Загалом приємна атмосфера, у ній є щось радянське. Продавці адекватні, дуже точно відміряють за вагою. Дешеве (приблизно у 1,5 – 2 рази порівняно з конкурентами) та смачне морозиво, дуже раджу Еліт Лукавиця. Рекомендую!”
“Дуже затишна кав'ярня, з дуже смачною кавою, і дружелюбним баристом! Не пошкодував, що зайшов, і обов'язково повернуся!)”
“Повноцінний обід коштує 70 грн, смачно та затишно. Єдиний мінус - не дуже великий вибір страв.”
“Дуже дякуємо колективу ресторану в особі пана Олександра за організацію чудового банкету! Ми були в захваті від асортименту страв, усе було дуже смачно) Дуже вдячні за допомогу у виборі страв та комфортне перебування! Обслуговування на найвищому рівні, пані Марина була винятково люб'язна у спілкуванні з усіма гостями! Окремо хочемо відмітити велику територію закладу та затишний і дуже красивий зал, в якому комфортно було і дорослим, і малечі (також був доступний дитячий майданчик))) Ще раз дякуємо за чудове свято у стінах вашого закладу) з радістю повернемося ще)))”
“Магазин, де є все необхідне, щоб далеко від будинку не ходити”
“Маленький але з асортиментом магазинчик. Навіть піцу готують...за 10 хвилин.”
“Іноді з подругою та дітьми заходимо на каву, приємні баристи, смачно. Влітку люблю брати каву з морозивом)”
“Ми користувалися послугою кейтерінгу від закладу і були дуже задоволені . Було смачно , страви готувалися на вогні при нас і подавалися гарячими . Гарно засервірований стіл і дівчата офіціанти додали відчуття ресторану на виїзді . Дуже раджу . Ще раз дякуємо за прекрасний сервіс .”
“Класні про товари і супер своя випічка. Трошки питання до поставок свіжих овочів і фруктів, але не постійно”
“Гарна аптека та хороше обслуговування. Приємні фармацевти, допомагають з вибором. Дуже рекомендую”
“Консультант Альона та Марго дуже клієнтоорієнтовані. Велике Вам дякую. За 3 хв до закінчення робочого дня, незважаючи на втому яка була помітна на їх обличчі, знайшли сили та відпустили усю чергу, а також нас, які зайшли в останній момент та ще й знайшли і видали наше замовлення. Від людей для людей.”
“Хочю виразити велику подяку продавцю Ігнатенко Олександрі за допомогу у виборі тортика І те що була постійно на позетиві і вічливою. Вилике дякую за такий персонал❤️”
“Великий магазин, зручний під'їзд та парковка. Вибір і якість продукції на високому рівні”
“Купував тут багато чого, бо близько до дому і все є, чудово можуть проконсультувати щодо вибору, є приємні знижки та взагалі продукція офіційна, можна додатково взяти гарантії”
“Був в EVA щось потрібно знайти підійшов до консультанта допомогли дуже швидко Швидкий сервіс Всім рекомендую”
“Гарний маркет для покупок. Великий вибір та на днях стояв дорогий гелевий антисептик для рук у залі. За карантинні норми великий плюс. 5 зірок за зручність. Якби не було АТБ доводилося б закуплятися у Білій Церкві, а так, на дачу довозимо ще замерше морозиво з АТБ. Дякую за чудове розташування, приємні ціни та звісно, за привітний персонал.”