Огляд каталогу
- 94 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 97% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 94 результатів
Перегляньте краще пиво у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 94 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 52,509 відгуків та оцінок.
“Місце просто потрясне. Пиво дуже смачне, персонал відмінний, уважний і дуже люб‘язний. Раджу.”
“Классний Паб, Відпочинок супер. Дууууже смачне пиво. Та якісна музика! Дякую ♥️”
“Смачно відсвяткували день народження. Ребеця всих видів - дуже смачні. Потрібно зайти ще)”
“26 грудня 2024 р. святкували отримання донькою ступеня магістра. Заклад обрали за відгуками в Іnstagram. Столик бронювали на локації на вулиці Михайла Задніпровського. Атмосфера закладу дуже затишна, дійсно дозволяє добре відпочити. Щодо кальяну, не скажу, не практикуємо, тому і не брали. На сусідньому столику кальян замовили, але для "некурців" відверто скажу, нам це зовсім не заважало. Із страв замовили пад-тай з куркою та креветкою (380 грн.), бургер на сирній подушці (420 грн.), на десерт - наполеон (220 грн.) Коктейлі замовляли безалкогольні - цитрус (150 грн.) та лемонграсс-бузина (150 грн.) Дуже сподобався ягідний чай (180 грн.). Все, що подали відповідало світлинам в меню. Все дуже смакувало. Дякую шеф-кухарю та барвисті.Окремо відзначу роботу офіціантки, яка нас обслуговувала. Позитивна, гостинна, ввічлива. Завдяки їй настрій дійсно був створений святковий і маємо такі приємні спогади про цей день та милі новорічні даруночки.”
“Не дивлячись на короткий термін з часу появи на карті ресторанів Киева ресторану караоке Глазурь він вже став тим обьектом який вартий уваги. Всі складові , що дають характеристику ресторану ( інтерьер, обслуговування, кухня і т. п. ) на відмінно. Тут зможете не тільки насолодитись стравами кухонних майстрів а й чудово відпочити ,будучи учасником відпочинку разом з іншими клієнтами ресторану. Був тут не раз і що вразило -це особиста участь господарів в організації вашого відпочинку . Іх турбота і переживання за ВАС, за те щоб ВИ залишились задоволені часом який провели в ресторані . Спостерігав як окремо відпочивала компанія друзів, як окремо відпочивала сім’я , як відпочивали окремі кліенти.Мені сподобалось , а ВИ спробуйте !!!”
“Grill Pub Barbaris – це чудове місце для смачного та затишного відпочинку! Атмосфера дуже приємна, персонал уважний і доброзичливий. Особливо хочу відзначити салат з тунцем – він просто ідеальний! Свіжі овочі, ніжний тунець і смачна заправка роблять його справжнім гастрономічним задоволенням. Також дуже сподобалася сковорідка з куркою – соковите м’ясо, добре приправлене і подане з апетитними овочами, створює ідеальне поєднання смаків. Порції великі, а подача – на вищому рівні. Рекомендую всім, хто цінує якісну кухню, демократичні ціни та гарний сервіс! Обов’язково завітаю ще!”
“Місце моєї сили ,найсмачніша кухня, обслуговування на високому рівні.Офіціанти ввічливі,кухарі просто з золотими ручками-одним словом професіонали!!! Дякую смачно,затишно,дуже по-французьки❤️”
“Дякуємо за дитячий день народження все було дуже смачно”
“Дуже смачно і швидко. Єдине, щоб хотілось, то презентувати якось цікавіше страви. Декорувати трохи тарілку, наприклад, бальзамічним соусом. Правильна подача напоїв приємно здивувала та вразила. Дякую.”
“Чудовий заклад. Кальян супер. Трохи бідновате меню кухні як на мене, але тут я скуштував найсмачніший безалкогольний коктейль. І основне це сервіс - просто 5+, давно не бачив такого обслуговування . Офіціанти працюють як один слажений мехінізм, мені через 10 хвилин після замовлення принесли 3 блюда і напої три різних офіціанта на протязі 1 хвилини. Так тримати!!!!”
“Вже вдруге з друзями тут. Доступні ціни, смачні коктейлі, страви, пиво, все)))Приходьте сюди!))Столик потрібно бронювати.”
“Прекрасний асортимент, дуже багато вибору але дуже навіть смачного вибору. Сюди точно треба завітати дуже смачно та затишно”
“Чудове місце! Смачна кухня, помірні ціни та ввічливі офіціанти. Приємно бувати тут”
“Затишно, ціни супер, музика 10/10 (легке техно). Обслуговування швидке. Інтер'єр сподобався своїми тонами та живими рослинами.”
“Відпочивали з кумою та 2 дітьми 2р та 4р на басейні. Чудовий сервіс, діткам комфортний теплий басейн, безпечний простір довкола басейну, людей не багато в будні, різноманітне меню і помірні ціни. Також є дитячий майданчик з батутом. Дітки залишились довольні, мами теж. Обовʼязково приїдемо ще❤️”
“Акустика супер. Персонал супер. Гості одні з кращих.”
“Чудова атмосфера, теплий прийом, та дуже смачно готують))”
“Смачна їжа, широкий вибір страв, алкоголь не розглядав, оскільки я "малюк"”
“Все сподобалось. Тут атмосферно, є гарне недороге світле пиво. Рекомендую Карлсберг. Також друг брав Козел темне (приїхааши з Праги)..... Ееее. Замінили нам пиво на інше, не рахували. Респект, що не сперечалися. Але то не Козел. Закусони норм, але обидва рази приходили сюди з іншого пабу, вже ситі були. Інтер'єр пабний, подобається Людей небагато, і це в день Ліги Чемпіонів. Заходять іноземці з Аргентини, Франції. Обслуговують гарно. Питань не було Ходимемо ще, після першого походу ходив з іншим другом.”
“Завжди свіже пиво, достойний асортимент і привітні продавці. Діє накопичувальна система.”
“Кава смачна,привітний персонал. Тільки подача фільтр-кави в такій же чашці,що й капучіно не дуже відповідає цьому напою. У високій було б набагато атмосферніше.”
“Офіціанти приємні, пропонують новинки і можуть фото зробити) замовила салат з лососем і трюфелями і тар-тар з яловичини. Було смачно. Рекомендую. Присутня новорічна атмосфера, музика грає як фон, не голосно.”
“Рекомендую заклад!!! Дуже смачна їжа, привітливий персонал, сам по собі заклад дуже атмосферний, залюбки прийду ще!”
“Сама стара і колись єдина пивнуха в районі, з'явилася ще коли все навколо будувалось. Взимку можна було посидіти всередині, влітку столики на вулиці, чого немає у безлічі інших пивних навколо, бармени ведуть себе як друзі, а не підкреслено ввічливо, як дресирують в інших закладах”
“Хороший заклад, приємна атмосфера, все сподобалося! Рекомендую!”
“Широкий асортимент розливного пива та сухих закусок. Ціни на всі закуски вказані за 50грам.”
“Мені подобається ціни відносно низькі,локація не погана”
“Добре місце, смачно, швидко, не дорого, приємне обслуговування, є місце для машини.”
“Були в цьому клубі разом з чоловіком на річницю весілля. Залишились тільки позитивні емоції. Дівчата викладалися на 100% незважаючи на те що в залі були тільки ми) я так зрозуміла відвідувачів небуло через те що ми прийшли в середу”