Огляд каталогу
- 82 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 82 результатів
Перегляньте кращий паб у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 82 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 52,176 відгуків та оцінок.
“Смачна їжа. Єдине, що перед подачею гарбузового супу пюре питайте, ви додавати насіння ...”
“Місце просто потрясне. Пиво дуже смачне, персонал відмінний, уважний і дуже люб‘язний. Раджу.”
“Классний Паб, Відпочинок супер. Дууууже смачне пиво. Та якісна музика! Дякую ♥️”
“Смачно відсвяткували день народження. Ребеця всих видів - дуже смачні. Потрібно зайти ще)”
“26 грудня 2024 р. святкували отримання донькою ступеня магістра. Заклад обрали за відгуками в Іnstagram. Столик бронювали на локації на вулиці Михайла Задніпровського. Атмосфера закладу дуже затишна, дійсно дозволяє добре відпочити. Щодо кальяну, не скажу, не практикуємо, тому і не брали. На сусідньому столику кальян замовили, але для "некурців" відверто скажу, нам це зовсім не заважало. Із страв замовили пад-тай з куркою та креветкою (380 грн.), бургер на сирній подушці (420 грн.), на десерт - наполеон (220 грн.) Коктейлі замовляли безалкогольні - цитрус (150 грн.) та лемонграсс-бузина (150 грн.) Дуже сподобався ягідний чай (180 грн.). Все, що подали відповідало світлинам в меню. Все дуже смакувало. Дякую шеф-кухарю та барвисті.Окремо відзначу роботу офіціантки, яка нас обслуговувала. Позитивна, гостинна, ввічлива. Завдяки їй настрій дійсно був створений святковий і маємо такі приємні спогади про цей день та милі новорічні даруночки.”
“Grill Pub Barbaris – це чудове місце для смачного та затишного відпочинку! Атмосфера дуже приємна, персонал уважний і доброзичливий. Особливо хочу відзначити салат з тунцем – він просто ідеальний! Свіжі овочі, ніжний тунець і смачна заправка роблять його справжнім гастрономічним задоволенням. Також дуже сподобалася сковорідка з куркою – соковите м’ясо, добре приправлене і подане з апетитними овочами, створює ідеальне поєднання смаків. Порції великі, а подача – на вищому рівні. Рекомендую всім, хто цінує якісну кухню, демократичні ціни та гарний сервіс! Обов’язково завітаю ще!”
“Великий асортимент пива та закусок. Є окремий затишний зал щоб посидіти. Привітні продавці.”
“Вже вдруге з друзями тут. Доступні ціни, смачні коктейлі, страви, пиво, все)))Приходьте сюди!))Столик потрібно бронювати.”
“Прекрасний асортимент, дуже багато вибору але дуже навіть смачного вибору. Сюди точно треба завітати дуже смачно та затишно”
“Затишно, ціни супер, музика 10/10 (легке техно). Обслуговування швидке. Інтер'єр сподобався своїми тонами та живими рослинами.”
“Відпочивали з кумою та 2 дітьми 2р та 4р на басейні. Чудовий сервіс, діткам комфортний теплий басейн, безпечний простір довкола басейну, людей не багато в будні, різноманітне меню і помірні ціни. Також є дитячий майданчик з батутом. Дітки залишились довольні, мами теж. Обовʼязково приїдемо ще❤️”
“Щиро дякую всій команді ресторану KRAKOW за гостинність. 27.09.2025 святкували день народження, було гарно, затишно, смачно. Вікторії подяка за допомогу в організації свята.”
“Симпатичне місце для зустрічі: кава, чай, десерти, різні мідіі, ріслінг... Шкода, що кафе закрили.”
“Дуже гарний Hotel, працівники на рецептурі гарно говорять по англіскі, номера чисті прибрані, гостепреімно, на вході кава солодощі пригощайся стільки хочеш, мягкі дивани в приймальному холі, всюди паласи клірові доріжки кулери з водою, мабуть в кожному номері маленькі балкончики.”
“Смачна їжа, широкий вибір страв, алкоголь не розглядав, оскільки я "малюк"”
“Все сподобалось. Тут атмосферно, є гарне недороге світле пиво. Рекомендую Карлсберг. Також друг брав Козел темне (приїхааши з Праги)..... Ееее. Замінили нам пиво на інше, не рахували. Респект, що не сперечалися. Але то не Козел. Закусони норм, але обидва рази приходили сюди з іншого пабу, вже ситі були. Інтер'єр пабний, подобається Людей небагато, і це в день Ліги Чемпіонів. Заходять іноземці з Аргентини, Франції. Обслуговують гарно. Питань не було Ходимемо ще, після першого походу ходив з іншим другом.”
“Чудове обслуговування, поспішали, попросили швиденько поїсти і запропонувати щось щоб вкластися в 10 хвилин. Винесли тост, чай, тістечко , швидко і з розумінням.”
“Чудовий заклад, неймовірна атмосфера. Усе дуже добре. Дякую за допомогу для військових та ветеранів!!!”
“Завжди свіже пиво, достойний асортимент і привітні продавці. Діє накопичувальна система.”
“Офіціанти приємні, пропонують новинки і можуть фото зробити) замовила салат з лососем і трюфелями і тар-тар з яловичини. Було смачно. Рекомендую. Присутня новорічна атмосфера, музика грає як фон, не голосно.”
“Гарнй, комфортний паб, зручно розташований, для того щоб випити з друзями пива або горілочки. Є до пива і є закуски під міцненьке. Ціни середні.”
“Сама стара і колись єдина пивнуха в районі, з'явилася ще коли все навколо будувалось. Взимку можна було посидіти всередині, влітку столики на вулиці, чого немає у безлічі інших пивних навколо, бармени ведуть себе як друзі, а не підкреслено ввічливо, як дресирують в інших закладах”
“Хороший заклад, приємна атмосфера, все сподобалося! Рекомендую!”
“Заклад зі своїм стилем. Просто спробуйте і все зрозумієте.”
“Гарне місце, приймають кредитні картки для розрахунку.зручний графік роботи. Але темне пиво Джон Гашпар я б не радив. Воно було схоже на колу з алкоголем, з якої забрали цукор”
“Дуже подобається цей заклад. Завжди все швидко, якісно і смачно.”
“Я звичайно не знаю що таке напівпараметричний еквалайзер))))) Думаю, що раніше написаний відгук залишив нещодавно закінчив курси "звукорежа" чоловічок))) Особисто я ходжу в це караоке стабільно два роки! І ходитиму скільки вистачить сил пити і співати))) Це найкраще місце для відпочинку!!! Звук налаштовується індивідуально під кожен голос, ти дійсно почуваєшся зіркою!! Як на мене та думку моїх друзів, тут працюють професіонали!! Такої затишної атмосфери, оригінального інтер'єру, смачної кухні, а головне - привітного, щирого персоналу, ви не знайдете ні де! І це факт!! Я не хочу навіть експериментувати з іншими закладами, навіщо витрачати час на порожню???? Якщо у мене є "Місто"!!!!! Дякуємо керівництву та колективу за теплу атмосферу!!!!”
“Зайшли сюди вдень. Незважаючи на те, що не було наміру пити пиво, в меню найшли цікаві страви. Шкода що немає бізнес-ланчів, проте для такого закладу це не обов'язково. Офіціанти обслуговували швидко та чітко. Атмосфера сподобалась. Оригінально виглядають мотоцикли :-). Їжа смачна, чай справив приємне враження. Є можливість розрахуватись карткою.”