Огляд каталогу
- 409 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 409 результатів
Перегляньте кращі сири у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 409 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 160,940 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кращі сири з таких міст як Київ, Бровари, Софіївська Борщагівка, Ірпінь, Буча та інших міст.
“Таке відчуття що відгуки були залишені конкурентами, які конкурувати не можуть і мінусують)) я не пов'язаний ніяк з цим закладом, але замовляю їжу вже не вперше, різні страви, різні ресторани, можу сказати що смачна їжа, я пробував різні страви, в тому числі ті про які писали ці проплачені і їх власну-привозили дуже швидко.”
“Смачна піца доставки на жаль немає”
“Все відмінно, смачно нереально.”
“Шаурма дуже смачна! Нам сподобалась.”
“Дуже крута дівчина сьогодні зустріла нас. Молода, але обізнана в асортименті і позитивна до відвідувачів. Дякую, дуже приємно було відвідати ваш магазин. На жаль не поцікавилась, як звати. Є бажання повернутись.”
“Відмінний варіант типу "Магазин біля дому". Приємні продавці, які працюють вже не один рік. Асортимент товарів ні як в супермаркеті, свіжого м'яса ви не купите, але овочі до борщу чи супу є. Алкоголь в асортименті, ковбаси, сири, молоко, крупи і т.п. Особливо смачна риба до пива. Рекомендую.”
“Дуже смачно, ситно та витончено! Рекомендую!”
“Хороше обслуговування. Все чисто та приємно”
“Дуже смачна шаурма, погоджуся з коментарем нижче, найсмачніша на соломі У приміщенні чисто, тепло і є умивальник. Персонал приємний та товариський”
“добротна шаурма, видно що готували з душею”
“Беру піцу не вперше) Смачна, соковита, багато начинки і песель зацінив)”
“Продавець Олександр дуже ввічливий з клієнтами, говорить чистою українською!”
“Чудове місце для зустрічей та смачних десертів. В перший день відкриття спробувала мій топ- шоколадну запіканку і капучино! Є заїзд для мам з колясками, це дуже зручно. Приємний та затишний інтерьер і наостанок- дуже красиве графітті з корівкою!”
“Обслуговування чудове, персонал правильно підібраний, всі ввічливі.”
“Дуже люблю цей магазин багато різних товарів, і молочні і мясні, і супутніх товари , і по адекватним цінам, все добре, смачне, свіже ! Правда персонал буває трохи нервовий , але не всі, більшість контактувала з ввічливим персоналом і я враховую теперішню жахливу ситуацію, вони теж люди.”