Minimen і Perlina магазин дитячого ортопедичного взуття
“Тільки що були в магазині, обслуговування супер. Якість товару на висоті. Не перший рік купую взуття дитині”
Знайдено 10 результатів
“Тільки що були в магазині, обслуговування супер. Якість товару на висоті. Не перший рік купую взуття дитині”
“Вперше брала в інтернет-магазині зимові черевики. На жаль, довелося повернути т.к. не підійшли повнотою. Гроші запропонували повернути, але я залишила з для покупок. Потім я взяла кросівки і це було кохання. Дуже зручні, проходила в них усю весну, літо та осінь і навіть трохи взимку. Потім я взяла у вас зимові черевики дуже зручні як для людини, яка багато ходить. У магазині дуже сподобалося, дівчата консультанти були дуже привітні та допомогли з вибором.”
“Дякую, Продавцям - Консультантам ,в магазині взуття на вулиці Кириллівській! Придбавши білого кольору весняне взуття в березні 2021р, не зовсім була впевнена,що це правильний вибір перебуваючи в магазині! На сьогоднішній день проходивши, 2 неділі ,скажу з впевненістю ,Ваші рекомендації не були даремні,Я Задоволена вибором! Ви,Найкращі! Ще раз Щиро Дякую! Рекомендую магазин Ellarr ( Grand Style) на Кириллівській 152, в місті Києві. Я опублікувала в червні 2024 року ще одну фото тих самих білих туфлів і ось результат вони в хорошому стані без жодних пошкоджень. Вони ,як хороша Жінка чим більше років ,тим Кращі!!! І нагадують мені про те прекрасне життя, яке було до війни!!!”
“Дуже приємний персонал) хоч нічого і не обрала, але враження залишилось дуже приємне”
“Переїхали з Симиренка на Бульвар Кольцова, навпроти ринку "Дніпро". Гарне взуття. Зазвичай знаходиш те, що шукаєш.”
“Велике дякую за Ваш магазин. Я неодноразово купую у Вас взуття і щоразу залишаюся задоволеною покупкою. Успішного продажу та процвітання Вашому магазину!”
“Відмінний магазин! Купував тут взуття для себе — залишився дуже задоволений. Широкий вибір моделей, якісні матеріали, видно, що продукція добротна й надійна. Консультанти допомогли підібрати ідеальну пару — врахували мої побажання щодо зручності та стилю. Атмосфера в магазині приємна, все чисто й організовано. Ціни абсолютно виправдані для такого рівня якості. Тепер рекомендую цей магазин друзям і сам обов’язково повернуся ще за покупками. Дякую за хороший сервіс!”
“Продавці завжди ввічливі, допомагають підібрати потрібний розмір, пропонують різні моделі. І готові зробити знижки, що дуже приємно”