Огляд каталогу
- 450 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 95% З фото
Знайдено 450 результатів
Перегляньте купити кофе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 450 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 88,499 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає купити кофе з таких міст як Київ, Бровари, Вишгород, Ірпінь, Вишневе та інших міст.
“Дуже сподобалась кав‘ярня Неймовірно смачна кава Привітний та ввічливий персонал Підкажуть та порадят все для Вашого смаку Буду тепер частим гостем ) Бажаю процвітання та багато покупців”
“Дуже затишне місце, але щоб потрапити до нього треба попасти на територію житлового комплексу. В наявності є цікерки без цукру власного виробництва. Алкоголю немає”
“Дуже приемна дівчина,вічлива завжди з посмішкою. Каву робить смачну . Раджу....”
“Це місце- просто душа ❤️ Кава, сервіс, десерти, інтерʼєр - все на вищому рівні Після кожного візиту приємні емоції та бажання вертатися знов)”
“Дуже привітна бариста! Атмосфера просто супер, була тут вперше, але обовʼязково завітаю ще!”
“Кава неперевершена!Ароматна, смачна. Цікавий, симпатичний, справжній та гостинний бариста. Атмосферно )))Біля жодноі кав'ярні Вишгорода не бачила стільки відвідувачів.”
“Зручна крамниця з гарним асортиментом продуктів харчування та напоїв. Зручне розташування, але, нажаль, не дуже зручний, навіть, дещо небезпечний паркінг, розташований на самому перехресті”
“Чудовий магазин. Потрапляєш, наче у казку. Дуже романтично. Охайно. Святково.”
“Я заправляю машину тільки на Окко) Але це Окко найкраще Дівчата на кассі найкращі Дякую”
“Дуже приємна атмосфера, всередині працює кондиціонер.”
“Дуже гарне місце, завжди зустрічають зі словами «Добрий день», а проводжають «Доброго дня, заходьте ще». Бариста охайно одягнені, приємні люди, роблять дуже смачну каву, хоч ціни кусаються, але заради такої кави коштує зайти. Видно що власник вкладаємо всього себе сюди, кожен раз щось новеньке, різні акції. Все на хорошому рівні. Хочу відзначити хорошого хлопця з сережкою, видно що живе цією роботою, завжди ввічливий і робить хорошу каву. Об'язательно варто зайти! Не пошкодуєте”
“Постійно йдучи на роботу не міг пройти повз ) Все круто та смачно, дякую)”
“Дуже атмосферна кавʼярня і дууууже смачна кава!)”
“Найсмачніша кава ☕️ Дякую за швидкість, оперативність і ввічливість!”
“Хороше місце, доступні ціни на чай та каву (десерти - трохи дорожчі). Завжди приємне обслуговування. Єдиний мінус закладу - взимку досить холодно довго сидіти без верхнього одягу.”
“Дуже смачні смузі беру вже дуже довго є різновидність,десертики завжди свіжі та смачні,баристи дуже приємні я в захваті,рекомендую усім❤️”
“Затишне місце, особливо радує, що заклад пет-френдлі, для улюбленців є смаколики та мисочка з водою. Ціни лояльні, є багато позицій на будь-який смак, великий вибір літнього меню, також є сангрія. Товарний вид десертів радує око, а смаки неймовірні. Бариста дуже приємна, чудове обслуговування, допоможе з вибором. Куштувала в цьому закладі вишневий чизкейк — наполегливо рекомендую. Також брала з холодного меню какао з бананом. Великий плюс, що є натуральне какао без цукру. Кава також смачна, капучино був ніжним.”
“Супер все стало коли зʼявився новий керівник і працівники”
“Завітав сьогодні вперше - обслуговування на позитиві, затишна кав'ярня , новорічний вайб та привітливі бариста ,які підняли настрій. Смачний капучино та фільтр кава Раджу завітати✨”
“Прочитала відгуки, вирішила залишити свою думку щодо кав'ярні! Отже не знаю, що там кому не подобається але моя думка вже більше року не змінна! Я пью каву і це краща кав'ярня на п'ятачку, обслуговування на вищому рівні. Більше року мене обслуговує Віка і Саша і ніколи ніяких нарікань на якість обслуговування не було, завжди ввічливі, завжди чисто та затишно. Я ходжу туди з сином і інколи не 2 рази на день. Завдяки Вікторії в цьому році з'явився батут, і мені як мамі 15 хв попити кави в тиші і спокою -це блаженство))). Дитина зайнята, я щаслива. І ніколи не було в нас проблем в обслуговуванні або в спілкуванні! Син кожного разу коли ми ідемо на прогулянку каже "мама підемо до Віки?" Я з подругою і її дітьми завжди ходимо у цю кав'ярню пити каву, дітям розвага нам відпочинок. Давайте бути трішки добріше! ВІКА, САША дякую вам за смачну каву, креативність і гарний сервіс.”
“Ароматний "Амерікано" та смачні шоколадні "Брауні". Це кращий початок робочого дня.”
“Дуже смачна їжа та ситні порції. Місце в котре завжди приємно завітати”
“Смачна кава та демократичні ціни, приємний баріста привітає вас усмішкою)”
“Затишна кав'ярня, спокійна атмосфера, доброзичливий персонал. Відвідую кав'ярню з дня відкриття. Дуже смакує імбирний чай від власника)))”
“Доброго дня, хочу подякувати дівчатам. Чудове обслуговування, завжди посміхаються, завжди допоможуть обрати щось солоденьке, чи перекусити. Марина взагалі в сердечко. Дуже відповідально ставиться до своєї роботи, може підтримати розмову, пожартувати, підняти настрій. Дуже люблю саме цю кавʼярню через баристу Щодо відгука про те що хтось хотів прийти а було зачинено, я постійниця, яка приходить сюди на день по 4-5 разів, щей веду за собою знайомих і колег саме до Вас у кавʼярню і якщо в неї перерва — висить на дверях «перерва», те що потім їй починають розказувати «ой, я дуже довго чекав (ла)» говорить про те що вона дуже терпляча сама по собі особистість)) Тож керівництво я дуже прошу не реагувати і не псувати дівчатам настрій на весь день, через ці «недовідгуки». Я думала що вже пройшов час «гість завжди правий» в сфері обслуговування, а як виявляється ні, і стає таке враження начебто дівчата щось ще комусь винні через те що вони працюють баристою, і складається враження нібито керівництво це підтримує. Зверніть на це увагу будь ласка, дякую”
“Постійно буваю тут. Смачна кава, краща з усього що я брала на районі. Дуже привітний персонал, але сумно, що часто змінюється. З дитиною дуже комфортно. Ціни не низькі. Смачні сендвічі та випічка. Є туалет”
“Чудова затишна кав'ярня. Смачна кава, багато десертів. Є генератор. Привітні люди. Рекомендую!”
“Кіт! Великий пухнастий мейкун це найкрутіші фішка закладу !) Любить коли його гладять та частують пирогами) ціни помірні , є багато видів пирогів, можна поїсти в приміщенні чи на літній терасі, не зважаючи на що територіальнг закладах в центрі міста там, навіть на літній терасі відносно спокійно та тихо. Рекомендую як для сім'ї так і для зустрічі з друзями і другою половиною. Не рекомендовано для тих у кого є алергія на котів”
“Не високі ціни. Чудові вафлі власнооо виробництва.”
“Чудове місце для відпочинку після роботи, обслуговування топ. Але у вас весь час як ми приходим один офіціант на роботі, працювавши колись в закладах і знаю що це важко. Але вона все одно встигала. Їжа смачна у вас , мама шава топ, один раз прийшли за вашою шаурмою, а її не було, порадили козацький бургер. І що ви думаєте ?! Ми не пожалкували, це дуже смачно. Шо ти бомба, пиво також. А саме головне чому я прикріпив чек, це не дорого. В наш час дуже важко де можна відпочити за такі гроші”