Огляд каталогу
- 450 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 95% З фото
Знайдено 450 результатів
Перегляньте купити кофе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 450 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 88,499 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає купити кофе з таких міст як Київ, Бровари, Вишгород, Ірпінь, Вишневе та інших міст.
“Чудові працівники. Завжди замовляю каву з кольором «під настрій» баристи. І завжди - це красиво і смачно.”
“Найсмачніший молочний коктейль❤️ на лівому березі”
“Найкраща кава і чудовий сервіс. Бариста уважний до кожного клієнта. Була ситуація, коли тільки зайшов в заклад, а моя кава вже була готова. За секунду до мого візиту. Питаю: - як? Відповідь мене приємно вразила: - Я вас побачив ще здалеку. Ну це ж просто супер, коли до тебе такий сервіс) Рекомендую”
“Обідала сирниками в цій кав’ярні. Дуже сподобалось, смачна і ситна порція.”
“Смачні десерти, гарний літній майданчик з декількома локаціями, історичні артефакти в інтерʼєрі. Мій улюблений годинник та мапа Києва, яку я розглядаю коли чекаю своє замовлення”
“Едина смачна кав'ярня серед сірого мікрорайону. Дякую, що кожен ранок робите яскравішим. Всім раджу пити каву саме тут, смачна кава, гарне обслуговування та помірні ціни.”
“Затишна кавʼярня зі зручним розташування та приємним обслуговуванням. В меню є десерти, навіть паніні та моті:)”
“Дуже затишне місце! Брав капучино - залишився максимально задоволений.”
“відмінне кафе. класні працівники. окреме спасибі за пледи і пуфики. хороші ціни, навіть нижче ніж в інших закладах.”
“Дуже круте місце для відпочинку наодинці, в компанії чи з дитиною (мій випадок). Дякую, що є дитячий куточок!!! Мій син їде на своєму велобезі 1.5 км, щоб випити свою молочну пінку з сиропом та погратись. Йому 2.4 роки, а він вже обрав цей заклад для себе. Атмосфера приємна, дуже все стильно і зручно оформлено, місця достатньо, кава дуже смачна, а дівчата-баристи - просто супер”
“Найкрутіша кав'ярня у всьому районі! Діти дійсно стежать за якістю! Чисто та затишно! Особливо круто виглядає неонове серце! Десерти завжди свіжі, бариста привітні :) Від душі рекомендую!”
“Захожу постійно дуже смачно готують каву, приємна атмосфера та обслуговування!!!”
“Обожнюємо з чоловіком цю кав'ярню. Персонал привітний, приємний. Завжди все підкажуть, щось порадять. Любимо цей заклад.”
“Смачна кава для мам і смаколики для дітей”
“Я вражена! Смачна кава, великій вибір десертів, но більше вього сподобалися красани. Супер!”
“Крута кава все просто дуже смачно кава чарівна і район також супер обвий все біля метро Всім раджу відвідати це місце Всім яскравого настрою;)”
“Кава з душею! Ходжу в цю кавʼярню вже два роки. Відчувається, що тут люблять свою справу! Кожна чашка приготована з турботою, смак кави чудовий, а персонал завжди привітний та усміхнений. Приємно починати день у такій атмосфері!”
“Найсмачніша кава на всьому районі. Баристи вічливі, підказують, терпеливі, привітливі. Багато місць, де можна посидіти і одному, і в компанії. Літка топ, дуже затишна. Тут дуже люблять тваринок, є для них вкусняшки.”
“Обожнюю цю кав’ярню. Мої найулюбленіші дівчата баристи - це 99% успіху цього закладу❤️ 1% - найсмачніша кава в радіусі 1км”
“Дуже смачна кавуся та дисертики!! Неодноразово ще навідаюся в цей неймовірний автобус, я в захваті! Дуже приємні баристи, неймовірна атмосфера, одним словом, ВАУ!”
“Найулюбленіша кав’ярня, куди йдеш не просто випити кави чи поїсти, а де панує атмосфера, ніби ти зайшов у гості до старого друга. Тут завжди радісно, привітно й затишно. Юля і Юля – справжні чарівниці гарного настрою, які завжди зустрічають з посмішкою та щирістю. А якщо вам пощастить зустріти власника кафе, він теж обов'язково побажає гарного дня. Кава тут неймовірно смачна, а затишок робить кожен візит особливим. Баристи Маша і Катя створюють справжню магію на каві. Update 2025: Заклад “1900” зачаровує увагою до деталей! Навіть через філіжанку кави знаходять спосіб поділитися почуттями – це справді говорить про любов до гостей. І це взаємне. Катя, балуєш!”
“Дивовижний смачну каву, дуже приємна атмосфера. Найкращі бариста які професіоналки своєї справи. Буду приходити знову і знову”
“Відмінне місце, щоб відпочити і перекусити. Приємна атмосфера, привітний і уважний персонал. В меню досить великий вибір напоїв і десертів. Рекомендую відвідати.”
“пані зі Львова вивезти можна, а от Львів із пані… переїхали до Києва — нове житло і я не мала навіть в чому спекти чоловікові пляцок. поруч з хатою є Епіцентр, пішла туди за братванкою. заходжу всередину і, уявіть собі, там моя улюблена «Львівська майстерня шоколаду»! це просто подарунок долі! ніколи ще в Епіцентрах не бачила заклади цієї мережі. придбала, що планувала, і сиджу кавую та насолоджуюсь файними смаколиками. тепер буду поспішати додому, пекти свій фірмовий сирник. вгадайте, який?”
“Чесно? Кавʼярня, яка готує каву смачніше, ніж усі розпіарені кавʼярні в центрі. Найсмачніший еспресо тонік? У вас. Приємні бариста, з якими можна потеревенити, які зорієнтують і порадять. Люблю до вас повертатися і приводити друзів, які теж оцінюють смак і погоджуються, що у вас класно. Дякую. (o^^o)”
“Були перший раз сьогодні. Спробували кофе і десерти - сподобалось. Брали Наполеон у стаканчиках і профітролі - смачні. Здивувало, що можна і сніданки замовити, піццу, так як думала, що це кав'ярня з десертами. Є алкоголь в наявності. Чисті зали і уборна.”
“Дуже смачні круасани- одні з найнайсмачніших в Україні! Шикарна начинка з червоною рибою. Є гарний вибір крафтових солодощів та декоративного посуду на подарунок на різну суму.”
“Чудове та затишне місце) дуже смачна кава, а обидва баріста такі милі і люб'язні, що хочеться ще повернутись)))”
“Смачнюща кава та хороший персонал)”
“Бариста дуже старається , зварив дуже смачну магічну каву”