Огляд каталогу
- 450 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 95% З фото
Знайдено 450 результатів
Перегляньте купити кофе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 450 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 88,499 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає купити кофе з таких міст як Київ, Бровари, Вишгород, Ірпінь, Вишневе та інших міст.
“сьогодні брала каву, все смачно, мила і привітна бариста”
“Чудова атмосфера, особливо рослини. До речі, їх можна тут придбати. Сподобався коктейль Безіл смеш і баклажани з дорблю. А ще тут раді відвідувачам з собакою, за що окреме велике дякую”
“Улюблене місце на районі) Можна обрати гарне вино, сири, хамон та крафтове пиво додому!)Завжди з посмішкою заходжу до ребят, можна просто в закладі залишитись і випити вина з тапасами) А ще була дуже крута дегустація нещодавно!(сподіваюсь, що будуть ще) успіхів і тримаю кулачки за вас!❤️”
“Їжа, дуже смачна! Сніданки просто топчік, за таку ціну велика порція, все свіженьке. Лєтнічєк просто кайф, можу сказати що ця локація просто відкриття цього літа. Дівчатка офіціантки привітливі і дуже приємні”
“Все чудово, все надзвичайно смачно. Але розчарована тим, що вже не будуть пекти булки з маком… це були найсмачніші булки, я тому і ходила в цей заклад на каву…”
“Таке класне місце зі смачною кавою, затишною атмосферою і чудовим обслуговуванням. Тут бариста дійсно стануть твоїми друзями і психологами!) Обожнюю, що тут багато зелені у вазонах і гарні свіжі квіти у вазах. А моя нова любов - це аромат закладу, який зʼявився нещодавно!”
“Класне місце з дууже смачною кавою! Затишна атмосфера, привітний персонал!”
“Приємне кафе із гранти сервісом і гарним вибором до кави/чаю. Сніданки цілий день, але "комплектація" недуже багата.”
“Вітаю! Смачне лате, капучіно і дитяче какао. Окрема любов-то макарунс. Куштували з динею і малиною, вишня/шоколад і полуничний/ з чимось ( не пам'ятаю). Звісно, все суб'єктивно. Єдине, більше року війна, а в кав'ярні звучала російська естрада. Не дуже приємно. Не знаю, чи радіо, чи в записі, але факт. Але рекомедую спробувати. І звісно, приємне обслуговування)”
“Ідеальне місце для зупинки! Не тільки кава, а і персонал зранку заряджає позитивом)) трішки здивували деякі коменти, щодо мене в якості продукту не виникає ніяких сумніві! Нарешті з'явилось місце, завдяки якому можно зекономити час на сніданок. Дякую вам!!!)”
“Чудова мережа закладів! Привітний персонал, великий вибір власної кондитерки, справжня арабіка. Єдиний стиль інтер'єру по всій мережі. Є coffee2go. Рекомендую!”
“Смачна кава, але дуже раджу всім тутешній гарячий шоколад бо він неймовірний.”
“Чудове місце. Власник та офіціанти дуже привітні та позитивні, кава дуже смачна, також можна взяти до кави щось смачненьке солодке чи бутерброд з круасаном та м'ясом.”
“Непогана кав'ярня, гарний бариста, майстер своєї справи, інтер'єр не найкращій, підлога у дирках, але приємних моментів більше, біля кожного столу стоїть ваза з квітами, шкіряні дивани, вибір кави великий, ціни середні по Києву, рекомендую до відвідування”
“Заїхала о 8-й ранку в суботу в цей район, і навіть не чекала, в цей час, випити пристойну каву, але коли я спробувала ще й мафін, це щось).”
“Найкраща кавʼярня на Оболоні. Завжди чудова кава ☕️ та свіжі смаколики і чудові привітні бариста ⭐️”
“смачна кава і дуже приємний персонал)”
“Лате смачний, персонал привітний, диванчики зручні Влітку можна розташуватися на вулиці”
“Улюблене місце сімейних посиденьок: завжди доброзичливе обслуговування, ароматна і смачна кава і ніжна якась. Перед роботою забігти на філіжанку і привітатися з хлопцями – саме воно. Дітки наші теж люблять відвідувати цю кав'ярню. Рекомендую!”
“Нормальна вулична кав'ярня. Кольорові стільці піднімають настрій. Кава також досить непогана, як на подібного роду заклад”
“Супер кофейня! Коли вимикали світло буда змога працювати та заряджати гаджети. Дуже смачна кава. Бариста профі!”
“Відвідую кафе "На підвіконні" кілька років.Затишно,приємно там знаходитись.Золоті руки господині творять чудові витвори кулінарного мистецтва.Все дуже смачне та свіже.Завжди беру додаткову порцію смаколиків додому-адже хочеться подовжити відчуття щастя.Ввічливий персонал,багато постійних відвідувачів.Молоді батьки приходять з малечею,бо там є де дітям погратися.Молодь полюбляє сидіти на підвіконні з гаджетами чи з книгами,які,до речі,можна взяти для просмотру на полиці-адже це волонтерське кафе-книгарня. Рекомендую,залишитесь задоволеними!”
“Спеціально приїжджаємо сюди з Позняків, щоб насолодитися найсмачнішою кавою на Лівому березі. Рекомендую спробувати усі авторські версії напою. Насолода!”
“Заклад з приємною атмосферою , бариста завжди з посмішкою зустрічає та готує реально смачну каву. В залі все чистеньке та охайне. Папуга веселий та красивий, так сказати «ізюмінка» закладу. Рекомендую.”
“Чудова запашна кава! Помірна ціна!”
“Дуже смачний торт " Солона карамель"!!!!”
“Улюблена кава з усіх кав'ярень навколо і смачнющі бельгійські вафлі))”
“Чудова кав'ярня) Дуже вічливі та усміхнені баристи, приємне обслуговування та атмосфера.”
“Сьогодні з самого ранку о 7.00 я не пила каву,а чекала поки розставлять стільчики. Ви з якої години працюєте?З 7.00.....! Шановні керівники попрацюйте х вашими баристами”
“Захований серед двориків заклад, що здатен наповнити своєю атмосферою навіть в найпохмуріші дні. Смачна кава, завжди привітні люди. Але найкраще тут - вишневий пиріг, напевне, найсмачніший на весь Київ.”