Огляд каталогу
- 879 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 879 результатів
Перегляньте купити речі у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 879 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 76,906 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає купити речі з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
“Терміново всі за знижками. Арбер це не просто бренд, це команда професіоналів”
“Завжди приємні і уважні продавці та консультанти! Дуже приємно відвідувати ваш магазин! А ще якість одягу завжди дуже радує.”
“Купили собі кутовий в цьому магазині диван Dallas. Відмінно обслужили, ввічливо проконсультували. Диван якісний, це видно одразу, приємна ціна для такого дивана, крім того дуже надає впевненості гарантія 3 роки. А, й отримали у подарунок подушечку, дрібничка, але приємно)”
“Давно є покупцями, років три. Якістю задоволені-взуття зносити нереально, причому перемо в пральній машині.Продавці приємні та уважні. Хотілося б побільше взуття на мам. khomenkogallina”
“Дякую Котярі за оперативність!) Замовив чохол, оплатив і через два дні забрав)! Успіхів у Вашій справі!”
“Купувала світловидбивні наліпки "кажани" доньці на куртку. Веселий малюнок, легко кріпляться за допомогою праски, гарно блищать. Собі візьму "шахи".”
“Все супер що замовив те й пройшло по датам доставки все супер дуже вдячний”
“Купували чоловікові осінній бомпер. Чудові продавщині, які швидко зорієнтували з вибором і з розміром. Приємна атмосфера в магазині і ввічливий приємний персонал. Залишилися задоволені своєю покупкою.”
“Неодноразово замовляв через сайт - все супер. А з відкриттям "шоу-рум" - можна приміряти, перевірити та випробувати товар. Всім раджу, найкращий сервіс)”
“Чудовий магазин вічливий персонал, доступні ціни))) рекомендую всім”
“Замовляла футболку і накидку з батисту, отримала швидко, гарно упаковано і приємний бонус-маленька вівця! Якість чудова! Батист гарно захищає від спеки і дуже прикрашає! Накидка легка, як крила, чудова з сарафаном і топом! Прекрасна футболка, комбінована з батистом, гарно з брюками і спідницею! Отримую велике задоволення!!! Українському бренду "Зерно" бажаю сил, наснаги і процвітання!”
“Вчора завітала у ваш магазин та була приємно вражена якістю обслуговування дівчат Любʼязно запропонували залишити важкі пакунки ,щоб не заважали ходити по магазину та якісно проконсультувати Особливо хочу виділити Поліну ,дякую їй”
“Чудовий магазин спортивного одягу для гірськолижного сезону Термо білизна лижні костюми дитячі костюми ! Рекомендую ! Заходьте не пожалкуєте ) Купила термокнстюм та лижну куртку,дуже круто, ціна та якість топ !”
“Замовили комплект постільної білизни "Малюк" для сина. Дуже задоволені покупкою. Порадувало не лише якість та гарний вид товару, а й приємне обслуговування, швидка доставка. Інтернет-магазин став приємною знахідкою цього року. Думаю замовлятимемо у них дитячий одяг постійно. Гарний вибір та досить демократичні ціни.”
“Прекрасна якість товару, високопрофесійне консультування, доброзичливе ставлення і довершений сервіс. Рекомендую!”
“Привітний персонал, талановиті майстри, професійний підхід до клієнта, чудове місце для перетворення! Завжди приходжу сюди за красою та раджу своїм друзям. Мій стиліст Анна”
“Дуже приємні консультанти. Також сподобалося, що вони чесно радять, чи підходить одяг, а не намагаються просто продати.”
“Дякую за вашу роботу! Дуже сподобалось обслуговування, і поміч продавчині у виборі подарунку! Речі якісні, дитина носить з задоволенням! Дякую, буду звертається до вас ще!”
“Гарний шопінг, ввічливі консультанти, все підібрано за бажанням та нічого навʼязливого, рекомендую”
“Купувала пальто, котре відносилось один осінньо-весняний сезон та не рідко користувалась з утепленням і взимку, задоволена якістю і тим, як добре воно виглядає на наступний холодний період. Придивляюсь ще до одної з позицій верхнього одягу)) Процвітання вам та клієнтів.”
“Відмінний магазин одягу. Дизайнери великі молодці. Класичні глибокі кольори. Цікавий крій. Розміри одягу європейські, а чи не китайські. Тому сміливо можна брати xs-s, якщо у вас розмір 40-42. Трикотажна тканина відмінної якості. Добре гасає. Купую вже 2 роки і всі вироби виглядають добре та актуально за рахунок ідеального крою. Дякую вам.”
“Дякую за оперативність і ціни . Оператори молодці , працюють на совість.”
“Ввічливий продавець, швидко зв'язалися, доставка зайняла до двох тижнів. Поки що всім задоволена. Саме головне, можна оформити оплату частинами. Кухню збирали самі, але всі частини були в наявності, інструкція, в принципі нічого важкого. Продавця рекомендую.”
“Купляв піддувальні дверцята і жаростійку фарбу. Самі приємні враження від спілкування з магазином і менеджером Ярославом. Толкова консультація по телефону, офіс і склад поруч. Все показали, росказали, пішли разом на склад, дозволили повибирати дверцята з усіх, які є на складі. Все добре, так як і має бути.”
“Дуже вдячний за співпрацю з постачання та брендування спецодягу для нашої компанії . З повагою команда NovaHata.ua”
“Хлопці МОЛОДЦІ! Вміють не лише показати товар, а й прислухатися до побажання клієнта, що в наш час буває дуже рідко! Онуки із задоволенням носять речі цього бренду))) Всіляко рекомендую!”
“Наш досвід із цим дитячим садком був неймовірно позитивним! Адміністрація та чудовий персонал створює теплу, доброзичливу атмосферу, де діти почуваються комфортно і щасливо. Вихователі професійні, уважні до кожної дитини, з індивідуальним підходом до її потреб. Особливо вражає басейн прямо в будівлі садка — це справжній бонус! Приміщення садка затишні, сучасні й чисті. Ми дуже задоволені вибором і впевнені, що наша дитина отримує найкращий старт для свого розвитку!”
“Відкрито по вихідних днях. Дуже зручно.”
“Я дуже радий, що Superdry прийшла до Києва через Ultra Group. Суперякісний одяг. Сучасні магазини. Супер розпродаж (був там 02 січня). Три магазини розташовані в Lavina Mall, Ocean Plaza та ЦУМ (Центральний Універсальний Молл). Фото для цього огляду зроблено в Ocean Plaza.”
“Чергове замовлення в Gepur, і знову в захваті! Якість, сервіс – все на висоті. Особливо подобається, як ретельно пакують покупки!❤️”