Огляд каталогу
- 345 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 345 результатів
Перегляньте кухарі кафе у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 345 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 141,984 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає кухарі кафе з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Бориспіль, Крюківщина та інших міст.
Гриль-бар BeerLoga у Вишневому — це затишний заклад з різноманітним меню та смачними стравами. Ресторан є чудовим місцем для святкування родинних свят. Офіціанти тут приємні та ввічливі, створюючи гарний настрій та забезпечуючи класне обслуговування.
“Обідаємо тут з колегами по пару раз на тиждень. Комплексний обід трохи дорожчий, ніж у конкурентів - 150 грн (проте це все-одно дешевше і корисніше, ніж те ж МакМеню). Їжа смачна, порції нормальні. Персонал привітний. Рекомендую.”
“СУПЕР!!! ВСЕ сподобалося, кухня смачна, все свіже, зроблено з душею, як мама наготувала Бармен Андрій, молодець, і пісні нам крутив, і все встигав, все спокійно і класно!!! Зал світлий, просторо, приємно святкувати в такій обстановці Іменини дитині 1 рік відсвяткували на 100 відсотків і ВСІ гості задоволені інтер'єром і смачно їжею!!!”
“Смачна їжа! Дійсно грузинський смак. Правильний шашлик, правильні хінкалі) Дуже хотіли повечеряти нарешті в цьому ресторані, але не встигали до закриття кухні. У нас прийняли замовлення по телефону і ми все встигли) Дякуємо.”
“Заклад дуже сподобався, дуже смачна кухня, шашлик соковитий і його варто замовити і зкуштуватм. Атмосфера дуже сподобалась свою невумушеністю. Якщо будете в Глевісі і треба гарно провести час з друзями, рекомендую. Обслуговуючий персонал дуже привітний і чемний. Можна замовити окремий зал з гарним інтер'єром”
“Обідали в даному місці. Є комплексні обіди. Сподобалося все і всім. Великі порції та привітливий персонал.”
“Найкращі роли, які ми їли за останні багато років, дуже смачні і якісні. Однозначно рекомендую!”
“Люблю відвідувати електрон на вихідних! Чудове місце, привітний персонал, а їхнє нове меню просто неймовірне ❤️❤️❤️”
“Навіть не думайте брати більше однієї ЦІЛОЇ ПОРЦІЇ, бо вас звідти будуть бульдозером тягнути! Ціни класні, за 118 грн наївся так, що ледве встав, але приходити треба раніше, тоді більше вибір)”
“Гарне місце у центрі Подолу, для того, щоб придбати свіжого м'яса, готову продукцію та перекусити смачною та зрозумілою їжею. А першу чергу, це гарний магазин, хоча місцева гостинність варта візиту і на суп!”
“Прекрасний ресторан Дуже гарний сервіс, привітливий персонал, який допомагає вирішити питання підбору меню, прикрашання залу тощо Смачні страви, хороший вибір в меню, гарна подача та відмінна кухня Прекрасне обслуговування та клієнтоорієнтваність, приємні ціни. В залі дуже гарне оздоблення та інтерʼєр, музика. Під час пошуку підходящого ресторану після “Barocco” інші варіанти навіть не розглядали. Однозначно рекомендую для гарного проведення часу”
“Дуже хороша офіціант - привітна та рекомендує. Загалом цікаве місце. Є «другий поверх», тераса.”
“Ідеально! Смачна кава, арабіка. Милий інтер'єр. І обов'язково пораджу круасани, я фанат цієї випічки, пробую скрізь, поки, на жаль, в Україні знайти такі, як у Відні чи Парижі, вдалося тільки в Paul, але в La Petite France вони дуже близько до мого ідеалу, ходжу тепер тільки сюди!”
“Дуже гарний, затишний заклад зі смачною кухнею)”
“Приємне місце і найголовніше - смачна їжа! Якщо хочеться раки - то тільки Raki Club. Дивно читати відгуки, де ставлять 1, 2 зірки, за нібито те, що у когось «пил у голові», і меню російською! Як на мене - найголовніше для ресторану це «смак», а все інше можна виправити))) Рекомендую цей заклад, так як куштувала їх страви, а не лише «читала меню»!!!!!”
“Хочу поділитись особистим враженням від Мілкави. Я та моя дружина буваємо тут доволі часто. Це кафе - справжня перлинка в нашому районі. Тут готують неперевершену запашну каву на рівні Takava, Idealist, One Love Espresso Bar (поціновувачи точно будуть задоволені!), пропонують смачненки десерти та їжу (хоч справжньою родзинкою, на мій погляд, є все ж такі кава). Тут затишна атмосфера, цікавий інтер'єр з великою кількістью рослин, негучна приємна музика. Тут чудові працівники, які стараються, щоб ми, гості, були максимально задоволені. Пробачте їх, якщо Вам не посміхнулися, вони теж люди, буває зіпсований настрій або втома. Зазвичай вони дуже-дуже привітні та раді Вам, з ранку і до пізнього вечора, в робочі дні та вихідні :) Сподіваюсь цей заклад сподобається Вам так, як він подобається нам!”
“Поряд з роботою, смакота нереальна. Купляв пару разів торт на день народження - всі були у захваті! Однозначно рекомендую!”
“Дуже приємний грузинський ресторан Lari. Все подали свіже та смачне. Досить приємні ціни.”
“Дуже затишний, чистий заклад, смачна кухня, приємне обслуговування!”
“В нас прям все зійшлося: їжа, місце, сервіс. Було ну прям дуже смачно! Ми брали каре з ягня, грузинський салат і хачапурі. Хачапурі правильне: хрустка скоринка, багато сиру. Порції здорові, можна брати одну на двох. Ціни адекватні. Офіціант був дуже уважним, проявив чудовий сервіс. Місце красиве! Ми сиділи над озером і насолоджувались його красою, особливу романтику додавав захід сонця.”
“Дуже часто буваю тут, завжди приємно бачити, як люди святкують важливі моменти свого життя) Тут навіть можна організувати пропозицію коханій людині. Атмосфера дуже тепла, персонал ввічливі та швидко реагують. Раджу спробувати салати, з креветками — це щось неймовірне! І взагалі, кухня тут на висоті, все дуже смачно. Якщо хочете провести час у затишному місці з чудовою атмосферою — вам сюди! Окреме дякую, за парк, видно пророблено багато роботи, краса!”
“Вперше завітала до цього китайського ресторану — і залишилась у повному захваті! Дуже затишна атмосфера, смачна кухня та привітний, уважний персонал. Видно, що команда щиро старається для гостей. Хочу також відзначити, що невеликі затримки по кухні або неможливість приготувати деякі страви трапляються лише через відключення світла, і це абсолютно не впливає на якість обслуговування. Навпаки — хлопці та дівчата працюють дуже професійно, роблять усе можливе, щоб гості залишались задоволені. Дякую ресторану та персоналу за теплий прийом! Обов’язково повернуся ще ❤️✨”
“Заклад мені сподобався, дуже затишний і приємний. Велика територія, можна обрати столик на закритій терасі або в основному залі. Також є ігрова кімната для дітей, і це неймовірно круто. Меню доволі велике, гарний вибір страв і напоїв. Ось тільки десертів мало, морозиво, пару тортів і сирники. Обслуговування швидке і стримане, нічого лишнього і навʼязливого. Їжа була смачною, всі інгредієнти свіжі. Єдине в салаті Цезар було забагато сухарів, але то вже особисті вподобання. Ціни вище середнього.”
“Були у закладі 30.05.2025! Оновлене японське меню неімовірно смачне. Суші в Києві подібні я не куштувала. Гьоза дуже смачно. Ціни за високу якість дуже приємні. А ще само місце - озера, парк. Рекомендую!”
“Все сподобалося, чудовий, затишний заклад. Якісне і чемне обслуговування. Святкували день народження доньки, з майстер-класом для діточок, їм було цікаво і смачно. Кухня теж нам подобається, шашлик, піца, перші страви, та асортимент з дитячого меню. І дуже смачний торт, теж замовляли на день народження.”
“РЕКОМЕНДУЮ! Тримали в телефонному режимі в курсі подій з приводу стану обробки замовлення. Кожна замовлена страва була смачною, свіжою, гарячою, надійно запакованою в гарну тару, яку можна спокійно виставляти на святковий стіл (соковий шашлик, смачний соус до нього, меганіжний люля-кебаб з курочкою (особисто для мене був відкриттям), соковиті печериці, запечена скумбрія, гарячі хачапурі). Стіл був шикарним, смачним та красивим, за що величезне ДЯКУЮ! Щодо доставки: в центр міста доставили вчасною та..... особливо, бо мені вперше доставив замовлення статний гарний водій, одягнений в сорочку з брюками, на красивій чистій машині. Як бонус від душі привітав зі святом теплими словами. Це було більше ніж замовлення. Дякую всій Вашій команді, Ви молодчинки!!! Успіхів Вам!!! P.S. Фото я не встигла зробити, бо вклали все швидко)))”
“дуже люблю це місце, атмосфера супер, персонал теж дуже привітливий, їду приносять швидка та дуже смачно, інтерʼєр супер❤️”
“Так приємно було, що нарешті в цьому районі відкрилось класне місце з дуже смачним пивом. Широкий вибір пива, смачна кухня (крильця просто супер), привітний персонал. Дуже подобається це місце. Плюс вони розширились і з'явились кальяни, що дуже тішить”
“Святкували хрестини в цьому кафе . Зал гарно оформлений ,нічого зайвого . Стіл гарно оформлений , вистачало місця для танців . Є окремий стол для музичного супроводу . Туалетна кімната простора ,чиста . Стіл ломився від різноманіття страв . Дуже все смачно було . Алкогольні напої подавали холодними . Уважна та ввічлива жіночка - офіціант . Була чудова атмосфера святкування .”