Огляд каталогу
- 48 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 48 результатів
Перегляньте ланчів у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 48 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 35,896 відгуків та оцінок.
“Дуже гарне кафе. Смачно та затишно!”
“Дуже смачно і ситно! Подобається, що різноманітне меню і вчасна доставка! Дякую!”
“Улюблений заклад на Осокорках: - смачна кава; - найкращі десертики: - бомбезні сніданки; - душевний персонал. Це місце саме з душею, в кожній клітині котрого ця душа відчувається. Тут дуже цінують відвідувачів, прислухаються до їх побажань, допрацьовують меню, часто додають нові страви і десерти. Це місце, котре з кожним місяцем стає тільки краще, а персонал завжди позитивний - мені завжди приємно поспілкуватися з ними, і це сильно вирізняє ресторацію К2 з інших закладів. Піду більше і скажу, що, в цілому Києві, мабуть, немає місця, де мені приємніше б було пити каву!”
“Мій улюблений мусафір. Саме тут перекуштував все меню. Ні до чого, ніколи не було скарг. Вирішив залишити відгук, сьогодні саме ради цього і забігли скуштувати страви. Після роботи. Замовили мерджмек, чебуреки, салат мʼясний (дуже смачна страва) і манти з ядовичиною. Все було чудово і смачно. Фото додам.”
“Святкували День народження. Дуууже атмосферне місце. Шикарний краєвид. Обслуговування на вищому рівні! Дякую дуже директору Дмитру за організацію на вищому рівні і адекватну вартість!”
“Сама смачна кава у місті саме тут. А ще божественний імбирний чай”
“Гарне місце, смачна кухня, працює тільки тераса на вулиці.”
“Дуже смачна їжа, гарний краєвид, класний сервіс”
“Дуже круте місце. Порції великі. Офіціанти ввічливі. Взяли зарядний блок для телефону- 30 хв безкоштовно. Ціни середні, 2 страви на 2х з чаєм близько 500 грн- і це супер!”
“Дуже приємні дівчата. Врахували всі наші побажання. Все було смачно і дуже ситно. Дякуємо.”
“Сама смачна кава в Білогородці.”
“Смачна кухня, уважні офіціанти, свіже пиво... Все, що потрібно для затишку...”
“Затишна атмосфера, смачна кухня, неймовірно приємне обслуговування від Дарʼї зробив наше перебування в закладі дуже комфортним та святковим! У день народження чоловіка нам зробили приємний сюрприз - принесли тортик зі свічкою ! Мило і затишно, дуже рекомендуємо ♥️”
“Вперше тут спробували роли.Залишилися МЕГА-задоволені!!!! Суші сет "Незламний"-це просто величезна порція і смачнющі роли!!! Дуже класний сервіс! Окрема подяка кур'єру(доставив швидко і був дуже доброзичливий) Дякуємо Вам! Будемо рекомендувати друзям!!!”
“Кримська атмосфера. Все вуглеводне і соковите, боляче фігурі, але приємно серцю”
“Супер місце. Постійно ходимо з чоловіком. Привітні до дітей. "Чемодан" став нашим улюбленим місцем :)”
“Періодично захожу щоб попити кави. Дуже смачно, раджу!”
“Люблю це місце перш за все за обладнаний кави і приємне, ввічливе обслуговування, обстановка хоч і скромна, але зі смаком. Загалом, від себе можу порекомендувати, суперская кав'ярня!”
“Я дуже часто заходжу в цей заклад, і кожен раз хочеться знову там побувати. Дуже приємна атмосфера, завжди привітні працівники та смачна кава. І тут роблять найсмачніші вафлі, які я тільки куштувала! Рекомендую всім серцем!”
“Давно з дружиною приїздимо в зоопарк і кожен раз я дивився на цей заклад, бо тут неймовірно пахло шашликом, але кожен раз я не наважувався сюди зайти. Ось все таки спробували шашлик, картоплю з салом на мангалі, грибочки й інше. Так,не варто очікувати рівня закладів Клопотенка, але найголовніше що тут реально смачно і є якась автентика студентських років. Можливо трохи бракує солі в соусі до шашлику, але це можна виправити самостійно. Шашлик дуже зайшов. Коротше, буду тепер сюди тягнути дружину після зоопарку) Дякую вам!”
“Ще одна локація Пузатих хат, де життерадістні помаранчеві диванчики не встояли у нерівній боротьбі з новою, практичною торфяно-болотною обивкою. Ну тут хоч, на відміну від ПХ на першій лінії Глобусу, це частково компенсується оглядовими вікнами. Плюс є кілька різностильових зон і нема темних масивних перегородок.”
“Замовляв салат за 330грн, порція дуже велика та все смачне. Розташовується вкінці фудкорту на другому поверсі. Зазвичай тут не людно, тому готують досить швидко. Рекомендую!”
“Святкували весілля і жодного разу не пожалкували що обрали Конунг) все смачно, офіціанти ввічливі та компетентні, ми отримали тільки задоволення і позитивні емоції)”
“Місце де відчуваєш себе комфортно , бо оточений увагою та приємними усмішками Смачна піцца і крутезні люди, які там працюють”
“Гуляючи з дитиною, вирішила випити кави. Обійшла кілька закладів, нікуди не змогла заїхати з коляскою. Підійшла до цього кафе, що недавно відкрилося, задумалася як зайти - вийшла привітна бармен Наталя, яка побачила мене через вітрину, запросила зайти через двері спортклубу Малібу. Я легко заїхала, приміщення невелике, але дуже затишне, працює кондиціонер, є літній майданчик із м'якими кріслами-грушами. Великий вибір кавових напоїв, сиропів, є бебичино з безлактозного молока, випічка, близько 5 видів хот-догів, паніні. Я зазвичай беру капучино та хот-доги. Кава дуже смачна, є моя улюблена арабіка. Хот Доги теж супер. Ціни демократичні. Дуже ввічливі бармени та приємна атмосфера, іноді грає музика. Часто бувають мами з дітьми у візках та на маленьких велосипедиках. Донька у захваті від цього місця. Загалом чудове кафе!”
“Ми хочемо подякувати нашому неймовірному хореографу, Анастасії. Ми не просто вивчили рухи танцю, а навчили відчувати впершу чергу один одного. Заняття проходили просто прекрасно, в чудовій дружній атмосфері, ми не заучували «2 кроки вправо, один вліво» а навчились чути ритм, емоційність музики, і саме це стало запорукою нашого ідеального весільного танцю, я не зрозумію наречених які кажуть що хвилювались перед танцем , в нас такого точно не було, ми навчились розуміти одне одного з першого погляду, і помахом руки, тому якщо хтось в пошуках хореографа, ми зі 100000% впевненістю можемо рекомендувати “renaissance- elite””
“Шашлик і кебаб були смачні і соковиті, раджу спробувати”
“Якісно працюють і якісний матеріал!”
“Кафе на 9-му поверсі при готелі. Не дорого, невелике меню, але є все, щоб ситно поїсти. Дуже гарний панорамний вид.”