Огляд каталогу
- 114 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 114 результатів
Перегляньте ліцей educator у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 114 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 2,250 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає ліцей educator з таких міст як Київ, Боярка, Ірпінь, Вишневе, Бориспіль та інших міст.
“підкажіть, будь ласка, чи можна вступити після закінчення 9 класу”
“Затишна територія. Розширена програма. Додаткові можливості для дітей: і танці, і шахи, і карате... і багато ще чого. Дякую адміністрації ліцею Столиця.”
“Найкращий навчальний заклад для юнаків та їхнього виховання! Проте відколи почалися ці приколи з гендерною рівністю і почали набирати дівчат, ліцей втратив свою колишню значимість як чисто чоловіча школа. А так взагалі рекомендую чудові командири, викладачі, але до ЗНО потрібно на додаткові заняття ходити.”
“Чудовий колектив однодумців, учні мають бажання вчитись”
“Чудовий ліцей, донька завершила 9 клас, навчання цікаве особливо по профільних предметах. Плануємо вступати до Мистецького коледжу.”
“Вчила в Ліцеї чеську мову з пані Радкою і хочу зазначити, що були дуже класні заняття і справді ефективні! Сама викладачка – носій мови з багаторічним досвідом викладання чеської у Києві. З нею мені було комфортно, зрозуміло, а головне-я дійшла рівня В2 всього за 4 місяці занять. Раджу кожному піти на "чеський проект", хто хоче мати якісну підготовку та вступити до Чехії до хорошого університету.”
“У ліцеї син вчиться вже сьомий місяць і дуже задоволений. Вчителі чудові, обстановка доброзичлива! Вимоги до навчання високі і це радує. Класи невеликі, тому вчитель може приділити час кожному учневі. Якщо дитина пропустила тему або не зрозумів матеріал, завжди пояснять в індивідуальному порядку і допоможуть. До того ж у кожного класу є тьютор, який завжди проконтролює, підкаже, порадить і взагалі вирішить будь-яку ситуацію, яка виникне. Свята відзначаються дуже весело, в теплу пору року їздять на екскурсії. Так що якщо ви хочете, щоб ваша дитина отримала високий рівень знань в доброзичливій, комфортною і творчій атмосфері - тоді вам сюди. Мене, як батька, влаштовує абсолютно все. Шкодую тільки про одне - що не перейшли в цей ліцей раніше!”
“Гарне місце. Хороші професіонали. Дбайте про дітей.”
“Чудова школа! Дітям дуже подобається там навчатись. Високий академічний рівень + дуже доброзичливий підхід до учнів.”
“Школа гарна. Дуже добра вчителька фрнцузької мови.І всі інші вчитилі із стажем і можуть навчити.”
“Працюю в ліцеї вже багато років. Хочу сказати, що мені дуже приємно працювати з людьми, які дбають про дітей, бо школа створена саме для них, а всі працівники мають піклуватися про їхні інтереси та потреби. Вся команда ліцею під керівництвом директора дбає про постійний розвиток дітей та ліцею загалом, постійно займається самоосвітою та саморозвитком. Стосовно нового директора, можу сказати, що людина на своєму місці! Компетентний, уважний, обізнаний, до нього завжди можна звернутися за порадою. Він є справжнім професіоналом, іде в ногу з часом, не дає порожніх обіцянок, дотримується свого слова. До батьків, дітей, вчителів відноситься з повагою та розумінням і у відповідь має таке ж гарне відношення та повагу!”
“Чудовий колектив, оновлена локація і найтепліша атмосфера!”
“Дочка вчиться в школі Kids Studio другий рік. Любимо школу за професіоналізм, людські якості засновників школи. Хорошу команду педагогів. Систему цінностей, на якій базується навчання. Бажання розвиватися, експериментувати, покращувати процес навчання. Теорію Говарда Гарднера в основі навчання. Навчання в ігровій формі, англійська та ІТ-навчання. Проектну роботу. Прогулянки в будь-яку погоду. Програму «Росток».”
“Тільки почала навчання тут! Пишу зі шкільного комп'ютера, й уже за мить цей відгук висвітиться — техніка нова та якісна, як і технології навчання. Це прекрасно. Неймовірно. В УГЛ свято щодня!”
“Дуже вдячна коллективу ліцею, а особисто нашій улюбленій вчитильці Ларисі Валеріївні за навчання, турботу та підтримку! Дочка закінчує 4й класс. Старший син теж закінчив ліцей і дуже тепло відгукується про вчителів та директора ліцею. Молодшу теж отправимо сюди обов"язково))”
“Чудове місце для навчання. Чудові вчителі, прекрасні діти. Я горда тим, що моій дитини пощастило вступити до ліцею.”
“Сучасна та прогресивна школа, з творчим підходом та високими стандартами освіти! Головне, що дитина задоволенна!”
“Школа, де директор і викладачі ставляться з душею до дітей. Дуже задоволена що перевела дитину сюди, за півроку підтягнули всі пропущені знання за 6-8 клас з математики. Дочка тепер біжить з ранку в "Перспективи")”
“Нова хороша школа де навчається мій син”
“Класна школа, гарні спогади залишились...”