Огляд каталогу
- 2,963 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 80% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 2963 результатів
Перегляньте модно у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,963 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 289,340 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає модно з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Софіївська Борщагівка, Бориспіль та інших міст.
Майстер Манікюру Наталі (приватний) — салон краси. Пропонує манікюр та стриманий сервіс без зайвих обіцянок.
“Купили дуже гарну зумню куртку, точніше не зумню, а єврозиму! Вибір великий.Рекомендую”
“Доброго дня! Сподобалося обслуговування, та наявність товару. Дуже чемні дівчата, гарно консультують та пропонують за моїми бажаннями. Дуже вам вдячна!!! Всім раджу цей магазин, все дуже суперово!!!!!!”
“Приємний магазин. Працівники ввічливі та професійні. Пропонували асортимент, підбирали розмір, колір, Придбала декілька речей. Дуже задоволена.”
“Магазин супер! Персонал привітний, великий асортимент. Задоволені на всі 100%”
“чудовий магазин. Люблю вже понад 5 років. Але речі почали шити на велике зростання. Раніше можна було спокійно купити 34,36 розмір і все сидить ідеально. Зараз міряєш талію на стегнах, що має бути по коліно або трохи вище, майже в підлогу.”
“Був у цьому ТРЦ в Марафоні вперше , дуже сподобався персонал , ввічливі і одразу видно що професіонали своєї справи . По асортименту достатньо . Купив собі кросівки і залишився задоволений”
“Коктейлі на мільйон, привітний персонал, якісна музика - чудове і смачне місце, щоб провести вечір.”
“Чудова консультації та допомога з вибором костюму. Привітній ввічливий персонал з яким комфортно спілкуватись та запитувати допомоги чи поради. Дуже порадували підказки від старшого стиліста з приводу ґудзиків, які застібати, які залишити, як носиться піджак трійка і ще дуже багато корисних порад)”
“Діти знають свою справу, завжди допоможуть і ніколи не залишать так би мовити в біді (особисто перевірено на собі!). Так речі дорогі, але вони того варті, тим більше що дуже часто проводяться різноманітні акції і можна отримати непогану знижку. Для тих, хто давно і всерйоз займається бігом, дуже рекомендую. Сервіс та якість товарів на 12 з 12. Дякую що ви є!!!!”
“Цей бренд став одним із моїх найулюбленіших. Мені подобається в ньому все і моделі, і якість, і форма (лекала). Завжди спадає на думку приказка: "Польцеві - все личить!" Знаючи свій розмір, можу брати річ, що сподобалася, не міряючи. У цього бренду є один "маленький" недолік - не "маленька" ціна, але воно того варте!”
“Все чудово в цьому магазині)))! Дякую за обслуговування)!”
“Купувала речі 24.03.2024 і 10.04.2024р в ТРЦ Республіка,дуже сподобалось обслуговування продавця-консультанта Вероніки привітлива дівчина і підібрала все гарно для мене.Дуже дякую!Задоволена покупкою”
“Хочу висловити свою подяку Яні, вона дуже гарно розуміється у своїй справі, прихожу вже до неї не перший раз і вона завжди знає, що мені підібрати, завжди усміхнена і дуже ввічлива. Хочеться завжди повертатися до такого продавця☺️”
“Чудове обслуговування, неймовірний вибір, нажаль у мене було дуже мало часу, но незважаючи на це мені допомогли обрати і модель і розмір, я дуже задоволена. Наступного разу буду планувати свою поїздку щоб ну точно пів дня залишилось на відвідування і примірки!!!”
“Однозначно можу рекомендувати цей сайт (магазин). Приємні ціни, досить великий вибір двоколісних роверів. Головне, кваліфіковані продавці-консультанти ! Окремо відзначу фахівця Віталія, швидко та професійно підібрав необхідний велосипед для дитини.”
“Зайшов подивитися речі. Консультант Вікторія ненав’язливо та професійно допомогла обрати те, що мені було потрібно. Дуже приємна та компетентна дівчина. Дякую за якісний сервіс!”
“Все чудово. Окрема вдячність продавцю - пані Мирославі”
“Неодноразово купувала через інстаграм цього магазину. Завжди швидко відповідали і надсилали вчасно. І от нарешті зайшла в гості. Цікавий асортимент, багато базових речей, великий вибір теплих речей. Обрала собі светер і сорочку. І ще момент - випила у них смачної кави, бо в приміщенні магазинує є кавий корнер, що є плюсом під час чи після шопінгу.”
“Дуже привітливиї персонал. Допомогають з підбіром речей. Я задоволений відвідання магазину.”
“Замовляли куртку демисезонну, сподобалась якість , ціна відповідає якості. Сіла куртка - як на нього зшита. Дякую консультантам ,які з терпінням віднеслись до нашого замовлення та все швидко та якісно відпрацювали!”
“Терміново всі за знижками. Арбер це не просто бренд, це команда професіоналів”
“Чудові консультанти: почули мої побажання і підібрали джинси саме такі, які я хотіла. Великий асортимент. Рекомендую.”
“Цей бренд став одним із моїх найулюбленіших. Мені подобається в ньому все і моделі, і якість, і форма (лекала). Завжди спадає на думку приказка: "Польцеві - все личить!" Знаючи свій розмір, можу брати річ, що сподобалася, не міряючи. У цього бренду є один "маленький" недолік - не "маленька" ціна, але воно того варте!”
“чудовий магазин. Люблю вже понад 5 років. Але речі почали шити на велике зростання. Раніше можна було спокійно купити 34,36 розмір і все сидить ідеально. Зараз міряєш талію на стегнах, що має бути по коліно або трохи вище, майже в підлогу.”
“Завжди приємні і уважні продавці та консультанти! Дуже приємно відвідувати ваш магазин! А ще якість одягу завжди дуже радує.”
“Я залишилася дуже задоволена сервісом) Мені робили укладку і макіяж. Запропонували кілька варіантів, запитали що би я хотіла підкреслити. Майстри працювали одночасно і домовилися одне щ одним - професіоналізм на найвищому рівні :) Дуже приємна атмосфера у салоні, максимально доброзичливий персонал - мені навіть допомогли знайти найближче відділення НП і піднести валізку туди :) Найбільше мені сподобалося те, що у новому чарівному образі я була Я. Мені зберегли природні кучері, розкрили їх потенціал та надали обʼєму, але вони були мої, природні. Макіяж теж був вечірній але дуже вишуканий, невимушений. Найкращий образ який у мене був :) Рекомендую :)”
“Це найкраща школа танців та вокалу у Києві. Ідеальні умови, ремонт, обладнання, персонал!”
“Дякую Котярі за оперативність!) Замовив чохол, оплатив і через два дні забрав)! Успіхів у Вашій справі!”
“Купувала світловидбивні наліпки "кажани" доньці на куртку. Веселий малюнок, легко кріпляться за допомогою праски, гарно блищать. Собі візьму "шахи".”