Огляд каталогу
- 345 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 345 результатів
Перегляньте молоко у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 345 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 70,409 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає молоко з таких міст як Київ, Бровари, Ірпінь, Вишгород, Петропавлівська Борщагівка та інших міст.
“Ну що сказати всі йдуть вперед і ця кав‘ярня не вийняток, чудовий сервіс і що найголовніше смачні напої які завжди в тренді, тому коли хочу щось смачне, то точно іду до них”
“Все круто, завжди беру тут каву. Приємно коли заходиш, а каву вже готують)”
“Сучасний дизайн інтерʼєру. Поруч з метро Мінська та Смарт Плаза. Загальний простір зонований на дві зони зі столиками , є пару столів на вулиці. Замовила велике латте з собою на банановому молоці - сподобалось , вартість 125 грн. Барвиста приємна дівчина і обізнана в напоях не лише в рамках меню закладу. Я хотіла поради стосовно чи замовити матчу так як хотіла щось що швидко мене пробудить, розказала про матчу багато цікавих фактів які я і не знала , вирішила випити її, і тут вона уточнює що якщо я не снідала ( це було в 09:50) то краще матчу не пити через що вона збільшить кислотність шлунку що може призвести до діареї або інших ускладнень ШКТ.”
“Гарне обслуговування офіціантами українською мовою! Смачна кава! Затишно!”
“Ціни лояльні, кава дуже смачна, обслуговування на висоті, каву робив хлопець, дуже сподобалась, вже з кілька місяців беру тут каву, швидко та смачно, все чудово, дякую вам!”
“Кафе чудове, затишне, завжди смачна кава та тістечка. Особливо подобаються моті (японські пиріжечки із рисового тіста)”
“Дуже люблю тут бувати. Приємно, коли команда Арома впізнає, привітно спілкується та уважно ставиться до якості виконання замовлення. Атмосфера - супер. Люблю вас і дякую, що ви є. З вами тепло.”
“Чи готові їхати сюди з лівого берега такий смачний у вас капучино) У кав'ярні красиво і чисто, дуже прикольно що є шахи і всякі книжечки щоб погортати поки п'єш каву (не прикольно тільки що шахи одні і вони часто зайняті))”
“Є один мінус-великі порції,так смачно що зупинитись не можеш і приходиться переїдати)))) А якщо серйозно,то нам дійсно подобається. Затишно,смачно,швидко!)”
“Дуже смачно, дівчата супер, я в шоці, я взагалі ніколи сюди не заходив, дякую всесвіту що є це заклад”
“Сподобалося все! Гарне обслуговування, смачна кава та сандвічі. Інтер'єр супер. Ціни середні. Прийдемо ще)”
“Весь час забігаю за кавою коли гуляю з собакою) гарні хлопці, найголовніша смачна кава)”
“Дуже смачні та величезні суші! Приємний адміністратор, приємний кур'єр. Привезли вчасно! Велике дякую за такий чудовий сервіс!”
“Дійсно, найкраща кава у Вишгороді! Хороших кав"ярень, достатньо, але найкраща саме ця! Робочий день розпочинається з цього місця! Успіхів та процвітання!”
“Найсмачніша кава в цілому жк. Поруч є заклади де можна купити каву за нижчою ціною однак вона не зрівняється із смаком кави з цієї кавʼярні. Привітний персонал, затишне місце. Гарний вибір кавових та літніх напоїв.”
“☕️Відмінна кава, смачні солодощі, затишна атмосфера. Завжди беру каву проходячи повз!”
“Гарна кава та свіжі сосиски з балкою, приємний персонал.”
“Дуже задоволена якістю кави, особливо АРАБІКА.Місце розташування дуже зручне, особливо для сімей з дітьми, що дозволяє насолодитися кавою, відпочити, а також забезпечити розваги для дітей. Обслуговування завжди привітне і швидке, навіть при черзі. Загалом, рекомендую завітати!”
“Дуже привітна кав'ярня, сервіс на найкращому рівні, кавв смачна. На1більш рекомендую поснідати смачним салатом та зарядитись енергією на день від барист.”
“Чудовий маркет. Завжди свіжа та смачна випічка, неймовірно смачні хот-доги та приємні акції з кавою :)”
“Дуже гарне кафе і все смачно-смачно!!! Замовляли бенкет- шикарно все приготували. Також замовляла банкетне меню до дому - все на висоті! А ще тут найсмачніша піца в «Паркові озера». Всім рекомендую спробувати!”
“Заклад більше для гулянь та для застілля, скоріше на вечірні посиденьки. Незважаючи на це чудово пообідали борщем з пиріжками - було дуже смачно. Млинці з яблуком були чудові. Страви прекрасні, офіціант уважна. Загалом раджу, ще на обід колись зайду Мінус зірочка за обстановку, бо крісла продавлені дуже, попа просідає, в туалеті вже треба зробити ремонт”
“Вільні каси і немає черг. Тереторія бувшої BILA. Можна зробити швидкі покупки.”
“Ось Я, вперше заходжу до цієї кав'ярні, і просто шок! Тут як удома! А особливо мене розсмішив бариста Владислав - в нього просто золоті руки! Обов'язково ще заскочу сюди, якщо не завтра, то післязавтра точно!”
“Дуже смачний імбирний чай!!! Готую з-під ножа, зі свіжого імбиру, лимону та мʼяти + мед”
“Дякую. Дуже компетентна робота колективу. Ціни невисокі, помірні, постійні реальні акції - знижки (вчора купував вино "Древній Херсонес" - 71 грн. та масло "ферма" 82,5% - 40 грн.). Завжди чистота та гарне освітлення, багато працюючих кас та каси самообслуговування. Колектив постійний - багатьох співробітників знаю більше 10 років. Щиро дякую за хорошу роботу.”
“Дуже зручно що є каси самообслуговування,а не як в інших атб”
“З магазинів Коло, які мені довелося відвідати, цей кращий! Привітний, професійний персонал, чистота в залі і на полицях, порядок з цінниками, хороші акції)))”
“Ходжу в магазин вже протягом року, останнім часом став кращим. Вибір більший, овочі нарешті з‘явилися. Стало кращим обслуговування, продавці привітні, допоможуть і завжди порадять щось смачне. Ціни я б сказав не низькі, але все свіже і смачне.”